Gryphon Sp. z o.o.

Świdnica

Opinie o Gryphon Sp. z o.o.

pracownik 2012-12-13 14:28:14
UWAGA! Firma nie płaci pracownikom , firmom zewnętrznym lub zalega długoterminowo!
anonim 2013-07-10 21:35:31
Witam, mam pytanie o to czy coś zmieniło się od ostatniej opinii napisanej tutaj na temat firmy Gryphpon...
berta 2014-01-14 12:44:07
ciekawe dlaczego zniknął mój komentarz o tym, ze zmieniło się, ale na gorsze.
sylwia 2014-09-02 19:01:16
@berta, pewnie napisałaś coś niezgodnego z regulaminem i dlatego Twój wpis musiał być usunięty przez administratora..na razie osobiście nei słyszałam jakiś negatywnych komentarzy, więc mogło się poprawić, na forum tez nie ma zbytnich skarg, więc w Gryponie nie ma na pewno tych problemów co kiedyś :)
madi 2014-12-02 14:15:43
jak wiec sytuacja firmy Gryphon Sp. z o.o. wyglada na dzien dzisiejszy?? Potrzebuje rady pracownikow tej wlasnie firmy, poniewaz szukam pracy i chce zajsc do nich z zapytaniem o mozliwosc zatrudnienia (nawet za jakis czas). Czy zmienilo sie juz cos co do wyplacalnosi pracownikom? Jak sprawy z zaleglosciami??
onug 2016-04-15 15:49:00
Pracownicy na tą chwilę @madi mają wypłacane pieniądze w terminie, oczywiście, mogą raz na jakiś czas być opóźnienia, ale jest umowa o pracę i się jej trzymają.
Mn 2016-05-18 21:40:58
Gryphon Sp. z o.o. ma coraz lepsze umowy o pracę, fajna rzecz i to już od teraz. Słyszałem też, że benefity spoko i generalnie jest coraz lepsza atmosfera
Zostaw swoją opinię o Gryphon Sp. z o.o. - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gryphon Sp. z o.o.