M.C.K

Opinie o M.C.K

anonim 2009-06-05 13:03:25
Witam ja nie zgodziłam się na założenie konta zadzwoniłam do banku i wszystko anulowali,dostałam mimo to umowę do podpisania nie jest tak różowo jakby się komuś wydawało.Dostałam druczek gdzie trzeba wpłacić te nieszczęsne 60 zł.W umowie jest napisane że ta firma może także nie zapłacić za prawidłowo wypełnione druki nie informując drugiej stromy czyli w tym wypadku mnie ,czyli chcą się jednym słowem dorobić na ludziach którzy na prawdę mają ochotę dorobić paru złoty,niestety tak jak pisze mu poprzednik jest to jawne oszustwo .
anonim 2009-06-27 14:10:00
Musiała Pani podpisać zgodę lub wysłać fiormularz mailem z taką zgodą odznaczaną automatycznie, ponieważ żadna firma czy instytucja nie założyłaby Pani konta. Więc proszę nie pisać, że Pani nie wyraziła zgody. Widziałem ten formularz na ich stronie. Wyraźnie jest tam taki zapis, który należy odznaczyć v.
Zostaw swoją opinię o M.C.K - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.C.K