F.H.U. AUDIOFOX Pomoc Drogowa GLOBUS - HOL

Kraków

Opinie o F.H.U. AUDIOFOX Pomoc Drogowa GLOBUS - HOL

krzysiek 2015-07-19 11:22:10
witam NIE POLECAM FIRMY gość sie ugaduje na cene a później dolicza roboczo godziny pakazuje regulamin nalicza bajońskie ceny np. za nabicie klimy mówi 200 zł + czynnik a póxniej dolicza sobie roboczo godziny 120 zł co nic nie robi OSTRZEGAM NA NICZYM SIE NIE ZNA NIE POLECAM MÓJ TEL DO KONTAKTU 739 489 091
gosc 2016-01-09 22:08:31
Stanowczo nie polecam firmy Globus-Hol Pomoc Drogowa, wręcz ostrzegam przed tym gościem. Przed naprawą nie chce rozmawiać o cenie naprawy, nic nie mówi o kosztach. Po "przyjęciu" auta wymyśla kosmiczne ceny za naprawę!!! Za godzinę roboty, a w zasadzie za 15 min. bierze 250 zł! Do tego jest bardzo nieprzyjemny, agresywny i nie można się z nim dogadać. Nie szanuje klienta. Uważajcie na niego!
mxi 2016-06-08 01:33:49
odradzam i ostrzegam przed tym burkiem obwieszonym złotem,
chłop nie zna się na niczym,
klient 2016-07-22 23:08:28
Tragedia firma. Wstępnie podaje ceny przed robotą, następnie dolicza roboczogodziny po 150 zł/godz za dzwonienie i szukanie części. Trwa to szukanie ok 2-3 godz. Sama wymiana pompki 1/2 godz. Pompka kosztowała 120 zł a jej znalezienie 500 zł. Na koniec dowiaduję się że ceny które podawał to ceny netto. Do tego VAT i wymiana pompki kosztowała 900 zł. ODRADZAM KAŻDEMU !!!!!!! Bardzo wulgarny i nerwowy NACIĄGACZ. Jeżeli traficie na niego, to polecam od razu nagrywać gościa i na Policję. Ja tak zrobiłem i wytoczę mu sprawę za zniesławienie. ODRADZAM firmę.
Zostaw swoją opinię o F.H.U. AUDIOFOX Pomoc Drogowa GLOBUS - HOL - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. AUDIOFOX Pomoc Drogowa GLOBUS - HOL