Top-Key

duza samodzielnosc, rozwojowa
pracownik 2015-10-14 13:14
Praca na czarno.
pracownik 2015-10-15 09:28
propozycja pracy na próbe - bez badań lekarskich i bez umowy. (na tydzien).
a w ogloszeniu bylo napisane pelny etap i umowa o prace.
Pozdr.
qweet 2016-03-04 21:20
Technik serwisant - praca w terenie pn-pt jeździsz po polszy na weekend do domu za 2 tysiące na rękę. (marne wynagrodzenie za życie na walizkach) tydzień na próbę na umowie z kibla. Generalnie czuć że mała firma, Rekruter - właściciel, menager, przyjdzie z Tobą na rozmowę w kapciach z zakopanego, mnie osobiście rozbawiło. Taki klimat... w całokształcie nie robi dobrego wrażenia.
mario 2016-07-21 22:24
nie dziwne że ta firma płaci 2 tyś za miesiąc serwisantowi w terenie skoro wycenia swoje systemy na 30% normalnych cen rynkowych , mam na myśli np systemy zliczania klientów, próbujemy konkurować z tą firmą ale nie ma szans już wiem dlaczego , mam nadzieję że przejrzą na oczy i zaczną normalnie handlować tym bardzie że CH mają pieniądze , i wtedy wszyscy będą zadowoleni łącznie z serwisantem który się tu wypowiadał ...
osobiście nie polecam firmy która ma plan działania na takim poziomie, później szukanie oszczędności na najniższych ogniwach ,
tomek 2016-07-28 15:15
Nie wiem jak jest u nich wewnętrznie ale może ktoś wie czy nie poszukują programisty? Z chęcią podjąłbym pracę
Elo 2017-01-26 22:15
Raczej nie na czarno. Wszystkie papiery badania robią....
Iwona 2017-04-03 14:11
Pracujesz w Top-Key? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy firmy?
K 2017-07-30 12:44
Praca na umowe zlecenie, pozniej ewentualnie umowa o prace, nizsza stawka na papierze.
Praca od poniedzialku do piatku w wyjazdach, w miesiacu robisz od 220 do okolo 300 godzin.
Zdarzaja sie prace w godzinach nocnych np. od 21-22 do 1 rano, praca w godzinach nocnych nie jest dodatkowo platna, czasami wychodzi na dzien pracy 14-15 godzin.
Stawki za godzine pracy sa na niskim/srednim poziomie.
Iwona 2017-08-14 11:32
@K - a od czego zależy ewentualne zatrudnienie w ramach umowę o pracę? Czy pracodawca zapewnia benefity, np. prywatne ubezpieczenie medyczne?
K 2017-08-16 21:06
Wpierw jest umowa 'probna' zlecenie, jesli sie sprawdzisz dostajesz umowe o prace. Umowa zlecenie jest na okres 1-3 miesiecy zalezy jak sie dogadasz.
Nalezy liczyc sie z tym ze jesli sie nie sprawdzisz, nie bedziesz mial checi do pracy, umowa zlecenie moze zakonczyc sie juz w pierwszym tygodniu.
Jedyne na co mozna liczyc, to przy pracy w delegacji zostanie ci wyplacone delegacyjne, mimo ze na umowe zlecenie sie nie nalezy pracodawca z reguly je wyplaca.
O innych profitach nie wiem.
Iwona 2017-09-13 12:44
@K - dziękuję za Twoją odpowiedź. A czy posiadasz informację, czy Top-Key poszukuje w tym momencie nowych pracowników? W sieci nie znalazłam aktualnych ofert pracy - czy pracodawca prowadzi zatem rekrutacje wewnętrzne? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.
Zostaw swoją opinię o Top-Key - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top-Key