Derkom - Zamość

zamośc

Opinie o Derkom - Zamość

anonim 2011-04-07 20:13:49
Nie wiem jak tam z Płacą itp, jak to opisał [nick - 2010-04-28 22:58], ale wiem jedno że prochownicy z tej firmy [nie mówię, że wszyscy], ale to fakt że są nie solidni i tylko ładnie mówią i mało co wiedzą np. serwis- bo w moim przypadku tą tamą usterkę 2 razy naprawiali a i tak nie jest tak jak być powinno a chodzi o podzespoły komputera. Próbowali wymieniać kartę grafiki to znów wentylator, to zasilacz po prostu strzelali na chylił trafił a do tego szukali jeszcze wirusów i instalowali nowy system - szkoda słów, bo to kpina, bo do tego jeszcze chcieli mi wepchnąć wentylator który był tam wcale nie potrzebny [i jak tu się nie znać - trzeba coś kumać, bo by puścili w skarpetkach]. Powiem jedno - PARTACZE albo MAJĄ LUDZI GDZIEŚ, ale jak ładnie mówią, szkoda że tylko tyle. Dla przestrogi dla innych: jak coś Ci nawala to postaraj się sam znaleźć usterkę i powiedzieć im by to wymienili, lub samemu. Dla potwierdzenia tego co tu napisane podaje e-mail: zstrzałka@wp.pl
Zostaw swoją opinię o Derkom - Zamość - zamośc
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Derkom - Zamość