Opinie o F.H. FOTO - TECHNIKA w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.H. FOTO - TECHNIKA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie F.H. FOTO - TECHNIKA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. FOTO - TECHNIKA w Gdańsk

x Nowy wpis

Prywaciarz, czyli wszystko co najgorsze. W ogłoszeniu umowa o pracę, na miejscu jednak że umowa zlecenie. Brak żadnych benefitów, niechęć przedstawienia stanowiska, dzień próbny bezpłatny. Chcą żeby najlepiej robić za najniższą krajową. Sami wyciągnijcie wnioski.

Witold Nowy wpis
@x

Dlaczego pracodawca zaproponował umowę zlecenie, jeśli w ogłoszeniu była wpisana umowa o pracę? Co konkretnie należy do obowiązków pracownika na stanowisku, na które aplikowałeś? Daj znać, czekam na Twoją odpowiedź.

x Nowy wpis
@Witold

Chyba jest to logiczne, "cięcie kosztów" a że było wpisane umowa o pracę to tylko po to żeby zachęcić do wysyłania cv. Jeżeli pracodawca kłamie na starcie to dla mnie jest skreślony Przyjmowanie dostaw, przygotowanie do wysyłki i inne czynności związane z magazynowaniem. Obsługa komputera i programów. Nic skomplikowanego.

Czy można w F.H. FOTO - TECHNIKA liczyć na jakieś dodatki?

Piter Nowy wpis

Tak może liczyć na kopalni w D

Niki

Nikt nie trzyma na siłę w firmie. Dobry pracodawca zawsze znajdzie chętnych do pracy!!

Fotoman

Podejście do pracownika podobne jak do sprzętu !!!!!! Zenita bym im nie powierzył .

Internetowy
@Fotoman

Fotoman pracowałeś tam może na przełomie listopada-grudnia 2017 jak robili rekrutację na pracownika magazynowego? Nie chcę się wkopać bo też myślę o wysłaniu tam życiorysu.

Robert
@Internetowy

Nie chcesz się wykopać to trzymaj się od tej firmy z daleka .

mag
@Internetowy

ja pracowalem smiech na sali nie dotrzymuja umow, rotacja magazynierow, umowy zlecenie, kasa inna niz sie umawiasz, mydlenie oczu chodz praca latwa zespoll fajny Szef wariat

mag2
@mag

(usunięte przez administratora)dystrybucje odbieraja, pracownik nic nie moze, wiecznie ponizany, obietnice lepszych umow a potem, ze branza upada.. duza rotacja fajni ludzie odchodza zniecheceni (usunięte przez administratora), nawet dziewczyny z biura ida dalej

Czy rozmowa kwalifikacyjna w F.H. FOTO - TECHNIKA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Justyna

W F-T pracowałam w zeszłym roku. Bardzo fajna ekipa, nowe osoby przyjmowane z życzliwością, zawsze chętni i gotowi do pomocy. Jest kilka rzeczy do poprawienia, ale wiadomo nie zawsze się da, jeśli "góra" ma inne zdanie na te tematy.

@Maciej Poza tym firma z długoletnim doświadczeniem ma dobre opinie w internecie

Maciej

Pracowałem u nich ponad pół roku. Atmosfera bardzo przyjemna, zgrany zespół, pensje na dobrym poziomie. Jak widać opinie sprzed roku nijak się mają do rzeczywistości. Pewnie duża w tym zasługa zdrowego podejścia syna właściciela. Gdyby nie sytuacja rodzinna dalej pracowałbym w zespole F-T.

@Robert a możesz napisać jaśniej, dlaczego właśnie tak uważasz? To bardzo ważne, aby swoje opinie podpierać konkretnymi powodami, dla których tak właśnie się uważa. Dla osób, które nie mają własnych doświadczeń z firmą, to są konkrety, pozwalające zbudować pewien obraz tego pracodawcy.

Technika ? Chyba prehistoria banda pajaców nawet nie potrafi potwierdzi odbioru emaila .

@Tomek

Potwierdzam kompletna amatorka .

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. FOTO - TECHNIKA - Gdańsk

• Jak się pracuje w F.H. FOTO - TECHNIKA?

Zobacz opinie na temat firmy F.H. FOTO - TECHNIKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

F.H. FOTO - TECHNIKA