Opinie o Carrefour Polska w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Gniezno

Goscx

Moze i byłoby okej gdyby nie Wiśnia, menadżer ochrony

Tak Nowy wpis
@Goscx

Wiśnia to cieć

Ewa Nowy wpis

Witam, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w Carrefour Polska? Opiszcie mi proszę jak dokładnie wygląda rekrutacja w firmie. Z ilu etapów się składa, o co jest się pytanym oraz jakie wymagania ma pracodawca wobec nowych potencjalnych pracowników? Liczę na Wasze komentarze.

Anna Nowy wpis

W dnu wczorajszym /10.11/ byłam u Was na zakupach. Obsługa bardzo miła, pani kasjerka rewelacja, pani która aktualizowała moją KS również wykazała super podejście do klienta. Jestem mile zaskoczona. Z przyjemnością wrócę zrobić ponowne zakupy.

Grazyna Nowy wpis

Dziś (12.09.2017) ok. godz 13. 00 byłam u Was (w Gnieźnie) na zakupach. Niestety spotkałam Panią ze stoiska warzywno-owocowego i " Panią z ryb" , które zawzięcie mnie obgadywały. Nawet się z tym nie kryjąc Były bardzo rozbawione...Niestety nie chciały powiedzieć co je tak bawi. Myslę ,że to były ostatnie zakupy u Was.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Carrefour Polska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Gniezno
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
Gniezno
JWW INVEST S.A.
Lidia

Carrefour Polska cały czas poszukuje pracowników w rożnych miastach na różne stanowiska. Warto się zapoznać szczególnie, gdy w Polsce jest duże bezrobocie, a sieć tak duża ciągle szuka pracowników http://www.gowork.pl/praca/carrefour-polska;pr.

eko

potwierdzam, to widac nawet po tym jak się pojawiła nowa ofert pracy u nich na kierownika supermarketu - doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata wymagane jest, ale wiadomo to nie jest zabawa dla amatorów

marcyś

no nie wiem, możliwe jest w sumie, że mają jakąś tam umowę podpisaną z agencją, możliwe, ze nie mają oni na to czasu konkretnie teraz, albo to jest tak, że nie chcą zatrudniać i wolną zapłacić innej agnecji, no troche to nieopłacalne według mnie, ale zobaczymy.. a i tak warto do nich wysłać Cv jak sie szuka dorywczej pracy.

pandora
@marcyś

jeśli rzeczywiście przyjmują ludzi na stanowisko sprzedawcy jedynie przez agencje pracy to nie są jedyną firmą która korzysta z takich właśnie praktyk. Zresztą nie byłby to nawet pierwszy carrefour który własnie tak działa. Jest to moim zdaniem duża oszczędność czasu dla frimy i przede wszystkim wygoda

agencja

a to do carrefoura to teraz tylko rpzez agencje przyjmuja na kase? orientujecie sie moze cos w tym temqacie, bo mnie bardzo to interesuje ale chcialbym uniknac pracy dla agencji pracy bo nie zawsze jest to w porzadku rozliczane. lepiej jakbym pracowal bezposred io na kasie dla takiego pracodawcy, .

anoni

ciezko sie dostac.

jack

ale zarobic w ochronie? czy w czym? wszystko zalezy od liczby godzin. a K.[usunięte przez moderatora] jest wporzadku..wiec nie wiem czego od niego chcecie

Yeeeeah

dobrze go znasz....czyli sam mu sluzyles :)

Sługa Lorda Vadera

A kasjerki to tez sprzedawczyki tylko pracujące dla K[usunięte przez moderatora] myślą ze dostaną premie albo medal La Francaise nie nawidze pracowników którzy sprzedają swojego kolegę lub koleżankę żeby zostać zauważonym a kierownik i tak ma w [usunięte przez moderatora] śmiech POLSKO OBUDŻ SIĘ

:):)

Zgadzam się z opinią Rafaella, to co się tam dzieję to nawet nie jest kosmos, osoba na jego stanowisku powinna znać podstawowe zasady ortografii i gramatyki pisząc polecenia do pracowników.

gusio

masz racje!!!!!!!!!!!!to prawda dlugo tam miejsca sie nie zagrzewa

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Gniezno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042