Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki

Tuczempy

Opinie o Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki

pipa 2016-01-10 09:51:17
zenek nie placi ludzie odchodza od niego jak woda nie polecam takiej pracy
oney 2016-01-10 09:55:19
tak zgadzam sie z toba jak placi to grosze za nadmiar godzin pelny wyzysk nie polecam jest wiele innych hoteli np Kresowy Dwor tam jest zycie polecam razy trzy.
....... 2016-01-13 23:50:07
Witam pracowałem w Firmie Zajazd Polonez parę ładnych lat. Szef kuchni trzyma sztamę z Właścicielem a zwykły szary pracownik jest tam nikim! Najlepiej by było jak by pracował 7/24h i nie brał za to kasy. Prawdziwy wyzysk człowieka. Nigdy nie wiesz za co? za kogo ? złapiesz opier... Nie polecam Nikomu obijać ..... Nie ma tam żadnych praw pracownik poniżany straszony
malutka 2016-01-14 16:44:44
To jak tyle lat tam pracowałeś to jesteś naprawdę idiotą jak nie wiedziałeś za co robisz....bo jak by mi nie zapłacił to zostawiła bym tą prace po miesiącu lub dwóch a Ty wytrzymałeś ładne parę lat jak piszesz to coś tu jest nie tak... Z tego co wiem to każdy wie za ile tam pracuje więc coś tu kręcisz koleś, ja byłam w kresowym i byłam w polonezie i mam porównanie, niemczycki jak powie ile płaci to tak jest więc jak się zgodziłeś na jakieś tam warunki to nie narzekaj bo może nie wart byłeś złamanego grosza..... a ta franca z kresowego dopiero oszukuje każdego mnie tez za nadgodziny nie zapłaciła
Tomi 2016-01-14 17:47:50
hmmm Malutka pseudonim P.Ani ?
Łuka 2016-02-03 00:08:29
Też pracowałem w Polonezie u Zenona Niemczyckiego, potwierdzam, wyzysk, najlepiej żeby pracować u niego za najniższą, a za nadgodziny płaci tyle co kot napłaka, na kuchni sporo rzeczy jest z mrożonek, księgowość - biuro rachunkowe do kitu nie można nic z pracowniczych spraw załatwić. Praca po 7 dni w tygodniu a ludzie pracują tylko po góra kilka miesięcy bo nie wytrzymują presji jaką SZEF nakłada, to nie praca, to niewolnictwo. Najlepiej żeby być wróżką, wiedzieć to co szef pomyśli. I to wyzywanie szarych pracowników - porażka
jaka ja ka 2016-05-20 08:19:30
też tak myślę, że to Pani Ania, też po pracy tam mam taką opinię. Kiedyś był to prestiż tam pracować, a teraz ... szkoda tej opinii którą wypracowali przez tyle lat. To był naprawdę super lokal i praca tam też...
Zostaw swoją opinię o Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki - Tuczempy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki