B. Żuradzka Kancelaria Prawna Sp. K.

Katowice

Opinie o B. Żuradzka Kancelaria Prawna Sp. K.

codi 2016-09-06 20:51:48
Od początku. Zgodnie z ogłoszeniem o pracę wysłałem CV. Ogłoszenie dotyczyło pracy lub stałej współpracy. Rekrutację przeszedłem pomyślnie - spełniłem wymagania z nawiązką. Na drugiej rozmowie obiecano podpisanie umowy, potwierdzono mi to w rozmowie telefonicznej. Po kilku dniach ciszy z ich strony nastąpiła nieoczekiwana zmiana. Zaproponowano mi zlecenie na 1-2 sprawy i miałem użyczyć swojego wizerunku do złożenia oferty (fajnie by to wyglądało, że mają w zespole kogoś po studiach w USA). Byłbym się zgodził nawet na takie zlecenia, ale i to umarło, ponieważ przestano odbierać moje telefony (dzwoniłem 2 razy) i odpisywać na maile (też wysłane 2 wiadomości). Jeśli jesteście zainteresowani pracą tam, to nie liczcie na poważne traktowanie. Szczerze odradzam.
Zostaw swoją opinię o B. Żuradzka Kancelaria Prawna Sp. K. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B. Żuradzka Kancelaria Prawna Sp. K.