brak logo

Ossmet

Kobylnica

Opinie o Ossmet

ciekawy 2014-08-31 00:47
Witam serdecznie wszystkich pracowników. Widzę, że nikt tutaj nic nie pisał, mam kilka pytań do osób co pracują w Ossmecie w Kobylnicy. Jakie są warunki pracy przy laserach, wykrawarkach, zarobki itp. I czy polecacie tego pracodawce? Za szczerą odpowiedz bardzo dziękuję. :)

Pozdrawiam
5
PGN 2016-06-15 17:51
Nie polecam.Kierownik Michał to kawał chama.Praca dla murzynów.A teraz to i pojawiły sie obowiazkowe nadgodziny... Firma ma gdzies prawa pracownika.
14
Crazy 2017-04-05 20:09
Jak coś komuś się nie podoba. To zawsze będzie marudzi. Więc nie wypowiadajcie się za innych. Pracować trzeba wszędzie. Za patrzenie w gwiazdy nikt nie będzie płacił. Może Michał jest specyficzny. Lecz kierownik nie jest po to aby go lubić tylko wykonywać polecenia. Lecz w tej firmie jest kilku kierowników z którymi można normalnie zyc i pracować. Ja osobiście nie narzekam.
Zostaw swoją opinię o Ossmet - Kobylnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ossmet