GO-TRAKT

Stryków

Opinie o GO-TRAKT

yanko 2015-04-06 08:52:07
a jakie pieniadze mozna zarobic w go-trakt?
Go Trakt 2015-08-14 17:33:08
Firma Go Trakt: Zatrudni kierowcow z poczuciem humoru? Za smieszne pieniadze!

pracownik 2015-10-23 20:02:00
ludzie darujcie sobie prace w tej firmie. wyzysk i słabo płacą, kierat nie robota. dla tego kasują opinie i non stop są ogłoszenia. porażka

ludzie! darujcie sobie tą firme. wyzysk, słabo płacą i szkoda czasu. dla tego kasują opinie i non stop są ogłoszenia? brakuje im kierowców. bo kto sie przyjmie to zaraz odchodzi jak zobaczy wypłate?

l
tolek 2015-12-11 07:20:06
Każdy najlepiej niech idzie zobaczy? ale wydaje mi sie ze trzeba to wziąść na logikę. jeżeli są ogłoszenia non stop to znaczy że jest licho. I ludzie co tu piszą mają racje. Ale pracodawcy kasują opinie, żeby zataić prawdę o firmie? Jeżeli nie szkoda Ci czasu to idz zobacz sam. Tylko potem nie mniej do nikogo żalu ze straciłeś czas, i inna robota ci uciekła
Były 2016-02-06 12:10:05
GO-TRAKT to obóz pracy. Pracowników traktują jak pionki na planszy. Mało płacą. Nie polecam tej firmy, lepiej szukajcie czegoś innego bo tu niszczą psychikę. Non stop nerwy i nerwy...
celinka03 2016-05-19 09:32:51
a czy teraz jakichś robotników do prac ziemnych drogowych potrzebujecie teraz? ciekawe jednak czy jako kobieta, dość silna, mam szansę na takie zatrudnienie
Zostaw swoją opinię o GO-TRAKT - Stryków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GO-TRAKT