ACCLIM Karol Kawiak

Będzin

Opinie o ACCLIM Karol Kawiak

enter 2012-06-28 15:21:27
Na początku muszę wspomnieć, że ta aż jednoosobowa firma zajmuje się oprócz klimatyzacji również budowlanką. Jeśli chodzi o tą pierwszą działalność, to ten pan zamontował może w swoim życiu ze 3 klimatyzatory i zrobił 4 przeglądy serwisowe, które polegały na przetarciu szmatką obudowy. Do firm zaś wysyła oferty, w których podkreśla swój profesjonalizm i wykwalifikowanych pracowników. Jeśli chodzi o budowlankę to nie zleciłbym temu panu nawet budowy kurnika. Kompletnie na niczym się nie zna, to raz, a dwa, daje rady (wskazówki) jak coś zrobić chłopakom, którzy zrobili w swoim życiu 100 razy więcej gładzi, kafli itp niż on zrobił kup. Oczywiście zatrudnia ich na czarno. Ten pan chcę zostać kierownikiem budowy, lecz zapomniał o tym, że ma ledwie zdaną zawodówkę. Gdyby jeszcze potrafił załatwiać sobie zlecenia, to byłoby nienajgorzej. Ale nie, po co. Lepiej pos..niejaką panią asię sz., ryczącą 40stkę, starszą od niego o 10lat, a w zamian, w dowód wdzięczności dostawać nagraną robotę.

Praca w tej firmie??? - szczerze odradzam, nawet wrogowi!
były 2012-07-01 01:00:07
zgadzam sie w 100 %. dodam od siebie, ze robilem tez w kilka niedziel, obiecal nadgodziny, na obietnicach sie skonczylo. albo przed swietami skonczylismy robote i cala kase ze zlecenia wzial dla siebie. twierdzil, ze babka mu nie wyplacila. takze na swieta zostalismy z chlopakami bez grosza, doslownie. jak sie pozniej okazalo kupil sobie kurtke skorzana, jak dziecko. brak slow. trzymajcie sie z daleka. sprawa jest w sądzie, beda nastepne!!!
r 2012-07-04 15:38:38
sprawa w sądzie WYGRANA!!!, hehe
farma 2012-08-19 00:19:05
Pracuje w aptece, która była wyremontowana przez tą firmę. Już na samym wejściu można sie potknąć o wystające kanty płytek podłogowych. Odpadają płytki ze ścian w toalecie. Klimatyzatory grzeją zamiast chłodzić przy 30st na zewnątrz. Jednoosobowa, śmieszna firma, zatrudniająca ludzi z ulicy, od których czuć alkohol. Masakra. Wstyd. Żenada
krzych 2012-10-30 23:29:25
ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI O TYM CZŁOWIEKU BEZ STUDIÓW I BEZ ŻADNEJ WIEDZY . TO JAKIŚ PÓŁ-MÓZG ,CZUB I KRETYN NIE ZNAJĄCYM SIĘ NA NICZYM
quo 2016-04-18 22:17:11
oczywiście to ile się zarabia zależy również od tego, na jakim stanowisku jesteś, teraz się sporo poprawiło i podobno można nawet liczyć na kwartalne premie
Zostaw swoją opinię o ACCLIM Karol Kawiak - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACCLIM Karol Kawiak