DREWTRAK A.MYSZOR, J.PALKA, M.PALKA SPÓŁKA CYWILNA

Mysłowice

Opinie o DREWTRAK A.MYSZOR, J.PALKA, M.PALKA SPÓŁKA CYWILNA

pracownik 2014-08-14 11:01:35
mobbing i pospiech na pozadku dziennym.praca na niesprawnych maszynach.mus pracy w godzinach nadliczbowych.praca jak i sprzet ktorym sie pracuje wbrew przepisom bhp.czas aby sie ktos tym zakladem w koncu zajol.
dan666 2015-03-04 08:42:33
co ty wygadujesz pracowałem tam jest ok a nadgodziny to dobrze mozna zarobic a ty nierobie poprostu nie chcesz pracować
edek 2015-06-04 11:49:31
Witam.Tez tam pracowalem i oprocz tego iz wyplata na czas to nic czym warto zawracac sobie glowe.Stawki zalezy kto jak sie ceni i co potrafi(Takie sobie).Nadgodziny dobre dla tych co lubia i sami chca,a nie dla tych co sa zmuszani do tego aby pracowac.Jesli zaklad otwarty jest od 7 do 16 to juz daje 9godzin a w sezonie od 7do 17,nawet i dluzej jesli jest duzo zamowien co daje min 10godzin plus oczywiscie sobota i to tylko na jedna zmiane.Takze tak po prawdzie dobre dla pracocholikow jak i ludzi ktorzy tylko nadgodzinami sa w stanie zarobiac a nie umiejetnosciami.Ale do Was nalezy wybor.Kazdy kto sie ceni...nie polecam.Dobre na chwile aczkolwiek zapraszam na jazde probna.Pozdrawiam cala ekipe Tartaku.
ola 2016-04-30 10:57:29
no skoro tak jak mówisz specjalizuje się w przebie drewna to teraz powinna mieć dobre warunki do pracy. sądząc po ustawie rządowej io wycince puszczy białowieskiej to jest popyt na drewno i takie usługi, ciekawe czy to wpłynie na firmy takie jak tas trochę
Zostaw swoją opinię o DREWTRAK A.MYSZOR, J.PALKA, M.PALKA SPÓŁKA CYWILNA - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DREWTRAK A.MYSZOR, J.PALKA, M.PALKA SPÓŁKA CYWILNA