Promod Polska

Szczecin

Opinie o Promod Polska

anonim 2009-06-05 21:04:05
Słowa kojarzące się z Promod Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...średnią .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .jak pijawki.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?haha
Najbardziej podobało mi się w Promod Polska:merchandising
Najbardziej nie podobało mi się w Promod Polska:kierownik regionalny i podejscie do pracowników
syfiastakasa 2012-07-19 19:39:31
Witam...
Dla zainteresowanych napiszę jak wygląda rozmowa na kierownika sklepu Promod:

Najpierw musisz wisiec 40 minut na telefonie z pania rekrutujaca która po rozmowie zastanowi się czy Cie zaprosić czy też nie. Jak już zadzwoni to umowia Cię na \"wystepy\"- rekrutacje zbiorową.
Która sklada się:
1) Test- mega głupi
2) napisz swoje wady, napisz swoje zalety, jak motywować pracowników, miła rzecz jaka Cie spotkała, przykra sytuacja, co zrobić by utarg był wyższy
4) scenki, Ty jestes sprzedawcą a osoba z która rywalizujesz o stanowisko jest klientem.
5) Scenka- pochwal pracownika, okrzycz pracownika, zmus pracownika do działania itp. itd.

Jeżeli przejdziesz do masz spotkanie z dyrektorem. Albo mu sie spodobasz albo nie.

Rekrutacja nieadekwatna do zarobkow ani wykonywanej pracy.
Dla ciekawskich, osoby które mowia że chcą zarabiać 2500 zł netto dostają odpowiedź że kandydat ma zbyt wygorowane oczekiwania finansowe.

Ponadto Kierownik pracuje: 2 weekendy w miesiacu, dzień w dzień po 8 godzin i nie może być człowiekiem. Ma być za przeproszeniem \"gnojem\"

Szkoda czasu na taką firmę.

Osobom które zamierzają isc na rozmowe życzę powodzenia... Rekrutacja jak do sejmu poselskiego a kasa- żenada.

Aaaa i nie ma co się wysilać. Jesli jestes zbyt doswiadczony, nie dostaniesz pracy. Wolą wziac osobę która ma małe pojecie o \"stanowisku kierownika\"

Stad własnie kochane macie takie kierowniczki, bo wartościowym osobom nie sa w stanie zapłacić wiec biorą olewuski i dziwią się ze utarg zły... koniec.
z tego 2016-04-04 17:57:10
Znajomość angielskiego nie stanowi dużego wymogu, bo odkąd weszliśmy do UE to każdy zna go chociaż w podstawie a odpowiednie kursy językowe czy szkolenia można się ubiegać w ofertach.
Zostaw swoją opinię o Promod Polska - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promod Polska