Opinie o Martins Group w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Martins Group. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Martins Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martins Group w Gdańsk

Dawid Nowy wpis

Czy w firmie często wymieniana jest ekipa na nową czy macie stała ekipę ?

jajaj Nowy wpis

teraz nie wiem czy wiecie ale szukają kogoś jako PRACOWNIK PRODUKCJI REKLAM – MONTAŻYSTA wiec doświadczenie jest tutaj raczej niezbędne po prostu jednak.

bagietek Nowy wpis

witam pracowałem tam prawie rok nie żałuję tego chociaż Marcin wisi mi sporo kasy fajna była tam przygoda pozdro

xxx2 Nowy wpis

raga servis ab, lastgatan 15, Helsingborg

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Martins Group? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Czy zna ktoś dokładny adres firmy???

Były

No ja tam miałem okazje pracować ale po miesiacu sie zawinalem, betlejem juz nie bylo za mojej kadencji,praca byla poukladana km tez sie robilo narazie czekam na kase wiec negatywnie sie nie wypowiem na MG.Pozdrawiam

znajomek - 2009-11-24 00:59:14 Witam.Znam ową firmę,miałem z nimi dużo wspólnego...Cześć co kolega pisze jest prawda,lecz doża część to tylko ludzki wymysł...Mam pytanie...czy przy zarobku 10tys zl brutto,wydatek 500zl na dojazd to dużo????Jeżeli ktoś znajdzie firmę o podobnych zarobkach to bez pytania pójdę tam do pracy...tylko podkreślam że firma musi być Polska... 10 tyś.koron chyba-pomyliłeś waluty od tego odlicz ZUS no i brutto cała kwota a na rękę 4500 zł. dziękuję!!! .Przestań wprowadzać kierowców w błąd!!! Jak masz życzenie to etat na pewno się u (usunięte przez administratora) znajdzie dla ciebie- zapraszam

znajomek

filip

martins group obroncow wybrzeza 8a44

$$

Witam wszystkich serdecznie!!! Chciałbym się podzielić wrażeniami z pobytu we firmie o której mowa. Na początku należy wyjaśnić bardzo ważną kwestie, mianowicie firma martins group( czy jakoś tam ) nosi również nazwę - peti trans - do której zostałem zwabiony do pracy a o której jest nie wiele w internecie napisane!!! z siedzibą w Gdańsku zresztą.Niestety miejsce docelowe znajduje się w Szwecji i tam osoby zainteresowane podjęciem pracy muszą się udać ( NA WŁASNY KOSZT!!!!!!!!! ). Tu pojawia się pierwsza niespodzianka mianowicie pracodawca nie zwraca kosztów przejazdu do miejsca docelowego(Szwecja-Helsingborg ) a są to nie małe wydatki w zależności od miejsca zamieszkania kandydata.Prom to wydatek około 400zł przy dobrych wiatrach (Świnoujście-Ystad i z powrotem )do tego paliwo.Można również lecieć samolotem i koszty nieco maleją ale mamy wtedy ograniczony bagaż co później podnosi nam koszty utrzymania. SAMOCHODY!!!!! W dziewięćdziesięciu procentach to TRUPY-WRAKI-SZROTY-lepsze poruszały się po drogach w poprzednim systemie zwanym potocznie KOMUNA!!!!!!!. Naczepy wyglądają podobnie a może nawet gorzej!!!!!!!!!!! Brak hamulca nikogo tam nie dziwi brak opon z jakimś tam bieżnikiem jest czymś normalnym!!!!!Nie działające ogrzewanie postojowe to STANDARD!!!! a do tego wszystkiego jest cichy nakaz nie wykupowania opłat za autostrady lub też zawyżania (podnoszenia) klasy emisji spalin tzw.- EURO ?- co w efekcie pozwala obniżyć koszty podróżowania po niemieckich autostradach, oczywiście nie ma na to żadnych dokumentów (certyfikatów) które dokumentują taki stan rzeczy!!! SKANDAL!!!!! WYNAGRODZENIE!!!!! Myślę że temat bardzo istotny i należy mu się chwila uwagi.Oto fakty!!!.Pracujesz jeden miesiąc po tym terminie mija 25 dni i powinieneś zobaczyć pieniądze na koncie.To tylko teoria !!!!!!!!!!! w rzeczywistości jest inaczej!!!!.Rozmawiałem z osobami którym zalega z wypłatą poborów od trzech miesięcy(pewnie są to osoby bardzo naiwne i zamożne)Jest również inna grupa która otrzymuje wynagrodzenie w miarę systematycznie co robią NIE WIEM!!! albo nie będę pisał domyślcie się sami!!!!to tyle. ZARZĄDZANIE!!!! z moich obserwacji wnioskuję że [usuniete przez admina] to tylko figurant i wszystkim zarządza [usuniete przez admina]która ma niewielkie doświadczenie na temat prowadzenia firmy!!!!! Potwierdza to kara którą otrzymali po kontroli Inspekcji Transportu Drogowego.(dostali max-a)Byle tak dalej a skończy się dramat ludzi tam pracujących mam nadzieję że bardzo szybko!!!czego wam serdecznie życzę!!! ŻYCIE MIESZKANIE!!! Do ogromnych zalet należy socjal, jest tam łazienka, prysznic ,kuchnia ,pralka z których można korzystać w wolnych chwilach,żeby tak słodko nie było to napiszę teraz jak osoby odpoczywają! Na wekend masz do dyspozycji tzw.cytuję BETLEJEM i jest to taki wynalazek gdzie kierowcy udają się na odpoczynek.Trudno to nawet opisać ale postaram się jak najdokładniej.Na hali pracownicy zmontowali z palet zadaszenie do tego dołożyli ściany też z podobnego budulca, całość została przykryta jakąś plandeką i lub folią.W środku są jakieś materace.To tyle jak będę miał chwilę to wgram zdjęcia na serwer i linki podam na forum żeby ludzie o słabszej wyobraźni zobaczyli jak się w auszwić żyje !!!!!! PODSUMOWANIE!!! NIE POLECAM!!! NIE ZACHĘCAM!!! NIE ZABRANIAM!!!Jesteś odporny na wiedzę i trudny do [usuniete przez admina] -spróbuj ale nie mów że nie czytałeś!!!!!!!!! Ja niestety takiej możliwości nie miałem!!!! A SZKODA !!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich rozsądnych ludzi pracy!!

Zostaw merytoryczną opinię o Martins Group - Gdańsk

Martins Group