Opinie o Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki w Tuczempy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki w Tuczempy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? 15 maja pojawiły się ich ogłoszenia na InfoPraca.pl.

kryśka

Klienci zadowoleni bo pracownicy dobrze pracują . Jak firma dobra dla ludzi to i efekty są!

Hm Nowy wpis
@kryśka

Nie przypominam sobie żeby pracowała tam jakaś Kryśka... Pani Ania? A pracownicy zawsze tam dobrze pracowali, mimo wszystko...

Czy pracodawca Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Haha Nowy wpis

Motywuje???? Hahaha. Raczej demotywuje...

MEWA

DZIEŃ DOBRY JAK WYGLĄDA PRACA W ZAJAZD POLONEZ W TUCZEMPACH U PANA ZENON NIEMCZYCKI CZY PRACA JEST MIŁA OSOBY POMOCNE CZY PRACUJE SIĘ ETAT CZY WIĘCEJ GODZIN JAK TO WYGLĄDA FINANSOWO CZY TYLKO PŁACA MINIMALNA CZY MOŻE COŚ WIĘCEJ CZY SĄ SOCJALE NA ŚWIĘTA CZY WARTO PRACOWAĆ W TYM ZAJEZDZIE CZY OMIJAĆ ŁUKIEM PROSZĘ O OPINIĘ

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Zatrudnimy Kucharza, Kelnera w firmie Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
ANDRZEJ

JAK WYGLĄDA PRACA W ZAJEŹDZIE NA STANOWISKU DOZORCA STRÓŻ ILE SIE PRACUJE CZY NA SAME NOCE CZY PŁATNY JEST DODATEK NOCNY

Iza
@ANDRZEJ

Jak się czegoś dowiesz poza GoWork, to opisz tutaj czego się dowiedziałeś, ok? Też ciekawi mnie, jak wygląda praca w POLONEZ. Czekam na konkrety.

alann994

bardzo mila i ugodowa obsluga zrobia wszystko zeby zadowolic klijenta apropo bardzo dobry smalec i sniadania

Iza

Też słyszałam, że fajna firma. Powiedzcie czy warto aplikować, potrzebują kogoś?

Iwcia

Atmosfera w pracy przyjemna, szef i szefowa bardzo mili ludzie, szczerze polecam :)

Wiktor

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Aga

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Waldi

Za leżenie w pracy to nigdzie nie będą płacić!!!

Poldek
@Waldi

A u nieucziwych szefów nikt nie bedzie pracował.

M.

Z całego serca nie polecam.

Aga

Zawsze można zmienić pracę. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

Don

Nie polecam wyzysk

Tomasz

Jeśli komuś nie po drodze z dobrą pracą to zawsze będzie narzekał.

Emma

Nie polecam pracować w tym obozie! Do wszystkich osób którym przez moment przeszło przez głowę aby aplikować o pracę tam: jeśli chcesz zmarnować sobie czas i nabawić się nerwów - idź. Jeśli zależy Ci na poważnej stałej pracy odpuść sobie.

Juwe

Praca tam to jakieś kpiny!!! Nie polecam

Daga

Praca u Pana Niemczyckiego to prestiż, w sezonie wszędzie trzeba pracować nadgodziny, przynajmniej uczciwie płaci co do grosza i premie spore. Klasa wniesiona z USA bo tam był prestiżowym i jednym z lepszych kucharzy w Stanach o czym nie każdy wie. Wypracował sobie klasę a okoliczne restauracje nie dorównują klasą i tak pysznym jedzeniem i dużymi porcjami. Naprawdę DUŻY SZACUN dla gościa za to co robi.

Lula

Pracownicy w firmie Zajazd Polonez Zenon Niemczycki pracują bardzo ciężko za marne grosze. Składając CV możesz być przekonany o przyjęciu gdyż ze względu na dużą rotację przyjmuje się tam każdego. Właścicielom nigdy nic się nie opłaca udają biednych będąc obrzydliwie bogatym.

Łuka

Też pracowałem w Polonezie u Zenona Niemczyckiego, potwierdzam, wyzysk, najlepiej żeby pracować u niego za najniższą, a za nadgodziny płaci tyle co kot napłaka, na kuchni sporo rzeczy jest z mrożonek, księgowość - biuro rachunkowe do kitu nie można nic z pracowniczych spraw załatwić. Praca po 7 dni w tygodniu a ludzie pracują tylko po góra kilka miesięcy bo nie wytrzymują presji jaką SZEF nakłada, to nie praca, to niewolnictwo. Najlepiej żeby być wróżką, wiedzieć to co szef pomyśli. I to wyzywanie szarych pracowników - porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki - Tuczempy

Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki
1.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • ul. Gościnna 1
    37-514 Tuczempy