Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki

Tuczempy

Opinie o Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki

pipa 2016-01-10 09:51
zenek nie placi ludzie odchodza od niego jak woda nie polecam takiej pracy
oney 2016-01-10 09:55
tak zgadzam sie z toba jak placi to grosze za nadmiar godzin pelny wyzysk nie polecam jest wiele innych hoteli np Kresowy Dwor tam jest zycie polecam razy trzy.
....... 2016-01-13 23:50
Witam pracowałem w Firmie Zajazd Polonez parę ładnych lat. Szef kuchni trzyma sztamę z Właścicielem a zwykły szary pracownik jest tam nikim! Najlepiej by było jak by pracował 7/24h i nie brał za to kasy. Prawdziwy wyzysk człowieka. Nigdy nie wiesz za co? za kogo ? złapiesz opier... Nie polecam Nikomu obijać ..... Nie ma tam żadnych praw pracownik poniżany straszony
malutka 2016-01-14 16:44
To jak tyle lat tam pracowałeś to jesteś naprawdę idiotą jak nie wiedziałeś za co robisz....bo jak by mi nie zapłacił to zostawiła bym tą prace po miesiącu lub dwóch a Ty wytrzymałeś ładne parę lat jak piszesz to coś tu jest nie tak... Z tego co wiem to każdy wie za ile tam pracuje więc coś tu kręcisz koleś, ja byłam w kresowym i byłam w polonezie i mam porównanie, niemczycki jak powie ile płaci to tak jest więc jak się zgodziłeś na jakieś tam warunki to nie narzekaj bo może nie wart byłeś złamanego grosza..... a ta franca z kresowego dopiero oszukuje każdego mnie tez za nadgodziny nie zapłaciła
Tomi 2016-01-14 17:47
hmmm Malutka pseudonim P.Ani ?
Łuka 2016-02-03 00:08
Też pracowałem w Polonezie u Zenona Niemczyckiego, potwierdzam, wyzysk, najlepiej żeby pracować u niego za najniższą, a za nadgodziny płaci tyle co kot napłaka, na kuchni sporo rzeczy jest z mrożonek, księgowość - biuro rachunkowe do kitu nie można nic z pracowniczych spraw załatwić. Praca po 7 dni w tygodniu a ludzie pracują tylko po góra kilka miesięcy bo nie wytrzymują presji jaką SZEF nakłada, to nie praca, to niewolnictwo. Najlepiej żeby być wróżką, wiedzieć to co szef pomyśli. I to wyzywanie szarych pracowników - porażka
jaka ja ka 2016-05-20 08:19
też tak myślę, że to Pani Ania, też po pracy tam mam taką opinię. Kiedyś był to prestiż tam pracować, a teraz ... szkoda tej opinii którą wypracowali przez tyle lat. To był naprawdę super lokal i praca tam też...
Lula 2017-08-17 21:04
Pracownicy w firmie Zajazd Polonez Zenon Niemczycki pracują bardzo ciężko za marne grosze. Składając CV możesz być przekonany o przyjęciu gdyż ze względu na dużą rotację przyjmuje się tam każdego. Właścicielom nigdy nic się nie opłaca udają biednych będąc obrzydliwie bogatym.
Daga 2017-09-04 06:33
Praca u Pana Niemczyckiego to prestiż, w sezonie wszędzie trzeba pracować nadgodziny, przynajmniej uczciwie płaci co do grosza i premie spore. Klasa wniesiona z USA bo tam był prestiżowym i jednym z lepszych kucharzy w Stanach o czym nie każdy wie. Wypracował sobie klasę a okoliczne restauracje nie dorównują klasą i tak pysznym jedzeniem i dużymi porcjami. Naprawdę DUŻY SZACUN dla gościa za to co robi.
Roger 2017-09-04 06:53
Piszesz, że wyzysk. Jak byś zauważył to ludzie, którzy chcą pracować to będą i jeśli są kreatywni to może warto porozmawiać o podwyżce i ustalić warunki w pracy. Tylko ludzie chcący pójść na łatwiznę nie będą pracowali. Z całym szacunkiem ale ktoś kto ma tyle pojęcia co Ty z pewnością niczego się nie dorobi z takim podejściem. Pan Zenon i Ania mają ze 100 pracowników, zawsze znajdzie się ktoś jak Ty komu cos nie pasuje, ale zamiast wypisywać na forum weź się do pracy i dogaduje warunki na początku. Ja jestem zadowolony z pracy, płacą najlepiej w okolicy i nigdzie uczciwie nie zarobisz jak u tych pracodawców. Potrafią utrzymać sieć restauracji i cukierni itp jakie posiadają, nie siedzą i nie marudza ze nie ma pracy tylko uczciwie pracują na to co maja i jakoś utrzymują ludzi i każdy jest zadowolony.
Juwe 2017-09-24 19:19
Praca tam to jakieś kpiny!!! Nie polecam
Zostaw swoją opinię o Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki - Tuczempy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki