Strautmann Polska Sp. z o.o.

Opinie o Strautmann Polska Sp. z o.o.

marketingowiec 2014-08-04 00:33:55
Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę, jednak w ostatniej chwili została przeniesiona na inny dzień, a później odwołana. Kontakt z firmą był trudny, a osoby tam pracujące wydają się niekompetentne. Nie polecam.
Marysia 2014-09-09 12:47:14
Fajnie się pracuje. Jako jedyna osoba bez samochodu troche trudno z dojazdem ale zawsze ktoś mnie podwiezie do metra. Prezes jest bardzo miły, ekipa młoda i ciekawa. Najważniejsze że jest dużo mozliwosci dla rozwoju. Jak na mnie bardzo w porządku.
aa 2014-12-02 14:39:12
Nie ma co fajny kierownik wącha ludzi czy palą papierosy.
aa 2014-12-02 14:41:26
Najlepsze propozycjie pracy godzinowej na spawalni 11.50 brutto za godz :-) :-) :-) smiechu warte tak jak kierownik
elwisor 2015-04-09 14:51:44
Pracowałem w tym zakładzie 10lat i przeżyłem nie jedno, ale warto było firma jest Ok
Choć po tylu latach mnie zwolnili nie narzekam, a byłem ta mistrzem dzialowym
Kierownik Gotlib był super nie powiedziałbym na niego złego słowa jak też na firmę
Była presją W pracy ale to lubiłem . Firma i ludzie na stanowisku kierownika uczą pokory
Szczerze nie wrócił bym tam z powrotem ale pozytywnie wspominam, nie wszystkie lata spędzone tam
Teraz pracuje JOSERA POLSKA i tu jest mi ok........
ziomek 2015-09-11 12:08:59
bo był bardzo lubianym i docenianym mistrzem
danio 2016-05-18 17:38:32
paweł' mas zpo czesci racje ponieważ nie ma w malpolsce takiej drugiej firmy, wiec i konkurencji nie mają
Zostaw swoją opinię o Strautmann Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Strautmann Polska Sp. z o.o.