kh kipper

Kajetanów

Opinie o kh kipper

nfkdj 2012-04-05 23:25:20
Tydzień przed wypłatą, rozpoczyna się polowanie na premie. Kierownicy (kooperacji, produkcji, przygotowania produkcji,...), idą na spowiedź do dyrektora technicznego. Premie zabierane za najmniejsze błahostki, byle zabrać. Taki system motywowania pracowników.
prac 2015-11-25 16:24:34
tylko przyczyna zależy od punktu widzenia odgórnego i jest jedyna słuszną bez mozliwości rozmowy. ale tak sie oszczędza
retor 2016-04-21 17:56:41
Myślę że kierownictwo dostało "prikaz" aby reagować na niepochlebne wpisy .Opinie o zabieranych premiach o byle co , jak najbardziej słuszne .Kiepska firma myśli że zbuduje na krzywdzie ludzkiej swój dorobek finansowy .Jak najbardziej zły pomysł .Nie nabiorę się na to po raz kolejny .Omijajcie tą firmę dalekim łukiem !!!!
cghjk 2016-05-22 21:23:31
no to ja nie rozumiem, to w koncu sa premie czy nie ma premii @retor? Pytam bo w koncu nie wiem czy premie dostaja wybrani czy działa to w jeszcze inny sposób, jakaś chaotyczna twoija wypowiedz jest...
Zostaw swoją opinię o kh kipper - Kajetanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kh kipper