Opinie o Apipol Farma w Myślenice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Apipol Farma. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Apipol Farma o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apipol Farma w Myślenice

Jaka umowa obowiązuje w Apipol Farma podczas okresu próbnego?

Aaa Nowy wpis

Umowa o pracę

Mira Nowy wpis

12 sty 2017 - I. Ogłosić upadłość dłużnika Przedsiębiorstwa PszczelarskoFarmaceutycznego APIPOL-FARMA

Natalia Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia na stanowisko Product Managera? Czy Apipol Farma poszukuje aktualnie nowych pracowników? W sieci nie znalazłam ofert pracy. Każda informacje będzie pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

fg

@Maniek ale gdzie Ty dokladnie to widziales? czy moze to na ich stronie mozna znalezc albo jest moze po prostu rekrutacja wewnetrzna u nich w firmie..

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Apipol Farma? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
elza

Jaki jest kontakt do rekrutacji pracowników czy można składać podania i jak jest jakiś email ,czy obecnie są przyjęcia na produkcję

pol

Czy może wypowiedzieć się ktoś kto pracuje w laboratorium? Jakie zarobki, atmosfera i czy ogólnie polecacie?

karolina

Czy w dalszym ciągu prowadzone są rekrutacje???są jakieś nowe przyjęcia?

Obecnie w Apipol Farma jest nowy zarząd, który stara się jak może aby Apipol znów stanął na nogi po wyczynach poprzedniego zarządu, jest przy tym dużo czasochłonnej pracy ale idzie to w dobrym kierunku, trzymam kciuki za nowe siły i wierzę że Apipol znów będzie liderem na rynku. Wszytko z korzyścią dla Myślenic i ludzi pracujących w Apipol.

piki

I pomysleć,że cały biznas wywalił jeden czlowiek pan..... byli pracownicy wiedza kto

doprzedmowcy

Ach, jaka wspaniała autoreklama powyżej... No no, i ta CZOŁOWA firma w swojej branży... Miałem okazję jakiś czas temu jako czołowy specjalista w swojej branży być zaproszony tam na rozmowę. O pracę, no taką sobie, żeby było jasne. Owszem, nie powiem, zestaw pytań zupełnie standardowy, bez żadnych parapsychologicznych bzdetów, typu "czy jak idziesz po płytkach chodnikowych to po całych, czy tak, aby nie przekroczyć linii". To na plus. Natomiast na minus: Ludzie, jak zapraszacie kogoś na rozmowę o pracę, to weźcie chociaż po negatywnym rozpatrzeniu oddzwońcie na zasadzie "nie mamy etatów", "nie jesteśmy zainteresowani", albo po prostu "sp...j". To wszystkim, nie tylko Wam bardzo ułatwia sprawę. Jeśli chcecie odbić się od dna, to nie ignorujcie nikogo, kto ma dobre chęci, bo nie jesteście w stanie przewidzieć, kto może być jutro Waszym klientem.

szyszka

Jak się pracuje w księgowości w Apipol, czy trudno tam się dostać. Może ktoś był ostatnio na rozmowie.

pronto

wystarczy wejść na stronę Apipolu, żeby przekonać się i w tym czym się specjalizują jak i w innych kwestiach odnoszących się do nich

Ułani

A ilu pracowników zatrudnia apipol bo w zasadzie chyba dość szeroką ofertę mają dla klientów, ale nie mam stuprocentowej pewności.

bilek

apipol posiada masę produktów na bazie miodu. Nie wiedziałem naprawdę nawet o wielu jego wykorzystaniach... a tu proszę

jojko

ja wiem czy takie tanie. Wszystkie leki swoje kosztują. Może co do pracy warto wybrać się do apipolu bezpośrednio

kiki
@jojko

Nie żałuj... bo jakbyś podjął pracę możesz żałować.

,,,,,,??????????,,,,,,,,,,,

Jakiej pani Ani? Nie czaje o kogo chodzi :) To chyba jakaś pomyłka,nie ten zakład

toe

(usunięte przez administratora). bardzo nie miła i nie przyjemna. nie nadaje sie na to stanowisko

We

Jak jest w tym Apipolu? Co macie do Pań w biurze i laboratorium?

Jakim kierownikiem?

Dobrym pomyslem na zrobieniem kariery w Apipol jest(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Apipol Farma - Myślenice

Apipol Farma
2.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Cegielskiego 2
    32-400 Myślenice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042