Barbara Paprzycka - Doradztwo Finansowe

Poznań

Opinie o Barbara Paprzycka - Doradztwo Finansowe

oszukana 2014-10-17 13:13:44
OSTRZEŻENIE! Chciałabym wszystkich przestrzec przed pseudo-doradcą ubezpieczeniowym jakim jest Barbara Paprzycka. Otóż Pani Paprzycka jest współpracownikiem AXA na zasadzie franczyzny co też wpływa na jej prace, nierzetelne podejście do klienta. Wykupiłam u Paprzyckiej ubezpieczenie grupowe, regularnie co miesiąc dokonywałam wpłat na jej konto, po czym okazało sie, że zamiast przelewać pieniądze do axa nie robiła tego!!! Przez 11 miesięcy dokonała tylko 4 wpłaty i to ze sporym opóźnieniem. I wkońcu moje uzbezpieczenie zostało zmknięte o czym dowiedziałam sie prawie po pół roku! I pzrez ten cały czas wpłacałam jej pieniądze. Jak sie dowiedziałam w axa polisa została zamknięta z powodu braku wpłat i opóźnień przez Paprzycką Barbare.
Sprawe zgłosiłam do dyrekcji axa i na policje, jeżeli axa nie przyczyni sie do pozytywnego rozpatrzenia reklamacji sprawę również nagłośnie w mediach!
Dodam, iż wiecznie z Paprzycką był utrudniony kontakt albo nie można było się dodzwonić albo nie odpisywała na mile. Ciągle ten sam powód ,, Przepraszam ale tydzień mnie nie było....,, Nie polecam tej Pani.........
Dawid 2015-01-30 16:08:49
Zgadzam się z poprzednia opinią. Pewnego dnia zadzwoniła do mnie axa i powiedzieli, ze głupia krowa nie płaciła. Pewnie kupowała sobie buty.
Zostaw swoją opinię o Barbara Paprzycka - Doradztwo Finansowe - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barbara Paprzycka - Doradztwo Finansowe