Opinie o Kls Elektro Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kls Elektro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kls Elektro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kls Elektro Sp. z o.o. w Wrocław

Kpla121 Nowy wpis

Nazywm sie Marcin Kolasinski, jestem zainteresowany praca w firmie KLS Elektro jako elektryk badz pomocnik elektryka.Moj nr tel to 697818945

były pracownik niewolnik Nowy wpis
@Kpla121

Kolego czy ty czytac nie umiesz??? Z resztą nawet gdyby było inaczej to z całego serca bym ci odradzał. Firma od 6 lat nie istnieje, upadła bo upaść musiała. Kierowała nią banda gamoni. Największym kretynem był sobociński, po numerze jaki wykręcił wszystko zaczeło się sypać. Z

sisi Nowy wpis

No to szkoda, że tak sie stało, nadal KLS-ELEKTRO jest w upadłości likwidacyjnej, więc nie ma co już tutaj dyskutować.

patryk Nowy wpis

Jako instalator niskoprądowy po 5 latach pracy miałem 2700 brutto, a zaczynałem od 1500 zł

Pracuś

To była kiedyś porządna firma. Wszystko zaczęło się sypać jak część pracowników odeszła do większej firmy... Szkoda, że tak się stało :( Ich dyrektor z Cech powinien się jeszcze sporo uczyć zanim będzie w Polsce prowadził kolejną firmę...

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kls Elektro Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
ktoś

Ta firma to jeden czeski film. Pozwalniali ludzi, wiszą kasę za wynagrodzenia. W sumie cieszę, że ta [usunięte przez moderatora] firma padła. Dyrektor [usunięte przez moderatora] do Czech jak szczur z tonącego okrętu. Z budyniem to ponoć zrobili jakiś przekręt i "sprzedali" podstawionej osobie. Tak więc budynek jest nie do ruszenia przez komornika, który zajął tylko ten samochodowy złom.

Zdziwiony

To firma KLS Elektro jeszcze istnieje ? Widziałem, że wystawili budynek na sprzedaż za długi...

Andre

Zgadzam sięz poprzednią opinią na temat tej żałosnej firmy ... Pracowałem tam kilka lat temu .. Praca przeważnie w terenie na okrągło ,czy to niedziela czy święta niekiedy po 12 godzin na dobę - po prostu [usunięte przez moderatora] , albo [usunięte przez moderatora]

hellboy

Nie polecam tej firmy,pracowalem tam przez miesiac.Zwykli [usunięte przez moderatora] ktorzy wykorzystuja kryzys(sam szef powiedzial ze nie da podwyzki nawet jak ktos jest fachowcem bo jest kryzys).1300 netto i nic wiecej,a jak beda nadgodziny to moze ale nie koniecznie,dadza premie 100 zl -żenada.Mam nadzieje ze odczuja swoje postepowanie i dostana takich pracownikow,jakie oferuja wynagrodzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kls Elektro Sp. z o.o. - Wrocław

Kls Elektro Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Wyścigowa 1A
    53-011 Wrocław