TVIP

Opinie o TVIP

anonim 2015-10-29 14:46
Byłam w tej firmie na rozmowie kilka miesięcy temu. Mają ładne biuro, co mogłoby sugerować rzetelność. Niestety. Staż, który proponowała mi właścicielka był płatny (usunięte przez administratora)(chyba brutto) i trwał 3 miesiące. Poprosiłam o skrócenie, bo stanowisko nie należało do rozwojowych. Stwierdziła ze łzami w oczach, że tutaj wszyscy tak zaczynali i co ona im powie? Żenujące. Piszę ten komentarz, bo to mała firma, a co chwile pojawiają się ogłoszenia o stażu. Wygląda na bardzo wysoką rotację ; )
54 2016-05-04 21:17
@potus no to teraz to oni szukaja asystenta dyrektora sprzedazy w Warszawie oferuja miedzy innymi tam wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
gerber 2016-11-18 17:45
współpracuje od czasu do czasu i całkiem miło
ona 2016-12-09 11:21
Pracuję w TVIP od 10 miesięcy i szczerze powiedziawszy bardzo się cieszę, że do niej trafiłam. Stosunki panujące w biurze są przyjazne i otwarte. Zasady jasno określone, nie ma żadnych niejasności czy niedomówień. Bywa dużo śmiechu ale i też intensywnej pracy - daje jednak ona dużo satysfakcji, bo cóż działa lepiej niż podziękowania od zadowolonych klientów:) Dużo się tutaj nauczyłam i nadal się uczę. Zatem jeśli ktoś jest nastawiony na rozwój, będzie to dla niego dobry krok w przyszłość.
Ania 2017-04-14 15:39
Pracowałam przez prawie rok, gdyby nie sytuacja losowa, to pewnie nadal był tam była. Miła atmosfera, fajnie urządzone biuro, dobra kawa dla wszystkich, nie tylko dla klientów (spotkałam się wcześniej z takim podejściem). Dużo się działo, i też sporo kreatywnej pracy z dużymi markami.
Kamkała 2017-04-21 12:05
Fajne projekty i klienci. Szefowa wymagająca , ale można się nowych rzeczy nauczyć. ATmosfera bardzo sympatyczna i ludzie w firmie z humorem.
Zostaw swoją opinię o TVIP - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TVIP