Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Gryphon Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Gryphon Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownik - 2012-12-13 14:28:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
UWAGA! Firma nie płaci pracownikom , firmom zewnętrznym lub zalega długoterminowo!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-10 21:35:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, mam pytanie o to czy coś zmieniło się od ostatniej opinii napisanej tutaj na temat firmy Gryphpon...
zdjecie uzytkownika
berta - 2014-01-14 12:44:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
ciekawe dlaczego zniknął mój komentarz o tym, ze zmieniło się, ale na gorsze.
zdjecie uzytkownika
sylwia - 2014-09-02 19:01:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@berta, pewnie napisałaś coś niezgodnego z regulaminem i dlatego Twój wpis musiał być usunięty przez administratora..na razie osobiście nei słyszałam jakiś negatywnych komentarzy, więc mogło się poprawić, na forum tez nie ma zbytnich skarg, więc w Gryponie nie ma na pewno tych problemów co kiedyś :)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gryphon Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: