Opinie o Philips/Jabil Circuit Inc w Kwidzyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Philips/Jabil Circuit Inc. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Philips/Jabil Circuit Inc o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips/Jabil Circuit Inc w Kwidzyn

Michał Nowy wpis

Można mieć u Was praktyki roczne ?

mikra3 Nowy wpis

dobra już rozwikłałam tę zagadkę z nazwy firmy... gratulujcie mi:) ten jabil to jest amerykański powiedzmy wykonawca kontaktowy i działa dla Royal Philips Electronics. tyl;ko dlaczego ten wątek się tutaj pojawia? czyżby Polakom tez oferowali pracę??

karola Nowy wpis

witam nie na temat jest moje pytanie, ale może mi ktoś pomoże. Jutro mam umówione spotkanie na rozmowe kwalifikcyjną na stan. specjalista ds. dostaw i będzie ono w formie zadania grupowego. może ktoś był na czyms takim i wie czgo się spodziewać? i jaka panuje atmosfera w biurach, bo jak mam zmienić na gorzej niż mam to bez sensu....

pracownik jabila Nowy wpis

Jabil kwidzyn praca zarobki i opinie . To prawda że ludzi traktują żle. są oczywiście i ludzie naprawdę dobrzy i serdeczni, ale to tylko wyjątki. większość koordynatorów jedzie po swoich przełożonych jak po szmacie i to [usunięte przez moderatora] jest na porządku dziennym. zarobki wcale nie takie duże - zależy dla kogo a poza tym to tylko czatują za co by tu zabrać premię najbiedniejszemu bogu ducha winnemu pracownikowi na linii. Często zdaża się że nie zapłacą za kilka dni pracy a poźniej lataj i odkręcaj żeby ci dali to co się nalezy. SERDECZNIE NIE POLECAM! jabil to jedno wielkie gniazdo os!

Słowa kojarzące się z Philips/Jabil Circuit Inc : solidna, profesjonalna, zorganizowana procesowo Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrze: profesjonalna dostosowana do potrzeb stanowiska pracy i oczekiwań pracownika związanych z jego rozwojem. Atmosfera i ludzie tam pracujący są fachowcy kultywujący pracę zespołową. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 7000 pln brutto/miesiąc Najbardziej podobało mi się w Philips/Jabil Circuit Inc: fachowość oraz ciągłe doskonalenie procesów + praca zespołowa Najbardziej nie podobało mi się w Philips/Jabil Circuit Inc: czasem standardy korporacyjne nie przystają do konretnego zakładu/kraju np amerykański program SOX nie pozwala szybko realizować zamówień okołoprodukcyjnych

Zostaw merytoryczną opinię o Philips/Jabil Circuit Inc - Kwidzyn

Philips/Jabil Circuit Inc