Topmarket Sp z o.o.

Opinie o Topmarket Sp z o.o.

expracownica 2011-04-08 13:59:40
Zatrudnienie na podstawie umowy zalecenie lun działalność tylko pan [usunięte przez moderatora] mają umowę o pracę do tego może ze 2ch szeregowych pracowników. W sumie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wynagrodzenie dla szerefowych stanowiskach o1200 do 2300. Ja zarabiałam trochę więcej więc na zarobki nie można narzekać w zależności jaką kwotę sobie się wynegocjuje, Dziewczyny uwaga na rekrutację z panią [usunięte przez moderatora] jeśli jesteś ładna na pewno Cię nie przyjmie. Za to przystojne chłopaki mają dużą szansę - podobnie jak na romans ale uwaga z na zazdrosnego o swoją asystentkę prezesa [usunięte przez moderatora]
Qwerty 2016-07-25 15:11:13
Pracuje od niedawna i nawet spoko się pracuję, jak dla osoby chcacej dorobić sobie w wakacje.
10 zł na godzinę na rękę jest w porządku jak na taką pracę. Jednak gdybym miała się z tego utrzymać to byłoby ciężko.
Zostaw swoją opinię o Topmarket Sp z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Topmarket Sp z o.o.