Encore Ramada Hotel. Crewe (UK)

Crewe

Opinie o Encore Ramada Hotel. Crewe (UK)

Gianna 2008-12-06 20:56:11
Słowa kojarzące się z Encore Ramada Hotel. Crewe (UK) solidna, profesjonalna, rozwojowa i wyczerpująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobre, poniewaz pracuje tam od dwoch miesiecy, a przeszlam przez szereg szkolen (bezpieczenstwo i higiena pracy, ochrona przed pozarem, pierwsza pomoc)
Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porzadku, tym bardziej ze pracuja tam Anglicy, Słowacy, Polacy oraz ludzie z Rumunii.
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Encore Ramada Hotel. Crewe (UK): szkolenia, fajny klimat i otoczenie.
Najbardziej nie podobało mi się w Encore Ramada Hotel. Crewe (UK): jak narazie wszystko mi sie podoba, nie nazekam.
anonim 2009-02-09 22:00:16
Mogła bym prosić o jakieś namiary do tego hotelu,nr telefonu czy maila żeby zapytać się o prace tam
Alan 2016-04-27 17:54:24
Widzę, że stronę mają całkiem fajną, szkoda tylko, że nie uwzględnili zakładki Kariera/Praca. Jestem zainteresowany współpracą z nimi, ale niestety nigdzie nie widzę aktualnych ofert. Może ktoś, coś wie w tym temacie i może mi pomóc.
Zostaw swoją opinię o Encore Ramada Hotel. Crewe (UK) - Crewe
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Encore Ramada Hotel. Crewe (UK)