Panek Car Sharing (Panek S.A.)

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PANEK S.A.

Emma Nowy wpis

Dzień dobry. czy był już może ktoś na rozmowie na stanowisko Lidera Zespołu Sprzedażowego w Wypożyczalni Samochodów? Rozważam swoją kandydaturę i chciałabym poznać opinie dotyczącą jej przebiegu. Dodatkowo jak wygląda kwestia płatnego urlopu skoro jedyną formą umowy jest B2B?

Administrator Nowy wpis

Czy firma PANEK S.A. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Mariusz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Pracowałem jako techniczny CS w wawie i chce wrócić do panka, ktoś wie czy szukają do car sharing?

maks

Polecam pracę na boku, fajna atmosfera, praca zdalna, jest ok

Mka Nowy wpis
@maks

Jakie masz stanowisko że pracujesz zdalnie?

Pracownik Infolinii

Rozmowa rekrutacyjna była z Kierownikiem Infolinii i Dyrektorem. Bardzo miła i sympatyczna, ale niestety płaca niska jak na infolinię 24/7/365. 2500 netto + premie

Skąd dowiedziałem się o ogłoszeniu? Co wiem o firmie? Dlaczego nie pracuję w poprzedniej firmie? Od kiedy mogę zacząć pracę?

Car sharing

Czy ktoś wie czy panek zostaje w Warszawie?

Rafal
@Car sharing

A kto powiedział że zostaje? Sam propozycje przeniesienia?

Oki

Dzień dobry. proszę o informację dotycząca pracy jako Lider Zespołu Sprzedażowego w Wypożyczalni Samochodów. Wczoraj pojawiła się oferta, z treści której wynika, że należy mieć minimum 3 lata wcześniejszego doświadczenia z podobnej funkcji. od jakiej podstawy w takim razie się rusza?

Jankes

Pracuję w wawie i tu jest spoko opcja na multiagencie. Studia zaoczne da sie ogarnąć Stawki nie są jakieś super ale dla mnie jest spoko taka jazda autami itp

Jan

Mimo cięć wynagrodzeń jest ok bo są perspektywy

@Jan

Jakie perspektywy masz przy tym na myśli? na stronie widoczna jest oferta dla kontrolera biznesowego i w zasadzie prócz benefitów i współpracy na B2B nie piszą o jakimś rozwoju lub czymkolwiek. Na coś jednak jest szansa?

Raymond

A co, jeszcze nie rozmaiłeś/łaś/łoś z nimi? Przecież firma jest w restrukturyzacji, z tego co jest w internecie chyba nie może obsługiwać swojego zadłużenia (poza oczywiście aferą ze sprzedażą używanych samochodów). Jak chcesz iść na kontrolera to chyba powinieneś/aś/oś ogarniać takie rzeczy...

Raymond

potwierdzam, moja rozmowa też była taka bez energii i zaangażowania ze strony osoby dzwoniacej. jakby się męczyła tym że musi dzwonić do kandydatów.

Martyna

Pracowałam na bok w centrali i jest wypłata na czas więc to sobie chwalę Słabo że pracuję się też w weekendy

Nikos
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy w centrali car sharing można połączyć pracę ze studiami w Warszawie?

Kacper

Pracuję w bok zdalnie i praca na słuchawkach zdalnie to dla mnie idealne rozwiązanie Na plus że ostatnio jest taka możliwość

Pracuje na centrali na umowie zlecenie jako student i było ostatnio sporo zmian ale jest ok i fajnie się pracuje, plus za pracę zdalną

Na kontrolera finansowego planuję się zgłosić, jest teraz wystawiona taka właśnie oferta. ciekaw byłbym najpierw waszej opinii względem współpracy i atmosfery na dziale. liczę na dłuższe zatrudnienie.

praca

Z tego co widzę to firma przechodzi restrukturyzację. ponoć jakieś nieprawidłowości. Brak odpowiedzi o wyniku rekrutacji. Raczej można spodziewać się niskich zarobków.

Chce zadzwonić w sprawie stanowiska Specjalista ds. Obsługi Klienta CarSharing, co w 2022 tutaj ogłaszali, zapytać czy nic się nie zwolniło. Może tu ktoś się orientuje ? Jak coś to ilu lat doświadczenia wymagają od kandydatów? Ciekawe; czy się nadaje w ogóle

Jan

Pracowałem na lotnisku pół roku temu i dobrze to się łączyło z moim grafikiem na studiach

@Jan

Też studiuję teraz, czyli to dobre miejsce dla osób, które jeszcze się uczą? Jaką stawkę na umowę zlecenie można teraz dostać? W kwestii grafiku byli w pełni elastyczni? Bo w mojej obecnej pracy zdarza się, że przerzucają godziny na ostatnią chwilę i jest dużo zmian z dnia na dzień, a to mi nie pasuje ze względu na studia. Tutaj nie ma takich sytuacji?

Specjalista ds. Obsługi Klienta CarSharing to wciąż dostaje zlecenie jak w listopadzie? W 2022 taka oferta była i nadal wisi w sumie, bo widzę. No i tam było podane, że UZ, a po czasie można na UoP przejść czy nie ma na to szans? Muszę wiedzieć, bo jednak co jak co, zależy mi na składkach do emerytury ;d

Malwa

Specjalista ds. Obsługi Klienta CarSharing nadal na zlecenie pracuje jak rok temu? Znaczy tak podawali w ofercie i ciekawa jestem czy to tymczasowa opcja czy nie ma szans na pracę na umowę z czasem normalnie żeby przejść. Wie ktoś z Was?

Kama

Pracowałam na lotnisku i sobie chwaliłam kasę i czas pracy. Studiowała dziennie

Zostaw merytoryczną opinię o PANEK S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PANEK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PANEK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 338.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PANEK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 280, z czego 261 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PANEK S.A.?

Kandydaci do pracy w PANEK S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PANEK S.A.