Opinie o Gatta w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gatta. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gatta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gatta w Szczecin

Agata

Bardzo fajną pracę mam w firmie Gatta, polecam innym

Wypłata

Jak jest z tą podstawą? Przecież nie mogą dac mniej niż najniższa krajowa . 1850 a 2000zl to jest różnica , przecież to nielegalne . Wytłumaczy mi to ktoś ?

@Wypłata

Mogą dać ponieważ różnicę między tym co oni dają a najniższą krajową pokrywają premią więc niestety tak mogą

@Wypłata

Wypłata

Iza

@Poszukujący możliwe, że tak. W Szczecinie nie ma aktualnie ofert prac, ale jest w Świnoujściu. Czy ktoś z Was byłby zainteresowany stanowiskiem sprzedawcy w W SALONIE GATTA - CH. CORSO? Firma oferuje szkolenia, umowę o pracę, przyjazną atmosferę i wiele innych. Czy któryś z pracowników może powiedzieć jak to wygląda w praktyce? Może te informacje pomogą w podjęciu decyzji nie jednej osobie.

Sprzedawca

Bardzo profesjonalny

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Poszukujący

Zastanawiam się dlaczego tak leniwie jest na tym wątku? Czyżby dobra praca tak rozleniwiła was , że mało osób ma chęć na pisanie na forum? Wiele osób takich jak ja , szukających pracy potrzebuje informacji z "pierwszej ręki" czyli bezpośrednio od pracownika

Zainteresowana

Czy Gatta podpisuje w dalszym ciągu umowy - Franczyzobiorca - Właściciel Placówki Partnerskiej? Może ktoś wie?

Anka

Czy coś nowego dzieje się w firmie? Czy większość piszących wyjechała na wakacje i nie ma komu pisać? Chcę tu aplikować i mam nadzieję na więcej opinii.

Basia
@Anka

Myślę że możesz , praca jak każda inna w sklepie , handlu. W tej branży jest mało sklepów w których zarobisz 2000 tys. Na zdobycie doświadczenia polecam. Trzeba jednak troszkę z siebie dać, na szkoleniu wszystkiego cię naucza a przynajmniej podstaw, potem to już zależy od ciebie jak będziesz chciała pogłębiać wiedzę. I nie oszukujmy się praca w sklepie to nie tylko ładne wygląd , paznokietki itd., czasem to ciężka praca, ale każda praca ma swoje za i przeciw.

Anka

Co słychać w firmie? Tak mało ostatnio piszecie wieści z firmy, że nie wiemy co się dzieje, ofert tez nie ma.

Pracownik Gatta

Czy ktoś z Was ma więcej informacji czy w Naszej firmie są jakieś dodatkowe dofinansowania dla pracowników, wiem że są do przedszkola. A pytam z tego powodu że w mojej rodzinie najblizszej jest przypadek poważnej choroby konieczne są ciągle rehabilitacje nierefundowane. Pytam pierwsze Was bo boje się narazie zapytać regionalnej.

Pracownik Gatta

Alka

Gatta to jedna z wielu fajnych firm, nie dla szukających problemów.

rosemary

"Góra" nie myśli o pracownikach salonów. Ci są ośmieszani na przykład wtedy, kiedy klient chce zwrócić bieliznę, która zwrotowi nie podlega. Przy kasie widnieje regulamin zwrotów i chociaż pracownice się na niego powołują, to jest on nic nie warty w momencie, kiedy klient zadzwoni do centrali i powie, że chce majteczki zwrócić. Na kogo wychodzą pracownice? "Mówiła pani nie ma zwrotów, a jednak są, więc zostałem przez panią oszukany!" Brawo!

@rosemary

Oh straszne, naprawdę. Ludzie czy Wy problemów nie macie? "Góra" zgodziła się na zwrot - istny problem XXI wieku.

Róża
@Ania

Aniu, nie chodzi o to, że się zgodziła,ale o to, że pracownice wychodzą na wredne i przez to klient nie wraca pozniej "bo tu panie nie pozwalają na zwrot a centrala tak więc panie oszukuja, już tam więcej nie pojde"

Zmęczona

Gatta to katastrofa serio jestem tam bo muszę sytuacja mnie zmusza, ale psychicznie już mi ciężko, ciągle jakieś śmieszne maile przeczące same sobie telefony od tzw trapera i tylko target target i target

Atak

Widziałem ofertę pracy dla przedstawiciela handlowego. Jakie warunki do pracy są przygotowane? Czy poza pensja zasadniczą i premią od sprzedaży są jakieś dodatki socjalne? Trochę martwią opinie na forum.

Aneta

Gatta rozpoczęła działalność w 1993 roku. Cały czas intensywnienie rozwijała się oraz inwestowała w nowoczesny park maszynowy, tak zdobyli zdobyli pozycję lidera.To jedna z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Miło mi się tu pracuje i jestem dumna że to firma Polska,.

gość
@Aneta

aneto, nie pij tyle . Skoro to taka wspaniała firma, to dlaczego ludzie zwalniają się ze względu na niskie zarobki. Skoro firma jest takim potentatem na rynku, to dlaczego nie podniesie pensji tym, którzy pracują na jej wizerunek ?

Gatta salon

Hej, czy zasadnicze nie powinno teraz wynosić 2000 tyle co najniższa krajowa? A nie tak jak pisze na odcinku wypłat 1850.

Feliks

Jak się chce dokopać to powód zawsze się znajdzie! Gatta jest spoko firmą ale niestety pracownicy zapominają, że ich zarobki są uzależnione od wielkości sprzedaży. Nie ma się co obruszać , że szefostwo ciśnie za większą sprzedażą od tego zależą wynagrodzenia i los firmy!

Moje drogie panie.Pamietam 6 lat do tyłu jak się przyjmowałam zarobki były super.Do dnia dzisiejszego pracuje i prawda jest taka ze zarobki się pogorszyły niby podnieśli pensje ale zmniejszyli premie.Mamy mnóstwo obowiązków i same zakazy. Co do atmosfery w pracy to zależy na jaki salon się trafi. Są dziewczyny które są sympatyczne, pomocne, a są i takie które na każdym kroku obgaduja swoje współpracownice za plecami. Współczuję dziewczyna które mają dzieci, na każdym kroku są obgadywane jak tylko wezmą L4 na dziecko...Z przykrością stwierdzam że przez kierowniczki które same nie pamiętają jak miały dzieci. Bądźmy ludźmi trochę wyrozumiałości.a A regionalne powinny pomyśleć kogo się bierze na stanowisko kierownicze, bo nie mają zielonego pojęcia co się dzieje na salonach. Przez 6 lat mojej pracy byla tylko jedna regionalna(była bo jest na macierzyńskim) która interesowała się tym co dzieje się na salonach.

Justyna

Myślę, że firma Gatta nie ma tak złe opinii jak by to się wydawało po lekturze wpisów. To osoby które nie nadają sie do pracy w firmie próbują zrobić takie wrażenie. Praca tu polega głównie na sprzedaży i tego trzeba pilnować.

Reva reva

Sluchajcie o co chodzi z ta pensja....jak to możliwe ze podstawa jest nizsza od najniższej krajowej?:/ to legalne jest w ogóle? A no i tak szczerze- ciężko jest?

lulu
@Reva reva

Tak, podstawa może być mniejsza od najniższej krajowej,bo jest jeszcze premia uznaniowa. W związku z tym podstawa plus premia musi dawać najniższą krajową. W tej firmie jeszcze trochę a pracownicy będą premią wypracowywać najniższą krajową i nic ponad to, ale na inne rzeczy firma nie skąpi,np. na reklamę. Niech lepiej skoncentrują się na jakości towaru, która jest coraz gorsza,a wzory ubrań targowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Gatta - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gatta?

Kandydaci do pracy w Gatta napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gatta