Philips/Jabil Circuit Inc

Kwidzyn

Opinie o Philips/Jabil Circuit Inc

anonim 2009-06-06 12:42:53
Słowa kojarzące się z Philips/Jabil Circuit Inc : solidna, profesjonalna, zorganizowana procesowo
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrze: profesjonalna dostosowana do potrzeb stanowiska pracy i oczekiwań pracownika związanych z jego rozwojem.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są fachowcy kultywujący pracę zespołową.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 7000 pln brutto/miesiąc
Najbardziej podobało mi się w Philips/Jabil Circuit Inc: fachowość oraz ciągłe doskonalenie procesów + praca zespołowa
Najbardziej nie podobało mi się w Philips/Jabil Circuit Inc: czasem standardy korporacyjne nie przystają do konretnego zakładu/kraju np amerykański program SOX nie pozwala szybko realizować zamówień okołoprodukcyjnych
pracownik jabila 2010-06-24 15:45:51
Jabil kwidzyn praca zarobki i opinie .
To prawda że ludzi traktują żle. są oczywiście i ludzie naprawdę dobrzy i serdeczni, ale to tylko wyjątki. większość koordynatorów jedzie po swoich przełożonych jak po szmacie i to [usunięte przez moderatora] jest na porządku dziennym. zarobki wcale nie takie duże - zależy dla kogo a poza tym to tylko czatują za co by tu zabrać premię najbiedniejszemu bogu ducha winnemu pracownikowi na linii. Często zdaża się że nie zapłacą za kilka dni pracy a poźniej lataj i odkręcaj żeby ci dali to co się nalezy.
SERDECZNIE NIE POLECAM! jabil to jedno wielkie gniazdo os!
karola 2010-08-31 12:44:55
witam
nie na temat jest moje pytanie, ale może mi ktoś pomoże. Jutro mam umówione spotkanie na rozmowe kwalifikcyjną na stan. specjalista ds. dostaw i będzie ono w formie zadania grupowego. może ktoś był na czyms takim i wie czgo się spodziewać?
i jaka panuje atmosfera w biurach, bo jak mam zmienić na gorzej niż mam to bez sensu....
mikra3 2016-04-23 11:29:28
dobra już rozwikłałam tę zagadkę z nazwy firmy... gratulujcie mi:) ten jabil to jest amerykański powiedzmy wykonawca kontaktowy i działa dla Royal Philips Electronics. tyl;ko dlaczego ten wątek się tutaj pojawia? czyżby Polakom tez oferowali pracę??
Zostaw swoją opinię o Philips/Jabil Circuit Inc - Kwidzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Philips/Jabil Circuit Inc