Opinie o McDonald's w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie McDonald's. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w McDonald's o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Wrocław

Misiu Nowy wpis

W całości jest ok ,ale bardzo mobbing rozwinęty nękają nowych pracowników, zapominą że oni też kiedyś zaczynali pracować i też mieli błędy. Przynajmniej tak jest w Zielona Góra w restauracji na Sulechowskiej. Co Manager i instruktorzy i zwykle pracownicy podnoszą głos.A potem dziwą czemu po 20 osób mosiężne odchodzi

Jakie wartości są cenione w McDonald's?

Maja Nowy wpis

Obsługa nie miła a na zamówienie czekałam godzinę. Gdybym nie zaczęła się pruć pewnie bym go nie dostała. Na dodatek kanapka była cała rozwalona i nie dało się jej chwycić. Rozumiem że dużo ludzi ale to już przesada. Trzeba podkreślić że wzięłam jedynie klasycznego drwala. Dziękuję McDonald za zmarnowany czas.

mllks Nowy wpis

Czy oferta na nocną zmianę rzeczywiście jest kierowana tylko do mężczyzn? Jestem niezwykle zainteresowana pracą w godzinach nocnych ze względu na studia, ale spotkałam się ze sprzecznymi informacjami w tym zakresie.

Czy w McDonald's zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Pracownik Restauracji

Bardzo miły menager. To była najpiękniejsza i najprzyjemniejsza rozmowa o pracę w moim życiu.

o dyspozycyjność.

@pracodawca @pracownicy

Hej, na jakie badania z zakresu medycyny pracy kierujecie?

klosek

Straszny bałagan śmietniki pełne nie idzie niczego wyżucić stoliki uswinione jeszcze w takim brudnym maku nie jadłem bardziej polecam KFC tam chociarz czysto

Hallo

witam :) Gdzie radziłbyś pracować we Wrocławiu? która restauracja jest lepsza Twoim zdaniem?) Jestem z Ukrainy, czy wield osób pracuje z Ukrainy?

Jerzy
@Hallo

Masz w ogóle książeczkę sanepidowską? Bez tego ani rusz w gastro

Hallo
@Jerzy

Jasne ze mam

Testoviron
@Hallo

Naucz się żmijo mówić po polsku

@Testoviron

U siebie w zespole też tak się do obcokrajowców odzywacie? Pytam, bo zastanawiam się w czym tu problem i jaka atmosfera jest tworzona przez współpracowników

PAulina Sz.

Opinia Opinia o MC Donald`s na Granicznej we Wrocławiu. Gość święta Krowa bezapelacyjnie ma zawsze rację. Sytuacje, że Gościom przy kasie się włączyło oszukiwanie, ze Pani źle resztę wydała a Menager bez liczenia kasetki kazał wydawać pieniądze takim gościom po liczeniu utargu dopiero wychodziło, że Gość oszukał. Gość święta krowa chce złożyć zamówienie na drive przy otwartym oknie, pracownik bez polara odmówił przyjęcia zamówienia w ten sposób i przyjął zamówienie według standardów sieci czyli w Miejscu do tego przeznaczonym. Głupie pytania ze strony menagera czemu odmawiam spełnienia woli gościa. Generalnie przez miesiąc pracy dwa razy wniosek do Państwowej Inspekcji Pracy o ukaranie pracodawcy raz za to, że kazali zapłacić z własnej kieszeni za Wstępne Badania Medycyny Pracy i zapomnieli oddać pieniądze a drugi raz za pracę bez polara w zimne dni w ciągłym przeciągu co skończyło się zapaleniem zatok.

PAulina sz.
@PAulina Sz.

Przed Państwową Inspekcją Pracy, menegerowie twierdzili, że nic nikomu nie mówiłam, ze jest zimno. Dziwne, bo w jednym dniu dwa razy rozmawiał ze mną meneger, że goście się skarżyli o to, że okno jest zamknięte i muszą przejechać moje stanowisko to nic, że jak tylko widziałam gości to uchylałam okno, a gościom i tak nie chciało się hamować. Odpowiedziałam do menegera, ze jestem w bluzce z krótkim rękawem i i zimno dzisiaj jest, stwierdzil, że najlepiej miec pretensje do siebie a najlepiej do nikogo. Zamiast pozwolić mi ząłożyć coś cieplejszego to poszedł sobie dopiero jak po 2 godzinach od tamtej rozmowy gość poraz kolejny się poskarżył, ze tej pani jest zimno to łaskawie sobie przypomniał, że trzeba mnie puścić na przerwę. Widziałąm sama jak menegerowi przyszło pracować w takich warunkach jak się trząsł z zimna, a w inspekcji pracy mówil, ze przecież to moja subkeitywna ocena zdarzeń. Po kilku godzinach pracy wiec czorem po godzinie 21 zostało mi wyłaczonego ogrzewanie w pomieszceniu na lini drive ( okienko drugie zapłać), mimo, że protestowałąm u menegera to i tak miałam wyłączone ogrzewanie i przyjmowałam przez 20 minut klientów bez ogrzewania. Polary jakie mc donald`s zastałam w tej firmie. Pracownica chodziła sobie 3 godziny w polarze, po czym bez prania i dezyfekcji założyła to na mnie. Nie wiem jak można być taka fleją w miejscu gdzie jest żywność???

PAulina sz.
@PAulina Sz.

Jak mi przewietrzyli zatoki to minął rok od tamtych zdarzeń to do tej pory mnie bolą jak jest zimno chociaż wcześniej nigdy nie bolały.

xyz
@PAulina sz.

Współczuję, dziwne strasznie, że goście nie hamowali widząc zamknięte okienko, jak ja pracowałem na drivie (nie jakoś często, bo mój mak go nie miał, ale na supportach) to otwierałem okno tylko jak ktoś podjechał i nikt mi z tego powodu problemu nie zrobi, nikt nie przejechał.

@PAulina sz.

To nie tylko ja marzłam czasem tylko cały dzień ..naprawdę to jest wszystko poniżej krytyki.

Adrian

Jaką proponują umowę na start? UoP? Z okresem próbnym? Myślę czy złożyć aplikację, ale nie jestem pewien :D

Była pracownica :)
@Adrian

UOP cały czas, najpierw na 3 miesiące, potem na rok i później czas nieokreślony

Ewelina
@Była pracownica :)

fajnie wiedziec, wg mnie to naprawde dobre warunki, takie zgodne z przepisami ... moge dopytac czemu jestes juz byla pracownica? znalazlas lepsza prace czy ta sie znudzila? cos bylo w niej na nie ?

Lola

Opowiem wam jak to bylo z mojego punktu widzenia , poszlam do macdonald kupic kanapke zauwazylam plakat o pracy i powiedzialam panu przy kasie ze jestem zainteresowana,dal mi do wypisania wszystkie swoje dane ,i podeszla do mnie pani z wypisaniem skierowania na badania i mowila ze mam w czwartek przyjsc na szkolenie a w piatek isc na badania za ktore musicie dac okolo 30zl ,w czwartek poszlam na szkolenie bhp ktore trwalo 1,5 godz co wogole moim zdaniem jest niedopuszczalne,zaczelam prace od poniedzialu 1 lutego ,w pon tylko wypisywalam papiery i we wtorek mialam od 14 do 22 , to co sie tam dzialo to jakas masakra i kpina , dali mnie do pracy na kuchni , 2 godz tylko mozesz sie uczyc co wgl bd robic przy stanowisku , po 2 godz menadzerka mowi ze musicie juz to robic sami, ja bylam przy grillu , mieso bierzecie w foliowych niebieskich rekawiczkach po czym wrzucacie je na grill wedlug schematu zalezy od ilosci jaka musicie usmazyc ,smazycie w krotkim rekawku fakt ze to kuchnia i jest goraco ale powinno byc w dlugim i w rekawiczkach bo wszystko wam strasznie pryska a jeszcze musicie to mieso posolic i to naprawde jest niebezpieczne , poganiaja strasznie i musicie tu smazyc mieso tu grzyby wiadomo ze czlowiek to nie maszyna i sie nie rozdwoi , zadn ch podzial rol ze jedem robi to drugi tamto , ja w ciagu 1 dnia musialam smazyc na grillu natomiast drugiego w ciagu 2 godz bo tyle tylko bylam w stanie wytrzymac najpierw mylam wszystkie brudne rzeczy do pieczenia,potem robilam kanapki a potem na grill , mieso sie smazy tu jeszcze cie wolaja do robienia kanapek , naprawde masakra i jeszcze podloga tak sliska , harowa tam jak nie wiem co nie idzcie tam pracowac ja pracowalam 2 dni i mialam dosc poganiania i pretensji ze wszystko jest zle

aisha
@Lola

Lola to co napisałaś jest dość śmieszne . Myślałaś że co będziesz robić przez pierwszy dzień? To i tak dobrze że miałaś jakiekolwiek szkolenie bo ja 8 lat temu zostałam postawiona na kuchni pokazali mi gdzie toster, grill i jazda. I wiesz co ja nadal tam pracuje bo atmosfera jest super uwielbiam moja załogę. Pzdrawiam

Wiecie kto...
@aisha

Jakie "uwielbiam moją załogę"?! Restauracje są korporacyjne i obowiązuje zasada żadnych emocji. Na wszystko są paragrafy, procedury, pewni menagerowie i określone kary raz termin wypowiedzenia. Przyznając się do braku szkoleń tylko zapraszacie kontrole z SANEPiD, NIK i secret szopera. Empatia jest słowem z innego świata i nie należy mieć ludzkich odruchów. Jak powiedziała jedna mądra Pani u nas w rest. "Nie jesteśmy tu po to, żeby się lubić". Liczy się średni czek i gumy z parkingu.

xyz
@Lola

Jak czyścisz regularnie grilla to olej nie pryska, mówiąc o długim rękawie widać, że nie doświadczyłaś lata na kuchni w maku, które jest po prostu PIEKŁEM.

Mayakashi
@Lola

No nie wiem z czym sie liczyłaś idąc do fast foodu. Każdy normalny człowiek ogarnie smażenie mięsa w max 10 minut

@Mayakashi

No niby racja, ale chyba wszystko zależy od otoczenia, sytuacji i warunków? Bo ogólnie ona to chyba mocno zestresowana była, a jeśli szło to zauważyć to jednak menadżerka powinna do dostrzec i zmienić choć trochę podejście, bo jak wiadomo nie każdy pracownik jest taki sam. Ale i tak twierdzisz, że ona jest nienormalna w takim razie, skoro miała na wstępie jakieś problemy?

Czy firma McDonald's kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Mayakashi

Tak

Xxx

30 min czekam na zamówienie pracownicy stoją tylko i się patrzy na ekran zamówień , głównie sami Ukraińcy i nic nie robią.

@Xxx

XD no ale co mają robić, skoro zamówienie na tyłach się robi? Lepsze gapienie się w zamówienia chyba niż siedzenie w telefonie. No bo ktoś to w trakcie chyba szykował co nie...?

Barbara

Nie polecam MC na Bielanach Wrocławskich Koło IKEA totalna poracha moja przyjaciółka pracuje tam od nie dawna jest wyzywana, szarpana i cholera wie co przez pracowników A kierownictwo nie reaguje brak słów ręce opadają

Maja
@Barbara

Czy próbowała to gdzieś zgłosić? Takie zachowania są niedopuszczalne...

Kolezanka

Jakie etapy???? wysyłasz CV albo idziesz osobiście ,rozmowa i w tym czasie po rozmowie mogą już drukować ci skierowanie na badania do pracy

Zwiedziłam wiele mc w Polsce i nigdy nie spotkałam obsługi, która w tak chamski sposób potraktowalaby mnie podając mi głupi ketchup do frytek. Bardzo serdecznie nie polecam

zzz

Nie polecam tej pracy absolutnie nikomu. Ciągłe braki w ludziach więc trzeba robić za dwóch. Płaca totalnie minimalna, w każdej innej robocie zarobicie więcej. Menagerowie totalnie niekompetentni ludzie, 1 na 10 faktycznie nadawał się na role menagera, a inni to chyba dostali ten status po znajomości albo już firma nie miała wyboru ... Sama praca nie jest jakaś ciężka, ale momentami trudna bo trzeba robić za dwóch, albo i trzech ... a ruch momentami jak w Rzymie, zamówienia wpadają jedno za drugim a na kuchni są 2 osoby i trzeba to wszystko samemu ogarnąć i na dodatek wpadnie ci menager albo kierownik który cię jeszcze popędza, no porażka atmosfera spada na totalne (usunięte przez administratora) ... i jeszcze dodatkowo jest norma czasowa która w takich chwilach jest niemożliwa do osiągnięcia i między innymi na jej podstawie jest przyznawana premia miesięczna, premie dostałem może ze 2 razy ... tam co chwila się ktoś zatrudnia i zwalnia, i życze tej firmie żeby wszyscy się tam zwolnili i już nie wracali. Może wtedy zmienią podejście do pracy i pracowników. Jeszcze raz nie polecam. Do klientów: idźcie gdzie indziej, wydajcie trochę więcej kasy i kupcie coś lepszego, albo do sklepu i cos samemu zrobić, to pseudo-jedzenie nie jest warte tych pieniędzy.

mol

mówią zę beda uczyli nas obsługi kasy jak ktoś nie ma doświadzcenia a tu jeden dzień i masz wszystko wiedzieć i stać na kasie a jak ktoś robi manko to nie nie chcą dać ci na inne stanowisko i poganianie a ktoś od niedawna pracuje dobrze że chociaż pilnują cennych rzeczy niektórzy może są mili ale niektórzy bo jedna to nie że rozmieniasz bo dają duże kwoty 100zł bo tak miałam kiedyś i sprzątanie też i frytki tam mi nie szło ale nic poza jedną osobą z Ukrainy nie mówili a to nie był menadżer że szybciej ktoś nowy po paru dniach ma szybki od razu być a wcześniej pracowałam jako pakowacz i nikt nie mówił że za wolno albo coś może nie jestem aż tak bardzo szybka ale mam prawo ...

Melka

co nie można przez galerie sky tower iść do carefura bo ludzie się patrzą albo ochrona też jak idzie do kiosku albo po wodą to nie jest zabronione można robić zakupy gdzie się chce a to jak ktoś się patrzy na kogoś i obserwuje a wiem bo ci ludzie to nie którzy są mili ale ...albo

Ula

Smaczne saładki w mc donald sky tower

Melka

Jedna dziewczyna menadzerka z tego co widzę dziwnie się przygląda jednej dziewczynie która robi zakupy w sklepie koło mc donalda bo tam chodzi często do sklepu a to moim zdaniem nie jest zakazane robienie zakupów w sky tower i nie tylko ochrona a to uczciwa osoba a te menadzerki to nie wiem bo takie przyglądanie komuś nie jest na miejscu co nie można robić zakupów w sklepie albo iść do rynku jakby na coś któs liczył proszę zająć się pracą skoro jest taka ciężka to nie praca na zmywaku na której się zaiwania bo wiem bo tam pracuje dorowczo , i ten gadanie co kiedyś ktoś mówił .

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Wrocław

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's?

Kandydaci do pracy w McDonald's napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's