Opinie o El-Cab w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie El-Cab. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie El-Cab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab w Bolechowo

Profesjonalista

Są okresy gdzie pracy jest naprawdę dużo i trzeba zasuwać, ale poza tym to jest normalnie i stabilnie

@Profesjonalista

chyba tak jak wszędzie, żadnej szczególnej informacji w tym zdaniu nie widzę

adwokat
@Catierda

Czy ja wiem, jeszcze rok temu to wcale nie było takie oczywiste, czy będą zamówienia w firmach. Cały świat praktycznie się zatrzymał i to było w zasadzie bardzo nagle. Szwagier robotę stracił na pół roku, potem go chcieli z powrotem no ale już miał co innego. Chłop sobie chciał powiedzieć coś dobrego o firmie no i niech mu będzie już, nie ma co drążyć tematu.

?
@Catierda

a jaką byś informację w opinii chciał mieć hm?

@?

może jakies konkretniejsze po prostu, bo to co on napisał jest wszędzie. Jak ktos wchodzi na ten profil to chyba chce sie czegoś dowiedzieć o TEJ firmie

adwokat
@Catierda

Miałeś czas żeby sobie poszukać informacji o TEJ firmie poniżej także miłej lektury eh.

@adwokat

gdyby mi sie chciało przekopywac przez tyle stron to bym sie nawet nie udzielał

@Catierda

to co ty w ogóle robisz na tym forum w takim razie?

jo
@Profesjonalista

coś się zmieniło czy dalej tak jest? pytam pod kątem wysyłania papierów i się zastanawiam bo muszę szybko coś szukać teraz

Javelin

w porównaniu do moich poprzednich pracodawców ten naprawdę wypada świetnie. mam nadzieję ze tutaj juz zostane do emerytury

@Javelin

A na jakim dziale jesteś? Powiesz coś więcej o pracy?

@jaki

jakich konkretnie info oczekujesz? może coś dopowiem

@el

Tak ogólnie raczej, jak się pracuje, jakie trzeba mieć umiejętności czy wyksztalcenie moze z konkretnego kierunku

@jaki

dobra, ale chodzi ci o produkcje? bo do tego wykształcenia specjalnego nie trzeba. ja bym powiedział że trzeba mieć jakąś taką zręczność mniej więcej ale to też się wyrabia z czasem. zobaczysz zresztą.

@el

Tak chodziło mi o produkcję. myślałem że może trzeba coś mieć w związku ze specyfikacją firmy

@jaki

nie, to nie jest wymagane głównie sprawność manualna to mus

@el

I wydaje mi się też, że skupienie i chęci są równie ważne

@le

Chęci są bo kasa mi jest potrzebna hehe. Ogólnie jak robota?

@jaki

No ja tu nie pracuję póki co, na razie mam w planach

@le

to tak sobie tylko głośno myślisz czy pracowałeś na podobnym stanowisku wcześniej

@jaki

tak, pracowałem już na produkcji w innej firmie

teresa

Dzień dobry. Jakie zarobki na produkcji ?

Aplikowaliście na stanowisko Kierownik Działu w El-Cab i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Lou

A jest rekrutacja? Gdzie można znaleźć ofertę?

kapi
@Lou

najlepiej sobie popatrz na oferty jak cie interesuje bo tak tutaj to raczej nie znajdziesz

Lou
@kapi

Ale pytam gdzie je znaleźć

sto
@Lou

na oficjalnej stronie firmy na pracuj albo na innych portalach z ofertami. wystarczy wpisać w google el cab praca

Sylwia

No taką kobiety mają pracę w kabelkach

oj nawet q.........a nie pytaj

UCIEKAJ!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

El-Cab szuka kogoś na to stanowisko Specjalista Ds. Księgowości. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Mag

o pracy ogólnie czy pytasz o pracę na tym konkretnym stanowisku

Ewelina

Gdzie mogę znaleźć takie ogłoszenie?

@Mag

no skoro pisze o ofercie na stanowisko w księgowości to chyba logiczne że chodzi mu właśnie o to....

Sona

Praca w księgowości uważam że ogólnie jest pracą bardzo przyjemną, odpowiedzialną to fakt, ale fajną. A co do firmy też nie ma czego zarzucać

kapi
@Sona

ale to też trzeba mieć predyspozycje i to lubić nie? ja bym się nie nadawał bo dla mnie to czarna magia

@kapi

To zdecydowanie. Ale jeśli się spotka ludzi, którzy pokażą że to się może podobać (mi było ciężko na początku w to uwierzyć hehe) to inaczej się patrzy na księgowość. Tak przynajmniej myślę.

sto
@kapi

trzeba wszystkim to trzeba wiedzieć z czym to sie je i mieć jakieś wykształcenie w tym kierunku. jak go nie masz to nie ma się co dziwić że to dla ciebie czarna magia

Wiesie

Na magazynie często można wyrabiać nadgodziny? Z oferty wynika chyba że są płatne co nie? Tylko pytam jak coś.

@Wiesie

skoro tak pisze na ofercie to pewnie tak jest przecież by nie kłamali.

@friko

Ja nie mówię, że by kłamali tylko chciałem się upewnić. Jesteś z magazynu?

@Wiesie

ja znikąd nie jestem bo jak można zauważyć nie pracuje tutaj i jestem oznaczony jako kandydat

@friko

A przepraszam, faktycznie, umknęło mi to

każdemu się może zdarzyć

bartek

jak ma na imie ładna brunetka w czerwonej kurtce??

naczelny
@bartek

ta która miała w tym tygodniu zmiany popołudniowe?

bartek
@naczelny

tak

Fallout
@bartek

to nie portal randkowy chyba nie? idźcie sobie na priv z takimi rzeczami. albo zagadaj normalnie zamiast jakieś tutaj podchody robisz jak w podstawówce na przerwie...

darka

chyba Karolina??pzdr:)

Cajac

Witam, mam pytanie odnośnie rekrutacji. Czy przyjmują kobiety? Ile jest zmian? Jaka kwotę brutto oferują na początku? Pozdrawiam

Medi

2 zmiany

XXI wiek
@Cajac

czemu mieliby nie przyjmować kobiet???

XXI wiek
@Cajac

a tak w ogole to poszukaj sobie niżej odpowiedzi na reszte, nie jest to trudne polecam

Oreo
@XXI wiek

no czasem się zdarzają pewnie jeszcze typowo męskie zakłady. ale to nie tutaj

@Oreo

ale jak kandyduje to sobie może zobaczyć co się tu robi i tak dalej.

Oreo
@XXI w

no może zobaczyć ale może też zapytać od tego jest ten portal. chce ci się pisać pouczenia a nie chce ci się odpowiedzieć na pytanie?

ja nie pouczam nikogo

@Oreo

po co mam powtarzać coś, co już tyle razy zostało tu powiedziane?

Miro

Witajcie. Widziałem ogłoszenie na elektryka konstruktora i chciałbym czegoś może się wcześniej dowiedzieć o firmie jak to wygląda w praktyce i tak dalej. Co prawda jestem z Poznania ale dojazd nie jest najgorszy, mam nadzieję, że tam jest jakiś parking żeby sobie stanąć nie? Jak ogólnie wam się pracuje, przy rozmowie o warunkach jest w miarę jasno wszystko powiedziane i później się zgadza? Wolałbym na darmo nie jeździć jeśli się odezwą. Koniec języka za przewodnika jak to mówią. Dzięki z góry za jakiekolwiek informacje.

loki
@Miro

Tak, o miejsce raczej się nie musisz martwić

@loki

Dzięki. ale to chyba najmniejszy problem dla mnie. Jakby ktoś jeszcze coś napisał i przy okazji od razu powiedział czy jest palarnia na zakładzie, jakieś pomieszczenie czy nie wiem wychodzić można na fajkę. Tak chociaż ze dwa razy żeby można było sobie wyjść. Takie ogólne informacje żebym wiedział co jeszcze mogę dopytać się jak mnie poproszą.

lll
@Miro

Warunki za moich czasów były w porządku, trochę z ludźmi się nie dogadałem ale cóż.

@lll

Może i bym wytrzymał 8 godzin ale na samą myśl już się denerwuje.

@lll

za twoich czasów, czyli kiedy konkretnie?

III
@fungi

Akurat parę lat temu, pozwolisz że nie będę dokładnie pisał

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie El-Cab?

fungi

a ja bym poprosił o wrażenia z rekrutacji, jeśli można i ktoś chce się podzielić

Toreb

Są teraz jakieś przyjęcia czy na razie mają komplet???

Odepe
@Toreb

Jest jakieś jedno ogłoszenie ale raczej na kierownicze stanowisko z tego co kojarzę, nie wiem na jakie byś chciał ale raczej nie ma dużych zmian narazie jeśli chodzi o skład

leks
@Toreb

Masz na stronie ofertę na magazyn

Kraken

słyszałem same dobre opinie o tym miejscu więc wypada sprawdzić na własnej skórze

Midas

Spoko robota, taka dość manualna, dokładna, trzeba się nauczyć wszystkiego ale z czasem to przychodzi samo. Mówię oczywiście o pracy na produkcji. Przyszedłem bo akurat trafilem na rekrutacje no i w sumie tak już zostałem, fajna atmosfera jest w pracy i chyba to też tak zaważylo na tym że chce się tu dalej pracować. pozdrawiam wszystkich

Tomi
@Midas

Ile zajmuje mniej więcej wdrożenie się w robotę?

lordJeleń
@Tomi

No to pewnie wszystko zależy od osoby, jakie ma doświadczenie, czy łapie szybko, czy musi mieć trochę więcej czasu. Generalnie ludzie tutaj sobie pomagają, nowym też, więc myślę, że szybko załapiesz.

Tomi
@lordJeleń

Ok, dzięki

Bejb
@Tomi

jakbym tak jeszcze mogł podbić na moment to mam pytanko, czy są jakieś szkolenia dodatkowe w trakcie pracy już?

@Bejb

Też bym się chciał dowiedzieć, bo myślę o rozwoju, a samo szkolenie wdrażające w pracę to trochę mało. Chcesz się tam zatrudnić, że pytasz o kursy?

prac
@Andrzej

Jak chcesz sie dowiedzieć o szkolenia to idź na rozmowe rekrutacyjną. Do każdego stanowiska można sie starać o inne szkolenia.

Alaska

Macie jakieś benefity w tej firmie? Nwm czy premie, jakieś upominki na święta czy coś takiego? Wiem, że czasami się zdarzają takie rzeczy.

Megan
@Alaska

jest ubezpieczenie grupowe, medyczne, karta Multisport i posiłki dla pracowników są dofinansowane

Alaska
@Megan

Ale ubezpieczenie medyczne to w sensie takie prywatne na zasadzie jak jest np. Luxmed? Z jakiej firmy?

Firefly

Jak się ciężko i sumiennie pracuje, to można spokojnie zagrzać miejsca na lata.

Karl
@Firefly

Obiboki raczej nigdzie nie zagrzeją miejsca na dłużej niż okres próbny hahaa

@Karl

To prawda. Ale przecież nie każdy jest obibokiem, nie? Jak to jest z tym okresem próbnym?\ Tylko trzy miesiące, czy dłużej?

Makałaka
@Andrzej

Zazwyczaj są trzy miesiące ale nwm

Vik
@Andrzej

przedzwoń najwyżej, bo tutaj już ci raczej nikt nie odpowie

Cakes

chciałem się dostać do firmy ale jest duża konkurencja na stanowisko, to świadczy o niej dobrze

Voltan
@Cakes

no ale to dostałeś się w końcu? Prowadzą jakieś szkolenia na wprowadzenie do pracy?

@Voltan

Też chciałbym się dowiedzieć, czy są szkolenie wdrażające. Czy od razu rzucają pracownika na głęboką wodę? Jak będziesz coś wiedział, to napiszesz, bo myślę o złożeniu CV.

SzybkiNik
@Andrzej

Wszystkiego cię nauczą, na spokojnie :)

Salem
@Andrzej

są szkolenia, nie mogą zostawić nikogo samego, bo też im zależy na dobrze wyszkolonym pracowniku, po którym potem nie trzeba będzie poprawiać błędów

Mark
@Salem

oj zdziwiłbyś się kolego jak to w niektórych miejscach wygląda, czasem zostawiają właśnie samego a potem oczekują, że będziesz się uczył sam i masz umieć perfect

kolanko
@Mark

Zgadzam się z kolegą @Mark, to w teorii ładnie wygląda, że komuś zależy na szkoleniach. Kiedyś tak trafiłem, jeszcze do poprzedniej firmy to każdy mi pokazał na łapucapu a potem miał inne rzeczy do roboty więc musiałem wszystko ogarniać sam. No cóż, bywa i tak. Naszczęście tutaj jest ok jeśli o to chodzi, przynajmniej ja tak miałem

Salem
@kolanko

dobra dobra, już tak nie rozpamiętujcie

Xxx

Co sądzicie o Bawarii? chodzi głównie o przeniesienie na hale eksportową, nie sądzicie że jest za duży chaos? Mogliby troche sie uspokoić bo patrząc z perspektywy innych działów- wszędzie ich duzo…. Aż słuchać sie nie da, codzienne wrzaski, krzyki- ludzie jak wy na tym dziale dajecie rade? Plus taki ze nie muszę tam z nimi pracować

@Xxx

O którą zmianę chodzi? Jestem pracownikiem na dziale morsów ;) i z mojej perspektywy inne działy również mogłyby spojrzeć na swoje zachowanie ;) jeśli coś przeszkadza Ci w pracy idz z tym do kierownictwa a nie żal w internecie;) Pozdrawiam

Ner
@Xxx

ja tam żadnego chaosu nie dostrzegam, a przede wszytskim nie skupiam sie na niepotrzebnych rzeczach bo bardziej interesuje mnie moja praca

@Xxx

Dajcie spokój, pracujemy w jednej firmie, szanujmy się. Na jednej jest głośno na drugiej nie. Każdy postrzega to w inny sposób, pozdrawiam

Pracownica
@Xxx

Xxx Bavaria jest ok widocznie komuś z eksportu przeszkadzają rozmowy. Dajemy rade nie można być gburem hahaha

Bad Kitty

Z perspektywy ponad 3 lat pracy w tej firmie moge stwierdzic ze to byla swietna przygoda i mega doswiadczenie. Smutno mi bedzie sie niedlugo rozstac sie z ta firma :( - wiadomo chodzi o pieniadze. Tak szczerze mowiac nie wiem czy jeszcze znajde tak pozytywne miejsce pracy jezeli chodzi o pro-pracownicze podejscie Ode mnie 5/6 gwiazdek!

Munchies

Jak dobrze będę pracować na praktykach to dostanę później umowę?

Eo
@Munchies

się okaże jak skonczysz te praktyki

Artur
@Eo

To akurat wiadomo, bardziej chodziło o to czy często się zdarza, że zatrudniają po skończeniu praktyk ...

Xtz
@Munchies

O jaki dział chodzi?

Kizo

ja też kiedyś pracowałem tutaj i nic złego na tą firmę nie powiem bo wszystko bylo ok odszedłem bo miałem inne opcje ale nie mam powodów by teraz coś źle mówić pozdrawiam

ciekawa
@Kizo

Mam problem z logowaniem na nową strone el portalu chodzi o hasło Jest S czy $ jak wpisujecie nie może mnie wpuścic

pomoc
@ciekawa

@ciekawa wpisz $ tylko pamietaj że po ZBE jest małe l a nie duże " i "

rzepka
@Kizo

Teraz też jest dobrze, ludzie sobie pomagają nie ma tak, że każdy sobie rzepke skrobie. Tyle się godzin siedzi z jednymi ludzmi to trzeba się dogadywać jakos, tak mi się zdaje.

BBB
@rzepka

właśnie problem pojawia sie wtedy jak tyle godzin siedzisz z ludźmi z którymi sie nie dogadujesz, wtedy nie ma sensu ja tak właśnie mialem w poprzedniej pracy a tu jest miła odmiana

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab - Bolechowo

• Jak się pracuje w El-Cab?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy El-Cab?

Kandydaci do pracy w El-Cab napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

El-Cab