Top-Key

duza samodzielnosc, rozwojowa
pracownik 2015-10-14 13:14:14
Praca na czarno.
pracownik 2015-10-15 09:28:47
propozycja pracy na próbe - bez badań lekarskich i bez umowy. (na tydzien).
a w ogloszeniu bylo napisane pelny etap i umowa o prace.
Pozdr.
qweet 2016-03-04 21:20:11
Technik serwisant - praca w terenie pn-pt jeździsz po polszy na weekend do domu za 2 tysiące na rękę. (marne wynagrodzenie za życie na walizkach) tydzień na próbę na umowie z kibla. Generalnie czuć że mała firma, Rekruter - właściciel, menager, przyjdzie z Tobą na rozmowę w kapciach z zakopanego, mnie osobiście rozbawiło. Taki klimat... w całokształcie nie robi dobrego wrażenia.
mario 2016-07-21 22:24:00
nie dziwne że ta firma płaci 2 tyś za miesiąc serwisantowi w terenie skoro wycenia swoje systemy na 30% normalnych cen rynkowych , mam na myśli np systemy zliczania klientów, próbujemy konkurować z tą firmą ale nie ma szans już wiem dlaczego , mam nadzieję że przejrzą na oczy i zaczną normalnie handlować tym bardzie że CH mają pieniądze , i wtedy wszyscy będą zadowoleni łącznie z serwisantem który się tu wypowiadał ...
osobiście nie polecam firmy która ma plan działania na takim poziomie, później szukanie oszczędności na najniższych ogniwach ,
tomek 2016-07-28 15:15:04
Nie wiem jak jest u nich wewnętrznie ale może ktoś wie czy nie poszukują programisty? Z chęcią podjąłbym pracę
Zostaw swoją opinię o Top-Key - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top-Key