Opinie o Mobiltek S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mobiltek S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mobiltek S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobiltek S.A. w Kraków

krystynablaszczyk@vp.pl Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Kim jesteście że dajecie ograniczenia zakupu diamentów w grze My Free Zoo To kiedy odblokujecie ??

Wiem że kiedyś szukali testera i bardzo by mi odpowiadało takie stanowisko ale to było 7 lat temu i nie widze zadnych nowych ofert.. ktoś wie z czego może to wynikać? bo ciężko mi uwierzyć że po prostu jest tak stabilna ekipa :D w ogóle jakoś nie mogę trafić na oferty tej firmy, może zmienili nazwe albo coś w tym stylu?

smokeyjack

Jestem klientem Orange dla której Firma Mobiltek świadczy usługi np. CLUB oraz VRTUBE ,które zostały mi udostępnione bez mojej zgody( nie wpisałem kodów dostępu).Nie korzystałem ani chwili z tych usług i zostałem obciążony kosztami w wysokości prawie 200pln. Reklamacja została odrzucona więc będę zmuszony wejść na drogę prawną.

Przyjaciel firmy Nowy wpis
@smokeyjack

Dzień dobry, współpracuję z firmą Mobiltek od 10 lat i jest to rzetelna firma, godna polecenia jako partner i jako pracodawca. Mobiltek nie świadczy usług o których mowa powyżej, jest jedynie platformą która to umożliwia. Upraszczając, jest jedynie pośrednikiem między operatorem a dostawcą usługi. W przypadku tych serwisów, aktywacja musiała być zatwierdzona PINem więc nie ma tutaj możliwości o aktywacji bez zgody użytkownika. Niemniej jednak, zachęcam do kontaktu z dostawcą usługi pod adresem mailowym pl@pomocdcb.com

Witeusz Nowy wpis
@smokeyjack

Janusz za 200zl z wielką korporacją na drogę prawną hahahahahhahaha TWOJ MALY MUSK JEST (usunięte przez administratora) zbyt prymitywny, żeby zrozumieć że w takiej korporacji pracuje kilkanaście adwokatów, na których nawet na darmową wizytę Cię nie stać i pracują nad regulaminami żebyś nie mógł ich w żadnych sposób pozwać. Ty najpierw pójdź do adwokata i powiedz że masz pretensje że naliczyly Ci się opłaty Premium bez aktywnej blokady na takie usługi to (usunięte przez administratora) śmiechem Ci w mordę. Prawda jest taka że grubasie jak waliles konia spocony przed telefonem to wyskoczyła Ci reklama mobilna, na którą kliknąłeś i Twój telefon automatycznie wypełnił formularz internetowy, bo takie ustawienia masz (usunięte przez administratora).

Jak się pracuje z ludźmi z Mobiltek S.A.?

Anon

Bardzo przyjemnie, generalnie kochani ludzie.

Helena
@Anon

O, no to pozytywnie brzmi. A organizowane są w firmie imprezy integracyjne? Jak często?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mobiltek S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
zainteresowana

Wszędzie szukam różnych ofert pracy jako operator wiadomości SMS, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Czy w państwa firmie będzie jakaś rekrutacja odnośnie tego stanowiska? Bardzo mi zależy na pracy. Może ktoś coś wie?

Kamila

Skoro praca jest hybrydowa, firma zapewnia sprzęt itp? :) Czy nie mam na co liczyć? Ktoś wie ile wynosza zarobki dla osób na stanowisku związanym z UX? Są konkurencyjne chociaż?

Patryk

Odnośnie rekrutacji, w ogłoszeniu nie ma wzmianki o tym, że rozmowa rekrutacyjna prowadzona jest jedynie stacjonarnie. Znajduje się jedynie informacja że praca jest hybrydowo co jasno wskazuje na pracę zdalnie, czyli według mnie również możliwości rekrutacji online, no ale tak nie jest.

Maria
@Patryk

O matko, skąd takie myślenie? Równie dobrze możnaby powiedzieć że jeśli praca jest hybrydowo to i rekrutacja może być stacjonarnie. A na jakie stanowisko to w ogole jest?

Krzysiek

W jaki sposób się skontaktować z tą firmę? podawane jest kilka numerów, pod numerem na rzekomą reklamację, muzyczki można słuchać godzinami. Inne numery to kompletna klapa - rozłącza od razu. W jaki sposób złożyć reklamację, przez formularz, od miesiąca cisza, a kasę sobie naliczyli....

Slawek

Moja opinia jest negatywna i dotyczy bezpodstawnego zabrania mi 11.99 z konta timobail w dniu 12.05.2021r nie wiem za co ale oświadczam, że w oparciu o przepisy rodo nie wyrarzam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych . Na ekranie tel. widziało okienko którego w żaden sposób nie dało się zamknąć po przesunięciu w bok pobrana została opłata nie wiem za co. Zwykli (usunięte przez administratora) będę interweniował do urzędu ochrony danych osobowych . Proszę o info jak można się dobrać do tych (usunięte przez administratora) pzdr poszkodowanych reszta wyppwiedzi to wszystko ściema

Przemek

Drogi Mobiltek usuwanie moich wpisów nic wam nie da. Zbieram chętnych do pozwu zbiorowego. Twierdzicie że kupiłem świadomie i suwerennie jakis shit ze stronki z gierkami. Nic nie kupiłem. Spotkamy się w sądzie!!!!!

Lemek
@Przemek

Podaj link do procesu bo wtedy będzie więcej chętnych do przystąpienia - UOKIK nic z nimi nie robi więc może trzeba będzie inną droge wyeliminować zło..dzieja.

zil

mobitek nie jest firmą lecz mafią,która okrada ludzi okradli mnie na 34 pln,ludzie tu piszący ze to uczciwa firma muszą być ich prcownikami,zadnego pargonu od mafii mobitek nie otrzymałem jeden sms ze ponownie minie okradjna na kwotę 14,98 kazałem zablkować mafię mobitek okradającą ludzi bez pokwitownia, nie odpowiedzieli na moje pytanie, dlaczgo na postawioną łapkę w górę uznali to jako subskrybcję.

Edyta
@zil

To są (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) niewiem za co pobierają te pieniądze . Już dwa razy mi pobrali z konta po 14. 98 zł . Niewiem za co i o co to chodzi . Nic nie kupowałam nie zamawiałam a (usunięte przez administratora) mnie (usunięte przez administratora). Co mam zrobić ???

Edyta

(usunięte przez administratora) , okradli mnie już 2 razy na kwotę 35 zł. Niewiem co to jest bez mojej zgody i wiedzy to robią .

pracowalem_zalowalem

Nie polecam tanio wykorzystuja ludzi do swoich niecnych rubryk w raportach.

Złodziejska firma która okrada przez T-Mobile klientów. Nie wystawia faktury , ani paragonów, firma krzak. Z daleka o nich.

ona

@oszuk to pewnie dewiza firmy to nie ważne jak, byleby zarobić ?

oszuk

Niestety firma naciąga przez sms-y. Praca dla osób skupionych na pieniądzu (bez sumienia ew.zdesperowanych) albo chętnych sprawdzić mechanizm "wkręcania" i wierzmy w to, że pomocy innym.

@oszuk

Szanowny/a Oszuk, firma Mobiltek jest wyłącznie dostawcą platformy do agregacji usług SMS, przez co nie mamy wpływu na treści wysyłane w SMSach czy związane z nimi działania. Naszym celem nigdy nie było naciąganie przez SMSy. W pracy skupiamy się na świadczeniu usług o wysokiej jakości, dlatego zawsze służymy pomocą i radą. Jeśli masz wątpliwości co do otrzymywanych SMSów, prosimy o wiadomość poprzez formularz reklamacji lub numer kontaktowy dostępny na stronie (usunięte przez administratora) GoWork to portal z opiniami o pracodawcach, dlatego też nie możemy z tego poziomu rozważyć Pana/i sprawy. Wierzymy, że uda się wyjaśnić Pana/i sprawę. Pozdrawiamy Zespół Mobiltek

@oszuk

Firma jest uczciwa, toteż nie (usunięte przez administratora) ani nie wyłudza pieniędzy. Wszystkie usługi premium sms są aktywowane za zgodą użytkownika. Czuje się pani poszkodowana? Zapraszam do kontaktu: reklamacje@mobiltek.pl

raf.

Mobiltek w czystej postaci (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)nic u nich nie kopiłem nawet nie miałem pojęcia ze te pasożyty zdobędą mój numer telefonu i skasują mnie na sporą sumę już zgłosiłem doniesienie na policje

@raf.

Szanowny Raf, nawiązując do powyższego komentarza, informujemy, że jako Mobiltek nie jesteśmy administratorem Pana danych osobowych. Jesteśmy wyłącznie dostawcą platformy do agregacji usług SMS oraz płatności mobilnych. Prosimy o bezpośredni kontakt, abyśmy mogli rozwiązać Pana problem. Pomożemy wskazać podmiot, przetwarzający Pana dane lub zablokować aktywowaną usługę. By złożyć reklamację, wystarczy wypełnić krótki formularz reklamacji lub skontaktować się z nami telefonicznie. Numer telefonu i formularz dostępny na stronie (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy Zespół Mobiltek

@Zespół Mobiltek

Prosimy o kontakt na adres email reklamacje@mobiltek.pl, aby rozwiązać problem. Wszystkie usługi premium sms są aktywowane wyłącznie za Pana zgodą.

uczciwy

mobiltek to bardzo dobra firma. Pisze anonimowo aby nie być posądzonym o spam. Szef zawsze pomoże, nie tak jak w inych companiach. Oprócz tego nigdy nie oszukali nikogo. Informacje są podawane zawsze dużą czcionką. Zwrot pieniądza gwarantowany. na wejści dostajesz lapatopa i komure.

łysy
@uczciwy

nie jest dobra, rąbie klientów sieci komórkowych, z tego czerpie profity, i ma na pensje oraz bonusy dla pracowników

seedees
@łysy

@łysy mam wrażenie, że jesteś tylko kimś kto chodził po dziwnych stronach klikał wszystko co miał pod palcem nie czytając niczego i włączył sobie jakieś premium SMSy. Jak już oskarżasz to może podaj jakiś konkretny przykład. Równie dobrze można nazwać ciebie oszustem za pisanie nieprawdziwych rzeczy.

ak47
@łysy

okradajom do rochunku som doliczne jakies gry

Dominika
@uczciwy

Pozytywne opinie o Mobiltek nie powinny być odbierane jako spam. Są jak najbardziej ważne i potrzebne z perspektywy tego forum. Czy korzystając z okazji, mógłbyś napisać, jakie stanowisko pełniłeś w tej firmie i w oparciu o jakie warunki zatrudnienia? Takie informacje będą ważne dla innych użytkowników, szczególnie tych, którzy chcieliby zacząć pracę w tym miejscu.

@ak47

Szanowny Ak47, wszystkie usługi premium są uruchamiane osobiście przez Abonenta, bądź za jego zgodą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, a pomożemy wskazać w jaki sposób i kiedy usługa została włączona. W razie potrzeby pomożemy ją zablokować. Formularz reklamacji oraz numer kontaktowy dostępne są na naszej stronie(usunięte przez administratora) Jesteśmy przekonani, że uda się wyjaśnić sprawę. Pozdrawiamy Zespół Mobiltek

@ak47

Drogi ak47, wszystkie usługi premium sms są aktywowany na życzenie klienta. Mobiltek S.A nie ponosi odpowiedzialności za Pana nieumyślne korzystanie z Internetu/telefonu. Igor Stankiewicz

Wiecie może czy w Mobiltek S.A. szukają chętnych na staż?

Pośrednik Mobiltek S.A

Prosimy o kontakt w tej sprawie na linkedin.

Niestety, jestem jednym z tych którzy dowiedzieli się, że korzystają z usługi firmy Mobiltek z faktury za telefon.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobiltek S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Mobiltek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobiltek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobiltek S.A.?

Mobiltek S.A.