Opinie o ERG Bieruń - Folie Sp. Z o.o. w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ERG Bieruń - Folie Sp. Z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ERG Bieruń - Folie Sp. Z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERG Bieruń - Folie Sp. Z o.o. w Krosno

Jakie są warunki zatrudnienia w ERG Bieruń - Folie Sp. Z o.o.?

Klik Nowy wpis

Bardzo dobra psychika. Bez niej ani nie ma co się zatrudniać, bo się wykonczysz.

xxx Nowy wpis

Proszę o informację jakie jest średnie wynagrodzenie w firmie ERG Bieruń ? Szczególnie interesuje mnie stanowisko kierowcy, ile można tam zarobić ?

Była pracownica

Jeśli nie szanujesz samego siebie i nie wymagasz szacunku od innych to polecam prace w tej firmie. Kierownicy gdyby mogli to pluli by pracownikom w twarz, ciężko im dzień dobry odpowiedzieć. Synowi prezesa największą satysfakcję sprawia poniżanie kobiet którymi zarządza. Każda normalna osoba wytrzymuje w tej firmie max pare miesięcy i odchodzi. Jeśli chodzi o kobiety pracujące w tej firmie - obgadywanie, fałszywość, zazdrość, walka o jedną rolke worków więcej, bo ta która zrobi najwiecej ma najlepszą premie w kopercie (tyle co kot napłakał). Jedna na drugą donoszą na siebie do prezesa. Bardzo ograniczone umysłowo kobiety i śmiejący się z ich głupoty syn prezesa, któremu na rękę jest ich walka. Tak toksycznego grona ludzi nie spotkałam już dawno. Jeśli nie chcesz być człowiekiem pomiatanym przez ludzi, którzy nic sami nie osiągnęli tylko dostali na tacy (Jakub-syn prezesa i jego chyba wujek) oraz kobiety których świat kończy się na pakowaniu worków na śmieci to nie wybieraj się tam do pracy. W zimie na hali temperatura jest niedopuszczalna, można zamienić się w kostkę lodu ale szefostwu to nie przeszkadza, bo jesteś tam zwykłym (usunięte przez administratora) produkującym worki.

Sylwia Nowy wpis
@Była pracownica

Piszesz o tym zachowaniu syna prezesa, a co na to sam prezes? Nie dostrzega tego, co robi w firmie i jak to wpływa na pracowników?

Kowalski

Mamusia tam przyniesie cv do was,żebym dostał porządną robotę na umowę o pracę,a nie pracował na śmieciówkach

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ERG Bieruń - Folie Sp. Z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Kamil

Jeśli dobrze pracuje się ludziom w firmie to i nie widzą powodów do pisania!!

D.
@Kamil

Pytałem, ponieważ jestem zainteresowany pracą w ERG, a nie po to, żeby tylko usłyszeć, że komuś się źle pracuje.. Nie zakładam, że tak jest.

Riczi
@D.

(usunięte przez administratora) ogólnie a kierownictwo do tarcia chrzanu się nadaje a nie do zarzadzania

@Riczi

@Riczi A, czy ubiegając się o pracę w ERG Bieruń jest potrzebne jakieś specjalnie wykształcenie? Czy niekoniecznie? Dzięki.

Stefan
@Ewa

Najlepiej ukończyć seminarium duchowne

Ciekawy

Czy u Państwa pracuje syn Szydło?

zwykły robol

WITAM WSZYSTKICH JESTEM PRACOWNIKIEM FOLII POLECAM WSZYSTKIM PIENIĄDZE FAJNE LUDZIE JESZCZE LEPSI FAJNY ZAKŁAD IDĄ LUDZIĄ NA RĘKE. UBRANIA ROBOCZE RĘKAWICE WSZYSTKO JEST FAJNA PRACA FAJNA FIRMA FAJNE ZAROBKI.

@zwykły robol

witaj! czy wiesz jak mogę sie starać o to aby dostać sie do tej firmy ?

Niekryty Krytyk
@zwykły robol

@zwykły robol Przestań krzyczeć bo mi bębenki pękają. Caps Lock? Na serio? Wtf

Transport

Nie polecam rozładunków w tej firmie, okres oczekiwania na rozładunek 6 godzin, dzwonienie do spedycji, która sprzedała nam ładunek nic nie pomogła. Już kilka razy zrzucaliśmy tam towar i okres oczekiwania trwał od 2-3 godzin - co było do wytrzymania. Firma z okresem oczekiwania powoli goni huty

Olo

@Xxx macie system 4 brygadowy? myślałem że inaczej tu to działa

Sara

Jakie sa realne zarobki netto na początku pracy na foliach bardzo proszę o odpowiedź . dziękuję

Xxx
@Sara

Zarobki.... Biorąc pod uwagę system 4 brygadowy to są mizerne porównując inne firmy pracujące w tym systemie.Kierownictwo 0 szacunku do pracowników. Masz zapier*alac i o nic nie pytać .... Szanse na podwyżkę czy awans to tylko mydlenie oczu ;) pozdrawiam.

Kacper

Jak wygląda system premiowania ?

Dariusz

Podpowie ktoś jakiej stawki można tu się spodziewać jako operator maszyn? I czy weekendy są wolne ?

M. O. N. A.

Mogę prosić o kontakt (usunięte przez administratora)

M. O. N. A.

Witam, pragnę podjąć pracę w tej firmie. Jaka jest stawka netto (na rękę) jako operator maszyn. W jakim systemie zmianowym, i czy faktycznie prawda jest ze praca jest na cały etat na umowie a w rzeczywistości po 6h? P

Nie polecam pracy w tym miejscu. Szatnie I warunki sanitarne okropne. Praca wygląda tak że latasz wokół maszyny i nie możesz nawet zejść na przerwę bo produkcja musi iść. Straszny okropny smród na hali A na zewnątrz straszny brud. Do tego dochodzi kierownictwo, A w szczególności urodzony kierownik (syn prezesa) który nigdy nie pracował na produkcji i nie zarządzał ludźmi. Kasa nawet spoko ale trzeba się liczyć że pracujesz w systemie 4 brygadowym

Misiek

No to jaka jest ta fajna płacą dla kobiety. 3 tyś zarobie.

Aleksander
@Misiek

Podajesz kwotę brutto, czy netto? Dodaj również, czy poza pensją podstawową firma ta oferuje np. nagrody uznaniowe bądź premie, które zwiększyłyby końcowe wynagrodzenie? Z góry dzięki za rzetelną informację.

Jak tam atmosfera w firmie ? Dobrze się pracuje ?

D.

Witam, Chciałbym zapytać o opinie na temat pracy w dziale handlowym. Jaka atmosfera, zarobki, prowizje? Jakie firma oferuje auto służbowe?

Bartosz

@olo, dlaczego tak uważasz? Przecież odpowiedzi na te pytania na pewno zainteresują potencjalnych kandydatów do firmy ERG Bieruń - Folie. Czy jesteś pracownikiem tej firmy? Może brałeś udział w procesie rekrutacyjnym? Jaka jest Twoja ogólna ocena firmy? Z Twojej wypowiedzi inne osoby niewiele mogą się dowiedzieć.

Bartosz

@taki jeden, czy możesz więc napisać, że tylko osoba z wykształceniem kierunkowym oraz doświadczeniem ma szansę na zatrudnienie w ERG Bieruń - Folie? Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy, czy zakres obowiązków jest wyraźnie zaznaczony i każdy pracownik wie za co odpowiada? Czy w firmie można się nauczyć czegoś nowego od bardziej doświadczonych pracowników? Czy jesteś zadowolony z tej pracy?

olo
@Bartosz

żartobliwe pytania zadajesz , (usunięte przez administratora) jakich mało.

Zostaw merytoryczną opinię o ERG Bieruń - Folie Sp. Z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w ERG Bieruń - Folie Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ERG Bieruń - Folie Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERG Bieruń - Folie Sp. Z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
ERG Bieruń - Folie Sp. Z o.o.