Opinie o Elrotech Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elrotech Sp. z o.o. (Firma Zamknięta). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Elrotech Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elrotech Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Wrocław

Izydor Nowy wpis

Czy sytuacja w firmie poprawiła się? Ta cisza na forum każe sadzić , że jest dobrze!!

anonymous Nowy wpis
@Izydor

Pewnie jest dobrze!

Robert-aga Nowy wpis
@Izydor

Nic w kierunku pozytywnym się nie zmienia

Weronika Nowy wpis

Ktoś z Was posiada informacje na temat bieżącej sytuacji w tej firmie oraz jej ofert pracy? Czy przyszli pracownicy mogą liczyć na benefity pozapłacowe? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami, na pewno wiele osób z tego skorzysta.

Weronika

W takim razie @robert-aga, podejmowałeś jakieś kroki, żeby rozwiązać tę sytuację? Czy Elrotech jakoś zareagował na Twoje roszczenia i starał się do nich ustosunkować? To istotne z punktu widzenia pracowników jak i przyszłych klientów informacje.

Weronika

@Robert aga możesz wyjaśnić forumowiczom, co dokładnie opisujesz? Więcej konkretnych i merytorycznych informacji pomoże zrozumieć to, co opisujesz osobom, które są zainteresowane ofertami pracy, a nigdy w firmie nie pracowały.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Mini

Daj spokój, po co od razu takie słowa wielkie i straszne co

Pusch

Witam. Proszę o kontakt pod mailem: puschkin@wp.pl.

klient

i tutaj się pan niestety grubo pomylił panie Budawski twierdząc że jestem spokrewniony z tą firmą (niewiedza niestety też BOLI :)) POZDRAWIAM

Robert-Stargard

Ten Pan czyli ja celowo umieszcza swoje dane i namiary do kontaktu ze sobą żeby nikt nie myślał że to jest zwykłe oczernianie .....a ten wpis od''klienta'' pochodzi prawdopodobnie od osoby blisko spokrewnionej z Elrotechem nie wykluczając samego właściciela...internet boli i jego informacje stąd moje wpisy

klient

jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy mimo tego że jeden pan wypisuje na nich różne rzeczy (nie tylko na tej stronie) to szczerze ich POLECAM

inż.

Odpowiedziałem na ogłoszenie o pracę.Dzwoni Gość i zaprasza na spotkanie na 19tą.Proszę o potwierdzenie e mail .Pan nie potwierdza e mailem tylko sms.Szukam firmy po adresie . Godziny pracy od 16-23. Bo to jest sprzedaż....odkurzaczy .CAŁE ŻYCIE MARZYŁEM!!!!

AKnick

Witam czy jest szansa na kontakt - (usunięte przez administratora) Kobieta umówiła mnie na rozmowę ale w żaden sposób nie mogę potwierdzić dzwoniąc na numer komórki z której dzwoniła

Weteran

Pracuję od początku w tej firmie...nawet pokusiłem się o zmianę pracy ...jakże słodki był powrót...praca miła spokojna ...i bez stresu.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elrotech Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Elrotech Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elrotech Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)
2.3/5 Na podstawie 24 ocen.

Elrotech Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)