Opinie o GALICYJSKIE CENTRUM EDUKACJI w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GALICYJSKIE CENTRUM EDUKACJI. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie GALICYJSKIE CENTRUM EDUKACJI o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GALICYJSKIE CENTRUM EDUKACJI w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w GALICYJSKIE CENTRUM EDUKACJI zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czy jest możliwość pracy w GALICYJSKIE CENTRUM EDUKACJI na część etatu?

Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry, Tak, jest taka możliwość. Proszę przesłać aktualne CV.na praca@gce.krakow.pl. Niezwłocznie rozpatrzymy Pani/ Pana aplikację Z poważaniem: GCE

Czy nowo zatrudnione osoby w GALICYJSKIE CENTRUM EDUKACJI otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

ZADOWOLONY Nowy wpis

Tak, wszyscy pracują w oparciu " umowa o pracę".

Czy firma GALICYJSKIE CENTRUM EDUKACJI w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

GCE

GALICYJSKIE CENTRUM EDUKACJI w całości finansuje szkolenia dla NIEKTÓRYCH / ZAANGAŻOWANYCH pracowników

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie GALICYJSKIE CENTRUM EDUKACJI? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Mysle, ze niektorych pracownikow GCE traktuje lepiej, a innych gorzej. Szuka taniej sily robocze , dlatego trenerow, ktorzy nie mają pleców, a jednak przykladają się do swojej pracy, zwyczajnie lekcewazy (np. nie wyplaca pieniedzy w terminie, oferuje duzo nizsze stawki). Mysle, że kazdy wyciagnie wlasne wnioski biorac pod uwage, ze mimo pozytywnych opinii na temat GCE, jakie sie tutaj pojawily nie brakuje osob mocno zawiedzionych i sfrustrowanych. To zastanawiające.

Coś wiem
@Anna

Firma podjęła się zadania zatrudnienia opiekuna osób niepełnosprawnych, ale nie ma pracowników! Osoby niepełnosprawne są pozbawione opieki co jest moralnie naganne. Liczy się kasa za projekt. Również osoby które tam pracują niezbyt chętnie podejmują się opieki nad osobami na wózkach inwalidzkich. A to przecież praca asystenta osoby niepełnosprawnej. Płaca ok. 25 zł za godzinę (bez zwrotu za dojazd) to naprawdę żart!

Dominika

Szanowni Państwo, czy w obliczu pandemii, pracujecie? Współpracowałam z Państwem kilkakrotnie i miło to wspominam. Może znajdą się dla mnie jakieś godziny, z czasem stalam się mobilna i mogę wyjechać gdzieś dalej. Pozdrawiam zdrowo Dominika Z. Ze Śląska,(usunięte przez administratora) będzie wiedziała o kogo chodzi ????liczę na kontakt

zadowolona
@Dominika

Dzień dobry, Pracujemy ciężko w obliczu pandemii zachowując wszelkie obostrzenia. Zachęcamy dalej do współpracy, miło nam słyszeć zadowolenie. Realizujemy projekty na terenie całej Polski. Prosimy zaktualizować swoje CV i przesłać na adres: praca@gce.krakow.pl Pozdowienia od Barbary ( aktualnie pracuje zdalnie i cały czas ) Z poważaniem: Zespół: GCE, GF, OSKiU

Kamila
@zadowolona

czy obecnie firma poszukuje pracownika?

Jolanta
@Kamila

Hej, a orientowałaś się czy są jakieś ogłoszenia czy jeszcze nie? Może warto cv wysłać na tego maila, którego podała? ;)

Kamila
@Jolanta

Wlasnie chcialabym zobaczyc link do ogloszenia

Jolanta
@Kamila

Po takim czasie to już pewnie wygasł. Ciekawe kiedy będzie nowe jakieś? Bo ja to wolałabym jednak poczytać co i jak przed wysłaniem cv co by w ciemno nie szło.

zainteresowana

Zastanawiam się jaka może być przyczyna tej ciszy na forum?

Robert

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Agnieszka

Bardzo dobra firma, polecam.

Wanda

Czy aktualnie pracodawca prowadzi nabór? Nie widziałam nic na stronie. Kto podzieli się informacją jak wygląda przebieg rekrutacji? Jeśli chodzi o atmosferę to wnioskuję, że jest miło. Czy można liczyć na dodatkowe benefity od pracodawcy? @anonymous, wypowiadasz się z perspektywy wolontariusza w firmie - co jest dla Ciebie szczególnie cenne w pracy? Czy ten czas umożliwia Ci zdobycie użytecznych kompetencji albo kwalifikacji zawodowych?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w GALICYJSKIE CENTRUM EDUKACJI? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Atmosfera w firmie wiosenna, miła, wszyscy pracują, planują wyjazdy ( Realizują projekty w całej Polsce- tutaj się załapałam w Krakowie, a pochodzę z północej Polski. Zatrudniają wolontariuszy ( psycholodzy, pedagodzy, doradcy zawodowi ) Oprócz dużego doświadczenia jakie zdobywam, to i coś zarobię. Takiej firmy nie spotkałam, super - przychodzcie, przyjeżdzajcie. Wolontariusz

Ciekawa

Taka cisza od dawna na forum to dla mnie znak dobrej pracy.

@Ciekawa

Dobra praca, ja pracuję już od kilku lat, moje polecone koleżanki i koledzy Bardzo zadowoleni. Nikt nie ma tutaj czasu na rozsiewanie plotek. Teraz pracują nawet w niedzielę/ tyle jest chętnych studentów, a aktualnie otwierają nowe kierunki i w innych odległych miastach. To chyba świadczy dobrze o firmie ? Ja zachęcam do pracy w tej firmie ( w ich konsorcjum działa 5-6 firm / macie szansę !!! Zadowolona

Nauczycielka

Witam Państwa! Nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami o firmie Galicyjskie Centrum Edukacji w Krakowie. Moja szkoła i kilkudziesięciu Uczniów bierze udział w projekcie pod Patronatem Parlamentu Europejskiego, w którym głównym Wykonawcą na Polskę jest właśnie GCE sp zo.o. w Krakowie. Program pn. "Szkoła Ambasador Parlamentu Europejskiego" od 2015 jest realizaowany na terenie Polski przez tą właśnie firmę; profesjonalne konferencje, materiały szkoleniowe w tym wiele pomocy dydaktycznych, Opiekun Pani Asia, Dziewczyny z biura, spotkania z Europosłami robią naprawdę świetną robotę. Projekt realizowany jest na najwyższym, europejskim poziomie a inne kraje w którym realizowany jest ten pilotażowy projekt podobno bardzo nam zazdroszczą. Pozdrawiam Was i oby tak dalej do zobaczenia we wrześniu!!!

Bogusława

Ja również pracuje jako wykładowca w tej firmie i moge ja polecić z czystym sumieniem, panie w biurze są zawsze miłe i znają się na swojej robocie. A co do wypłacalności firmy, to kilka razy prosiłam o szybsza wypłate niż z umowy wynikało i nie było problemu

NIANIA
@Bogusława

NIANIA Pracuję w Firmie GCE z Krakowa jako niania ( pedagogika wczesnoszkolna ) w wyjazdowych szkoleniach na terenie całej Polski. Przy 2/3 dniowych wyjazdach 2/3 razy w miesiącu zarabiam tyle ile w szkole miesięcznie ( ciągły stres ). Warunki pracy są bardzo dobre/ hotele, pensjonaty w wysokim standardzie, atmosfera wśród kadry bardzo sympatyczna, odpowiedzialność za dzieci wysoka, ale cały czas pod nadzorem koordynatora wyjazdu. Polecam. W GCE cały czas trwa nabór kadry ( realizują projekty w całej Polsce )

Życiowy

Firma jak firma, jak komuś wiecznie zle to nigdy nie dogodzisz! Nie pracowałem dla nich ale z doświadczenia wiem, że jak komuś nie chce sie pracowac to zawsze ma problem i wszędzie fo będzie szukać....

Marcel

Ja prowadziłem tylko jedno szkolenie dla tej firmy i dobrze to wspominam. Coprowda poczatkowo musiałem zainwestować w dojazdy ale chyba w żadnym zakładzie pracy nie płacą za dojazdy przed rozpoczęciem zatrudnienia. Wynagrodzenia otrzymałem w ostatnim dniu umowy. Gdyby nie to że dostałem posadkę na państwówce to pewnie dalej bym dla nich pracował.

Trener

Wspópracuje z GCE od wielu lat. Nigdy nie miałam problemu ani z wypłatą wynagrodzenia, ani z personelem. Pracownicy zawsze uprzejmi i zaangażowani w swoją pracę. Co do jakości szkoleń, są na najwyższym poziomie. Polecam i radze nie czytać głupot!

Aktualnie jestem po kilkudniowym kursie dla opiekunów osób starszych (Górno), z obawą szłam na kurs widząc powyższe opinie, skusiło nie to że jest zupełnie darmowy. Muszę przyznać, że jestem bardzo miło zaskoczona, prowadzący prezentowali naprawdę b, wysoki poziom, jestem praktykiem-opiekunem jednak i ja dowiedziałam się kilku nowych rzeczy, Centrum prowadzi te kursy na terenie Podkarpacia w innych DPS;ach polecam Opiekunom jako ugruntowanie swej wiedzy, Nie sądziłam ale naprawdę polecam

@Anna

też jestem zadowolona, studiuję w Rzeszowie, na tyle studentów zawsze znajdzie się jakiś ,

@Anna

Też polecam szkolenie na podkarpaciu dot. opieki nad osobami starszymi, dużo fachowej wiedzy a i praktyki bardzo pomocne. Moze na podkarpacie się przenieście jak widać tu milsi ludzie :) Pozdrawiam Ania

Urzędnik

Jestem w totalnym szoku, jak ta pseudo firma traktuje zleceniodawcę. Są roszczeniowi i kombinują jak wkręcić personel miejscowy, który jest bez kwalifikacji tak by zbić stawkę i zrobić po taniości . Najgorsza realizacja zadania wraz z nałożeniem kar finansowych. Odradzam wszystkim

Maciej Wilusz

miałem okazję współpracować z GCE. Jak większość tutaj mam nieprzyjemne doświadczenia. Byłem zleceniodawcą i poziom szkoleń organizowanych przez tą firmę był bardzo niski. Przestrzegam wszystkich, którzy otrzymają ofertę przetargową od tej firmy - oferty są bardzo tanie i poziom jest bardzo niski.

Zostaw merytoryczną opinię o GALICYJSKIE CENTRUM EDUKACJI - Kraków

GALICYJSKIE CENTRUM EDUKACJI
2.3/5 Na podstawie 18 ocen.

GALICYJSKIE CENTRUM EDUKACJI