E PLUS M SP. Z O.O.

Opinie o E PLUS M SP. Z O.O.

BF Nowy wpis

Ciekawe jaka logika stoi za tych zarobkami. Podają w ogłoszeniu na portalu jednym, że na stanowisku Specjalista ds. finansów i księgowości - Księgowa/Księgowy proponują między 7 a 12k. Spory przedział, kilka dobrych tysięcy. Co trzeba zrobić, żeby 'zasłużyć' sobie na ten maks? ;)

DH

hej, szukają Kontrolera Jakości Produktu, zastanawiam się czy aplikować, więc mam do Was kilka pytań. Jakby brak pracy zdalnej mi nie przeszkadza, bo widzę w wątku, że trochę osób na ten aspekt narzeka. W ofercie napisali, że przyznają premie. Napiszecie mi w jakiej kwocie są te premie i czy ciężko je wyrobić?

@DH

Ten wpis, zapytanie to fejk. Ale można odpisać. Jeżeli chodzi o tą firmę, to lepiej pytać o atmosferę w pracy i traktowanie pracowników przez właścicieli firmy. Finanse w porównaniu z tym aspektem pracy są mało istotne.

BC

Czemu tak bardzo umniejszasz tym finansom? Jest w zasadzie szansa by podać je wprost, skoro i tak o nich wspominasz? Piszesz o relacji z górą ale jaki kontakt z nią może mieć taki szeregowy pracownik? Awansu tak szybko nie ma co się spodziewać?

YY Nowy wpis
@BC

Kto umniejszył finansom? Nigdzie nie jest to wspomniane

Były pracownik Nowy wpis
@BC

Wpis nie do końca zrozumiany. Jeżeli napisałem, że lepiej zapytać o atmosferę w firmie, to zrozumiałym jest, że w tym przypadku mają małe znaczenie. Atmosfera jest na tyle toksyczna, że finanse w tym przypadku mają bardzo małe znaczenie. A ta atmosfera dosięga wszystkich. Do ostatniego ogniwa w hierarchii.

SL Nowy wpis

Ale na czym dokładnie polega ta zła atmosfera według ciebie? Czym się objawia, bo tak czytam, ale nie rozumiem, co to w praktyce znaczy. W wielu miejscach pracowałem i mam wrażenie, że jestem już uodporniony. I czy na każdym dziale jest tak samo?

x

@Pracodawca dlaczego nie ma możliwości pracy zdalnej?

@x

Dziękujemy za zadanie pytania. Firma umożliwia różne rozwiązania, lecz uzależnione jest to od, rodzaju wykonywanej usługi czy pracy. Nie zawsze da się wyeliminować pracę ludzką, w zakresie gdzie pracujemy na produkcie. Czasem mamy blokady nałożone przez naszych partnerów a związane z dostępem do materiałów chronionych prawami autorskimi. Pracując z naszymi partnerami na niemal całym świecie, dopasowujemy się mocno i działamy w kierunku wzajemnego zadowolenia. W biurze możemy zapewnić komfort pracy oraz odpowiednie urządzenia, nie zawsze da się wszystko przenieść do domu w skali 1:1. Każdy z nas chciałby z pewnością odbyć wizytę on-line u stomatologa, bezstresową oraz bezbolesną lecz czy jest ona obecnie faktycznie możliwa ? Z drugiej strony mamy świadomość, że maszyny i roboty przejmują coraz więcej naszych obowiązków i z powodzeniem radzą sobie nawet w skomplikowanych operacjach. Sztuczna inteligencja potrafi tworzyć samodzielnie muzykę, pisać wiersze i tworzy lepsze obrazy niż niejeden człowiek, choć nie ma uczuć. Oczywiście nasza skala prac jest inna i być może nie powinniśmy porównywać życia ludzkiego do oceny produktu. Dla nas jednak nasza praca jest ważna, czujemy odpowiedzialność jaką ponosimy, za wpuszczenie na rynek produktów, spełniających oczekiwania naszych partnerów i wyprodukowanych w fabrykach, gdzie przestrzegane są prawa pracowników. Zatem odpowiadając na pytanie, tam gdzie mamy takie możliwości i zwiększa to wzajemny komfort pracy, wdrażamy takie rozwiązania.

X
@E PLUS M SP. Z O.O.

Dziękujemy za odpowiedź. Nie jest jednak w dalszym ciągu jasne dlaczego brak jest możliwości pracy zdalnej. Co praca zdalna ma do sztucznej inteligencji czy malowania obrazów? PZ to wygoda dla pracownika,potwierdzony jest też badaniami wzrost produktywności osoby pracującej z domu. Jak firma pracowała w dobie COVID-19? W dzisiejszych czasach większość firm oferuje swoim pracownikom opcję PZ, stąd też moje zdziwienie że w tak dużej firmie nie można pracować zdalnie,czy hybrydowo.

MH
@E PLUS M SP. Z O.O.

czy te prawa autorskie są może powodem? Mam na myśli te programy czy to właśnie jest przyczyna braku możliwości na prace zdalną? podkreślony został na sam koniec komfort pracy. w jaki sposób jest on teraz jeszcze zapewniany osobom zatrudnionym?

@X

Dziękujemy za odpowiedź i dodatkowe tak istotne pytanie. Tak jak napisaliśmy wcześniej firma umożliwia różne rozwiązania, lecz uzależniamy to od rodzaju wykonywanej usługi czy pracy. Zachęcamy kontaktu bezpośredniego z nami, gdzie z pewnością drogi X będziesz zadać więcej pytań a my będziemy mogli udzielić więcej informacji. Jesteśmy firmą produkująca tekstylia, które zgodnie z obowiązującymi umowami oraz przepisami prawa Unijnego oraz Polskiego, testujemy na każdym etapie powstawania. Podobnie jak większość z naszych partnerów, przechodzi audyty, gdzie pracownik ma za zadanie weryfikacji określonych punktów. Proces audytu częściowo przechodzi się zdalnie, lecz w 80 % polega na obecności w określonym miejscu, zrobienia dokumentacji fotograficznej, kontroli dokumentacji firmy, pobraniu próbek, rozmowach z pracownikami. Proces akceptacyjny próbek prowadzimy jednocześnie między kilkoma partnerami. Nie znaleźliśmy rozwiązania jak jedna próbka, która przyszła do naszego biura, może w tym samym dniu zostać przetestowana przez kilka osób z różnych działów, informacje o wynikach testów zostaną umieszczone w systemach wszystkich współpracowników i tego samego dnia zostaną zapakowane oraz przesłane firmą kurierską do oceny naszych partnerów a to wszystko w ramach pracy zdalnej. Dlatego zadaliśmy pytanie czy stomatolog może pracować zdalnie i uzupełnić ubytek w zębie ? W dobie pandemii covid, wielu naszych partnerów wyraziło zgody na zmiany oraz uproszczenie warunków współpracy i odstępstwa od wielu narzuconych wymagań. Podobnie jak funkcjonowały przejściowe uproszczone przepisy, mające na celu ograniczenie kontaktów. W tym czasie dostosowaliśmy się, choć dla wielu osób było to niekomfortowe oraz uciążliwe. Jak w każdej firmie, część współpracowników była zadowolona z pracy zdalnej i potrafili sobie zorganizować miejsce pracy a część niestety nie. Czas epidemii był bardzo ciężki pod każdym względem i uważamy, iż wprowadzone przez nas zabezpieczenia oraz procedury były skuteczne a firma, nawet na jeden dzień nie była zagrożona zamknięciem czy upadłością. Każdy należne świadczenia otrzymywał w wyznaczonym terminie i nie musiał się martwić wieloma aspektami. Okres pandemii covid dawno się skończył i wszyscy powróciliśmy do naszego wcześniejszego życia. Tak samo, nasi współpracownicy przywrócili większość zasad współpracy z „przed covidu” i było to dla nas naturalnym procesem. Nasza produktywność nawet przy bardzo uproszczonych procedurach znacznie spadła co weryfikowaliśmy w wielu działach pod różnymi aspektami. To co wcześniej zajmowało kilka minut wydłużyło się nawet do kliku godzin czy dni. Staraliśmy się analizować powody, gdy ogólnie wszyscy na podstawie „ jakiś „ niepotwierdzonych badań mają inne zdanie. Możemy wypowiadać się jedynie na temat naszej firmy i naszych wewnętrznych badań, gdzie pomimo wdrożenia wielu rozwiązań wspomagających, nastąpiło pogorszenie wielu relacji, wystąpił u wielu współpracowników spadek tzw. produktywności i brak zaangażowania w nowe projekty. Nasz wniosek był taki, iż dla większości z nas, bardzo ważne są wzajemne relacje nawiązane w pracy. Czujemy się ze sobą dobrze, z przyjemnością pijemy kawy w biurze, rozmawiamy, wspieramy i doradzamy. Wiemy, że to nasz drugi dom, czujemy się w nim bezpiecznie i mamy zaufanie. Dlatego ponownie potwierdzę, iż cały czas działamy w kierunku wzajemnego zadowolenia i wypracowania nowych rozwiązań, mających ułatwić oraz uprzyjemnić nam nasze relacje. Cały czas weryfikujemy nowe rozwiązania na runku IT i naszych współpracowników na niemal całym świecie, aby korzystać z najdogodniejszych rozwiązań. Łatwiej było by nam odpowiedzieć na pytanie, gdybyśmy wiedzieli o jaki rodzaj pracy chodzi a cała konwersacja stała by się bardziej merytoryczna. Zachęcamy zatem do kontaktu bezpośredniego z nami, gdzie z pewnością będziemy mogli udzielić więcej informacji.

@MH

Dziękujemy za odpowiedź i dodatkowe tak istotne pytanie. Tak jak napisaliśmy wcześniej firma umożliwia różne rozwiązania, lecz uzależniamy to od rodzaju wykonywanej usługi czy pracy. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z nami, gdzie z pewnością drogi MH będziesz mógł zadać więcej pytań a my będziemy mogli udzielić więcej informacji. Jesteśmy liderem na runku w produkcji tekstyliów licencyjnych od wielu lat. Mamy podpisanych szereg umów ze swoimi partnerami i zobowiązani jesteśmy do przestrzega przepisów prawa Polskiego , Unijnego, oraz często przepisów międzynarodowych właściwych dla naszych partnerów. Jako lider na rynku musimy działamy na runku praw autorskich zarówno licencyjnych związanych z naszymi produktami jak oprogramowań, które są nam niezbędne do wielu procesów. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadania pytania o konkretne stanowisko czy rodzaj wykonywanej usługi. Z przyjemnością odpowiedzmy.

Justbikoz
@X

Ma sens

JW
@E PLUS M SP. Z O.O.

z ciekawości spytam jakie są to różne rozwiązania które umożliwia firma?

X
@E PLUS M SP. Z O.O.

Jeżeli w trakcie trwania epidemii COVID firma radziła sobie bez zarzutów, to jednak udało się znaleźć rozwiązanie jak przeprowadzać procesy audytowania. Porównywanie do pracy stomatologa nie ma tutaj racji bytu. Co do możliwości pracy zdalnej ma terminowość wypłacania świadczeń? Na jakiej podstawie oceniono brak zaangażowania czy produktywności? Podtrzymuję też pytanie,jakie rozwiązania są proponowane przez firmę @Pracodawca

@Justbikoz

Dziękujemy powtórnie za zadanie pytania. Skoro jest ono takie ważne dla osoby pytającej, zapraszamy do nas po odpowiedź w ramach przyszłych rekrutacji. Z przyjemnością i uwagą, wyjaśnimy wszystkie zasady panujące u nas oraz czym się kierujemy. Twoje pytanie jest bardzo enigmatyczne i nie wiemy jakiej pracy zdalnej poszukujesz? Czy możesz zatem jasno określić się jaką pracę zdalną chcesz u nas wykonywać i w jaki sposób udowodnić swoje twierdzenie o zwiększeniu wydajności? Chętnie udzielimy odpowiedzi czy są takie możliwości. Jeśli jesteś obecnym współpracownikiem i nie rozumiesz warunków umów, również serdecznie zapraszam do naszego działu księgowo kadrowego. Powtórnie zapoznasz się z naszymi regulaminami i umowami naszych współpracowników i zadasz dodatkowe pytania. Będziemy mogli szczegółowo Ci wyjaśnić, opierając się na przepisach prawa skąd wynika wiele ograniczeń nałożonych na naszą firmę. Forum publiczne nie jest miejscem do ujawniania treści poufnych umów. W naszej ostatniej odpowiedzi wyjaśniamy, iż nasi współpracownicy w czasie covidu wprowadzali rozwiązania upraszczające wykonywanie części prac. Czas covidu dawno minął i wróciliśmy do wcześniejszych zasad. Powtórnie przypomnę, iż pracujemy z produktem, gdzie niezbędna jest jego bieżąca kontrola i ocena. Nie znaleźliśmy rozwiązania jak jedna próbka, która przyszła do naszego biura, może w tym samym dniu zostać przetestowana przez kilka osób z różnych działów, informacje o wynikach testów zostaną umieszczone w systemach wszystkich współpracowników i tego samego dnia zostaną zapakowane oraz przesłane firmą kurierską do oceny naszych partnerów a to wszystko w ramach pracy zdalnej. Wszyscy nasi partnerzy również wycofali się z takich rozwiązań, powracając do pracy w biurze i tego oczekują od nas. Może nam się to nie podobać, lecz w naszych ogłoszeniach jest to jasna informacje zwrotna o braku takich możliwości ze względu na wymagania naszych partnerów. Co do ostatniego pytania związanego z wydajnością pracy zdalnej. Zostały przeprowadzone szczegółowe analizy realizacji tych samych czynności, zakładając ten sam czas dla tych samych współpracowników. Podam tutaj przykładowe czynności, ponieważ nie możemy na forum publicznym podawać wielu informacji. Czynność skanowania dokumentów. Przyjęte normy to wykonanie pięćdziesięciu scanów dokumentów, wraz z ich podziałem i przerzuceniem do systemu, na godzinę pracy. Praca zdalna w pierwszym miesiącu. Średnia ilość dokumentów to 30 na godzinę, bez przerzucenia do systemu. Po pół roku, ilość dokumentów 15-20 na godzinę bez podziału i przerzucenia do systemu. Wniosek o wydłużenie dwukrotne czasu pracy na wykonywanie czynności scanowania i dodatkowego czasu na ich podział oraz wprowadzenie do systemu. Informacja zwrotna o brak możliwości wykonania zdalnie części zadania.

UF

Jak wygląda spotkanie na kontrolera jakości? Może ktoś już był? Widziałam w ogłoszeniu, że dosyć krótka ta rekrutacja właśnie, że jedno spotkanie jest na żywo i chciałabym wiedzieć, jak ono wygląda i jak się przygotować ewentualnie.

Luiza

Kontroler Jakości Produktu jaką ma na start umowę? Nie mogę do tego dojść, bo w ogłoszeniu firma podała umowę o pracę i zlecenie. Można wybrać czy najpierw jedna jest a potem druga jakoś? Proszę jak ktoś może przybliżyć to niech to zrobi bo nie wiem, co robić, zależy mi żeby mieć UOP

@Luiza

Dziękujemy za zadanie bardzo ciekawego pytania. Firma umożliwia różne rozwiązania współpracy a mnogość rozwiązań podatkowych jest obecnie bardzo duża. Nie możemy wpłynąć na indywidualne podatki podatników czy firm. Aby każdy miał komfort rozliczania się samemu i możliwość skorzystania z dodatkowych przysługujących mu ulg, dopuszczamy, podkreślimy to ponownie, jeśli jest to zgodne z zasadami prawa oraz wiążącymi nas umowami, różne formy współpracy. Jako odpowiedzialna społecznie firma, działamy zgodnie z prawem. Będąc liderem Europejskim sprzedaży licencyjnych produktów, musimy mieć na uwadze dopasowanie się do wielu przepisów międzynarodowych. Dlatego w procesie wdrożenia szczególnie zwracamy uwagę na konieczność spojrzenia w szerszym aspekcie na wiele kwestii, zapoznania oraz przestrzegania w życiu codzienny zasad i wartości przyjętych przez firmę. Jesteśmy z nich dumni.

BC

Menadżer działu zakupów nie musi znać żadnego języka azjatyckiego? O dziwo w ogłoszeniu tylko wymóg języka angielskiego, a z doświadczenia wiem, że w kontaktach z ludźmi z Chin czy Tajlandii ciężko jest się dogadać w tym języku, niewiele naprawdę go zna. Zresztą innych krajów też to dotyczy. Jak to w praktyce tutaj wygląda, udaje się dogadać faktycznie?

@BC

Dziękujemy za zadanie tak ciekawego pytania choć nie dotyczy ono naszego ogłoszenia. Menadżer działu zakupu musi znać język angielski, który jest międzynarodowym językiem przyjętym obecnie w komunikacji. Większość z naszych współpracowników, posiada bardzo dobrą znajomość tego języka i ze względu na międzynarodowe umowy, w tym języku mamy umowy oraz prowadzimy korespondencję. Nie wymagamy od menadżera działu znajomości języków azjatyckich, których odmian jest bardzo dużo. Przykładem są Chiny, gdzie oficjalnym językiem jest oczywiście język chiński występujący w wielu dialektach. Ciekawostką mam nadzieje dla wszystkim może być to, iż oficjalnie pisze się o istnieniu 82 języków w Chinach w ramach dialektów. 39 z tych języków ma taką samą nazwę jak ludzie, którzy nimi mówią. Na przykład: Han jest używany przez Han. Pozostałe języki nie zostały nazwane na cześć grup etnicznych. Języki, czasami dzielą się na dialekty i sub-dialekty, mogą być tak różne od siebie, że osoba mówiąca w jednym z nich prawdopodobnie nie byłaby w stanie porozumieć się z osobą mówiącą w innym. Według oficjalnych danych najczęstsza odmianą chińskiego jest chiński mandaryński, który głownie występuje na północy kraju oraz jest nauczany w szkołach. Drugim jest chiński kantoński. o, co jest określa się jako „standardowy mandaryński”, jest w rzeczywistości odmianą mandaryńskiego używaną w Pekinie i powstała w czasach dynastii Ming. Często jest uważany za standardową wersję języka i choć ma bogatą historię literacką, zawiera również bogatą różnorodność różnych akcentów i osobliwości. Mandaryński jest również używany w miejscach takich jak Tajwan (Republika Chin) i Singapur.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do E PLUS M SP. Z O.O.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Księgowa?

Seba

Na czym ta atmosfera polega? Może gdybym wiedział więcej byłbym w stanie stwierdzić, czy to miejsce dla mnie. I czy to właśnie atmosfera przyczynia się do rotacji, o której piszesz?

Dziękujemy bardzo za ponowny wpis oraz przekazanie na forum swoich subiektywnych odczuć choć jesteśmy pewni, iż dotyczą innej firmy. Jeśli byłeś naszym pracownikiem lub współpracownikiem musiałeś w ramach procedury onboardingu przejść szkolenie. Jesteśmy pewni że jako młoda, ambitna i inteligenta osoba rozpoczynająca swoją karierę na drodze zawodowej, napotkałeś na wiele trudności. Jesteśmy tym poruszeni, ponieważ żadne tego typu uwagi nie są przekazywane do nas w żadnej formie. Zatem nie możemy pomóc osobie, które nie ujawnia swoich intencji ani nie przekazuje żadnej informacji zwrotnej. Jako lider na rynku Europejskim rozwijamy się i powiększamy grono naszych współpracowników co mylnie jest interpretowane jako rotacja. Serwis Gowork zobowiązany jest do weryfikacji wpisów i jako administrator ma prawo zgodnie z regulaminem do archiwizacji pewnych niestosownych treści. ” Bez względu na powagę sytuacji, komentarze zawierające wulgaryzmy czy obelgi są usuwane, podobnie jak opinie oderwane od rzeczywistości. ” Twoje uczucia i subiektywna ocena określonych działań naszej firmy, jej polityki, zachowania przełożonych, współpracowników oraz partnerów, przepisów prawa to kwestie niezmiernie istotne. Postaraj wypowiadać się w tonie kulturalnym i stricte informacyjnym, nawet jeżeli aspekty pracy były dla Ciebie bulwersujące. Wulgaryzmy i obelgi nie będą przez nas tolerowane oraz przez portal Gowork. Robiąc wpisy podszywając się pod różnych użytkowników potwierdzasz swoją nierzetelność wypowiedzi oraz jako niegodną zaufania.

W mieście Łoziska poszukiwano kandydatów do pracy jako Pracownik Biurowy. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy E PLUS M SP. Z O.O.? Jak wrażenia z rekrutacji?

W mieście Łoziska poszukują pracowników do wszystkich działów nieustannie. Nie rozumieją, że usuwanie komentarzy na forum nie poprawi ich sytuacji... Może nabiorą się kolejni i aplikują ale długo tam nie wytrzymają...

UO

A skąd ta potrzeba, czemu ciągle poszukują? Firma zwalnia pracowników czy oni sami odchodzą? Bo kilka pozytywów tu czytałam i trochę mnie to zachęciło przyznam szczerze, ale teraz trochę inny obraz przedstawiłeś. Warunki były nie takie jak trzeba czy o co chodzi?

@UO

Zatrudniają osoby bez doświadczenia, często świeżo po szkole. Osoby te są sadzane do stanowiska pracy, i oczekuje się od nich że po przeczytaniu procedur będą potrafiły bezbłędnie wykonywać swoją pracę. Jest proceura wdrożeniowa ale jak to mowią - papier przyjmie wszystko. Za zadawanie pytań i popełnianie błędów jest się karconym, bardzo często na forum. Do tego ciągłe szukanie winnych... Przy biurku należy siedzieć punkt 8.00. Jeżeli chcesz skorzystać z toalety czy zrobić sobie kawę musisz przyjść conajmniej 15 minut wcześniej. Rzeczy osobiste oraz telefon trzeba zamknąć w szafce. Jedna dziewczyna została zwolniona, ponieważ w trakcie pracy szef spotkał ja na korytarzu z telefonem (sic!). Do tego 15 minut przerwy na jedzenie, wg ustalonego grafiku. Nie jest mile widziane jeśli zbyt często wychodzisz do łazienki, za to też możesz dostać kąśliwą uwagę od przełożonego. Ogólnie atmosfera jest nie do wytrzymania, dlatego ludzie odchodzą.

Dziękujemy bardzo za wpis oraz przekazanie na forum swoich odczuć. Niektóre szczegóły zawarte w wypowiedziach nie mają racji bytu co może wynikać z braku informacji. W związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy w ramach podejmowanych wyzwań nowych partnerów i pracowników, którzy podołają wyzwaniu i wspólnie z nami osiągną sukces. Ze względu na naszych partnerów przechodzimy co roku wiele audytów weryfikujących międzynarodowe standardy pracy. Rozumiemy, iż część wymagań naszych partnerów i przepisów międzynarodowych jest niezrozumiała dla potencjalnych pracowników, dlatego opieramy się na rozbudowanej procedurze onboardingu oraz zapewniamy wsparcie najlepszych fachowców. Dodatkowym wsparciem obejmujemy również współpracowników naszych partnerów, którzy tworzą z nami nowe projekty. Ciężko nam się odnieść do komentarza, gdyż nikt w naszej firmie nie zgłosił takich uwag ani nie miał negatywnych spostrzeżeń. Zachęcamy gorąco do bezpośredniego kontaktu z naszymi zespołami, odpowiedzialnymi za utrzymanie standardów pracy oraz za przekazie wszelkich spostrzeżeń. Szczerze życzymy satysfakcji i sukcesów w nowym miejscu pracy.

Dziękujemy bardzo za wpis oraz przekazanie na forum swoich odczuć. Oczywiście rozpatrzyliśmy zgłoszenie i wiemy, że zawsze jest miejsce na poprawę do czego ciągle dążymy. Nie odniesiemy się do szeregu złośliwych określeń i odbijaniu piłeczki złośliwości gdyż nie służy to merytorycznej dyskusji. Warto jednak wspomnieć, że działy każdej firmy, jakkolwiek by to nie zabrzmiało, to przede wszystkim działy „służebne” wobec Klientów. W związku z tym od lat na pierwszym miejscu stawiamy jakość i szybkość obsługi. To jest bezwzględny priorytet. Rezultatem takiej polityki jest uznanie z jakim się spotykamy ze strony naszych partnerów oraz czołowe miejsce na runku Europejskim. Oczywiście, potwierdzamy, że dynamika wzrostu jest na tyle duża, że żeby sprostać stawianym przez rynek wymaganiom i utrzymać standard obsługi, nieustannie, w szybkim tempie rozwijamy nasze działy. Może to jest przyczyną wkradania się czasami odczucia presji, a niekiedy i pewnych zawirowań w obrębie wszystkich zespołów. Dlatego szczególnie ważne jest dla nas wsparcie każdego bez względu na stanowisko oraz okazywanie sobie wzajemnego szacunku i bycia uczciwym. Zachęcamy gorąco do bezpośredniego kontaktu z naszymi zespołami, odpowiedzialnymi za utrzymanie standardów pracy oraz za przekazie wszelkich spostrzeżeń. Szczerze życzymy satysfakcji i sukcesów w nowym miejscu pracy.

KE

a dlaczego nawet w trakcie przerwy nie można korzystać z telefonu? czego się pracodawca obawia, że każe telefon chować do szafki? no i jakie błędy zazwyczaj robią pracownicy, że są karceni? te karcenie jest tylko uwagą, czy też przez to są w stanie odebrać premię, jeżeli takowa występuje?

@KE

Dziękujemy za wpis i zadanie bardzo ciekawego pytania. Mamy nadzieję, iż odpowiedź będzie satysfakcjonująca dla wszystkich. Poruszanego wątku nie da się opisać jednym zdaniem, zatem bardzo prosimy o cierpliwość i zapoznanie się z całą nasza wypowiedzią. Współpracujemy z wieloma partnerami z całego świata, którzy udostępniają nam swoje wewnętrzne zastrzeżone materiały. W ramach naszych umów, przepisów międzynarodowych oraz przepisów prawa polskiego, jesteśmy zobowiązani za zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa. W uproszczeniu zgodnie tylko z polskim prawem przez tajemnicę przedsiębiorstwa rozumie się nieujawnione do wiadomości publicznej informacje techniczne, technologiczne, organizacyjne przedsiębiorstwa lub inne informacje posiadające wartość gospodarczą, co do których przedsiębiorca podjął niezbędne działania w celu zachowania ich poufności. Czyli nie zostały ujawnione do wiadomości publicznej. Jednocześnie "tajemnica" nie traci swego charakteru przez to, że wie o niej pewne ograniczone grono osób, zobowiązanych do dyskrecji w tej sprawie, jak pracownicy przedsiębiorstwa lub inne osoby, którym przedsiębiorca powierza informację. Podjęcie niezbędnych działań w celu zachowania poufności informacji powinno prowadzić do sytuacji, w której chroniona informacja nie może dotrzeć do wiadomości osób trzecich w normalnym toku zdarzeń, bez żadnych specjalnych starań z ich strony. Należy wspomnieć o wielu przykrych konsekwencjach wynikających z nieprzestrzegania „tajemnicy” jak kary finansowe, zerwanie umów wraz konieczność uiszczenia ogromnych kar finansowych, utratę klientów oraz współpracowników ze względu na utratę dobrego imienia firmy. Konsekwencje mogą przybrać nieoczekiwany skutek nie tylko dla firmy jako przedsiębiorstwa lecz również dla wszystkich pracowników czy współpracowników. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy póki problem nie dotyczy nas. To co dla jednego jest niewinną informację o koledze, kontrahencie, katalogach czy zdjęciem przy biurku dla drugiego jest „tajemnicą” , która nie powinna być ujawniona bez względu na wszystko. Zgodnie z tymi samymi przepisami przedsiębiorstwo na równi z pracownikami i współpracownikami odpowiada za ujawnienie tajemnicy. Oznacza, to że nasi partnerzy i urzędy mają prawo dochodzenia wszelkich roszczeń od osób mających dostęp do materiałów i informacji, które w ich rozumieniu są tajne. Dlatego omawiamy wszystkie zasady oraz wymogi prawne. Ma to chronić nas wzajemnie, partnerów, współpracowników i pracowników. W ramach procedury onboardingu przechodzimy szkolenie. Wszelkie informacje są przekazywane przez odpowiednie działy na spotkaniach oraz w tradycyjnej formie a osoby współpracujące z nami, potwierdzają zrozumienie obowiązujących zasad i standardów oraz zobowiązują się do ich przestrzegania. Rozumiemy, iż część wymagań naszych partnerów i przepisów polskich czy międzynarodowych jest niezrozumiała dla potencjalnych współpracowników dlatego zapewniamy dodatkowe wsparcie.

WK

Hej, mam ostatni dzień żeby podesłać cv na ofertę dla speca od zakupów, właśnie widnieje na takim portalu. patrząc po poprzednich watkach zastanawiam się czy to rotacja czy może rozwój? liczyłabym raczej na dobra atmosferę na dziale, wiec czy jest tu ktoś kto aktualnie na nim pracuje i mógłby się proszę odnieść? są opinie od byłych pracowników, ciekawa jestem jednak zdania tych obecnych. Jak wygląda wynagrodzenie? Czy są premie? widzę w opisie zorientowanie na wyniki

Dziękujemy bardzo za wpis oraz przekazanie na forum swoich odczuć. W związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy w ramach podejmowanych wyzwań nowych partnerów i pracowników, którzy podołają wyzwaniu i wspólnie z nami osiągną sukces. Ze względu na naszych partnerów przechodzimy co roku wiele audytów weryfikujących międzynarodowe standardy pracy. Rozumiemy, iż część wymagań naszych partnerów i przepisów międzynarodowych jest niezrozumiała dla potencjalnych pracowników, dlatego opieramy się na rozbudowanej procedurze onboardingu oraz zapewniamy wsparcie najlepszych fachowców. Dodatkowym wsparciem obejmujemy również współpracowników naszych partnerów, którzy tworzą z nami nowe projekty. Ciężko nam się odnieść do komentarza, gdyż nikt w naszej firmie nie zgłosił negatywnych spostrzeżeń ani opisanych w komentarzu zdarzeń. Zachęcamy gorąco do bezpośredniego kontaktu z naszymi zespołami, odpowiedzialnymi za utrzymanie standardów pracy oraz za przekazie wszelkich spostrzeżeń. Szczerze życzymy satysfakcji i sukcesów w nowym miejscu pracy.

Dziękujemy bardzo za ponowny wpis oraz przekazanie na forum swoich subiektywnych odczuć choć jesteśmy pewni, iż dotyczą innej firmy. Jeśli byłeś naszym pracownikiem lub współpracownikiem musiałeś w ramach procedury onboardingu przejść szkolenie i jako młoda, ambitna i inteligenta osoba poinformowany gdzie, do kogo oraz w jakich formach można zgłaszać wszelkie opisane w komentarzu sytuacje. Wszelkie informacje są przekazywane przez odpowiednie działy na spotkaniach oraz w tradycyjnej formie a osoby współpracujące z nami, potwierdzają zrozumienie obowiązujących zasad i standardów oraz zobowiązują się do ich przestrzegania. Rozumiemy, iż część wymagań naszych partnerów i przepisów międzynarodowych jest niezrozumiała dla potencjalnych współpracowników dlatego zapewniamy dodatkowe wsparcie. Opinia jest krzywdząca i szkalująca wszystkich pracowników oraz współpracowników naszej firmy. Skoro nie uczestniczyłeś w audycie wewnętrznym i zewnętrznym, nie mogłeś z nami współpracować i prosimy Ciebie o powstrzymanie się od umieszczania nieprawdziwych wpisów.

Robert

Dzień dobry, a jak teraz wygląda sytuacja ?Czy pracodawca organizuje imprezy integralne? Jak dużo osób pracuje w tej firmie ? Jak atmosfera? Czy często wymieniają pracowników?

????
@Robert

Hej, mnie ciekawi też atmosfera. Głownie, jakie są relacje pracowników z przełożonymi? To są relacje partnerskie, czy mocno hierarchiczne? I czy oni też biorą udział w integracjach, czy tylko 'szeregowi pracownicy'??

Aaa
@Robert

To nie oni wymieniają pracowników. Sami odchodzą jak tylko się połapią jak tam jest. Atmosfera jest grobowa.

Proszę nie czytać komentarzy bo zazwyczaj piszą je zgorzkniali ludzie z ogromnymi problemami własnymi, którzy nie są w stanie pogodzić się z faktem, że nie radzili sobie w pracy. Proszę rozmawiać z pracodawcą i wysyłać cv. Pozdrawiam.

Zyta
@Anna

Panie Bartoszu, komentarz wyżej jest bardzo dobrym przykładem jaki poziom i klasa jest reprezentowana przez niektórych, obecnych pracowników :)

@Zyta

Nie jestem pracownikiem tej firmy. Analizuję opinie o firmach na serwisach internetowych. Widzę, że przedstawiona reguła potwierdza się w również w tym przypadku.

Bazyl

Każdy swoją stawkę ustala podczas rekrutacji więc tak się dowiesz o zarobkach.

@Anna

Zgadzam się.

Damian

Na a jaki jest Twój powód wizyty na forum i dlaczego jesteś byłym pracownikiem? Ktoś pisał wcześniej, że ludzie tu są naprawdę pomocni i w porządku. Ale gorzej z kierownictwem. Wspomniano też o bardzo krótkiej przerwie. Jak Ty wspominasz pracę w tej firmie i czy wiesz, ile płacą?

Ewelina

Tylko na takie prezenty można liczyć? A nie można liczyć na jakieś dodatki pieniężne zamiast tych gadżetów z magazynu? Miałeś jakieś szkolenie wstępne przed rozpoczęciem pracy?

Obecny pracownik

Jestem obecnym pracownikiem i sądzę, że wpisy robione są przez nielicznych byłych pracowników, którzy się tutaj nie odnaleźli. Mi pracuje się bardzo dobrze. Lubię, gdy w firmie są ustalone zasady i gdy wszyscy je przestrzegają. Zmieniamy pracę z różnych powodów przez całe życie. Sądzę, że sporo wpisów tworzonych jest przez konkurencję i osoby, które nigdy w tej firmie nie pracowały. Podawane są ogólniki, które mogą być wszędzie lub zupełnie wymyślone jak o oddziałach w innych miastach. Zastanówcie się z czego żyje właściciel portalu i czy wasze adresy IP są faktycznie bezpieczne. Nikt nie jest anonimowy.

NieIga

Sama jesteś bezguście

Jaki jest wkład kierownictwa E PLUS M SP. Z O.O. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Iga

Tam nie ma dobrej atmosfery, to (usunięte przez administratora)

Zofia

Jestem pracownikiem tej firmy. Mogę powiedzieć , że większość negatywnych opinii o firmie jest nieaktualna.Firma zmieniła zasadniczo politykę pracowniczą. Jej bardzo duzym i nie zmiennym od lat atutem jest rzetelność w sprawach finansowych w stosunku do pracowników. Pracodawca umożliwią też np.pracę w dogodnym wymiarze godzinowym każdemu pracownikowi który zgłosi taką potrzebę. Oferuje pakiet zdrowotny , zajęcia fitness, pracę w nowoczesnym i przyjemnym budynku z duzym parkingiem Jak wszędzie są plusy i minusy jednak aby się przekonać należy aplikować i podjąć pracę na okres próbny co jest regułą w wiekszosci firm. A atmosfera w firmie zależy też od pracowników którzy ją budują.

Mars

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną online(wideo czat) w ekspresowym tępie, bo po 15 min od wysłania aplikacji, otrzymałam zaproszenie na spotkanie na następny dzień o godz.9.00, rozmowa miała trwać do 9.15. Zaakceptowałam, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona szybkim obrotem sprawy. Niestety pomimo czekania do 9.20 na wideo czacie rekruter nawet się nie pojawił.....szkoda. Zabrakło profesjonalizmu i szacunku do czasu drugiego człowieka.

Co wchodzi w socjal E PLUS M SP. Z O.O.?

Bożena

A czy firma zapewnia swoim pracownikom jakiekolwiek benefity? Mówię tu np. o prywatnej opiece medycznej lub karcie multisport. Niektórzy w wyborze firmy kierują się właśnie tym czy pracodawca oferuje jakieś dodatki.

Marek Au
@Bożena

Wiesz jaka jest różnica między socjalem i benefitem? No właśnie, nie ma. Więc po co pytasz, jak odpowiedź masz powyżej.

Andzia

@Były Pracownik a to szkolenie było chociaż płatne?

@Były pracownik to mówisz że opis rekrutacji i warunki pracy przedstawione na stronie mijają się z rzeczywistością?

Zostaw merytoryczną opinię o E PLUS M SP. Z O.O. - Łoziska

• Jak się pracuje w E PLUS M SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy E PLUS M SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E PLUS M SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E PLUS M SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w E PLUS M SP. Z O.O. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E PLUS M SP. Z O.O.