logo Stanley Black&Decker Polska Sp. z o.o.

Stanley Black&Decker Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Stanley Black&Decker Polska Sp. z o.o.

Mario 2014-05-28 11:15:23
Witam wszystkich. Czy ktoś moze ma doświadczenie z ta firma? Jak płacą i jakue są wymagania? Jest oferta na dolnyśląsk i jestem zainteresowany. Dzięki za wszelkie opinie w wskazówki.
tworza nowy dzial IT? 2014-08-06 14:59:16
Serwus! Otrzymałem smsa ze poszukuja ludzi do nowego helpdesku, znalazlem pozniej ogloszenia na kilku www ale brak konkretnych opini o tej firmie. Zniecheca mnie brak jakiegos info, ale ponoc ludzie pisza tylko gdy jest zle. Macie moze jakies doswiadczenia? Bede wdzieczny za jakies konkrety od ludzi ktorzy tam pracuja lub pracowali w przeszlosci?
lol 2015-01-29 11:33:06
W Gliwicach jest masakra, pieniądze marne, zmuszają do nadgodzin nawet jeśli pracownik nie ma jak wrocic w nocy do domu, ich to nie obchodzi . Nie polecam
korsak 2016-05-05 19:11:30
Witam serdecznie. Wiele osób przewinęło się już przez te firmę co świadczy przede wszystkim o tym , że praca tutaj nie jest dla każdego. Co zresztą udowadniacie w opiniach. Co do dobrych warunków to najlepiej przekonacie się aplikując, a szukają operatorów wózka
Zostaw swoją opinię o Stanley Black&Decker Polska Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanley Black&Decker Polska Sp. z o.o.