Opinie o J G Partner s.c. Janusz Świst Grzegorz Damps w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie J G Partner s.c. Janusz Świst Grzegorz Damps. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w J G Partner s.c. Janusz Świst Grzegorz Damps o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J G Partner s.c. Janusz Świst Grzegorz Damps w Jastrzębie-Zdrój

Franek Nowy wpis

Żadnych narzędzi pracy nie ma. Targa się wszystko w rękach. Są dwa wózki ale zawsze zajęte. Pewnie szukają kogoś bo ludzie jak obliczą czas poświęcony na pracę i każdą sobotę bez możliwości wybrania dnia dodatkowego to rezygnują. Zarobek 2500 na rękę.

Franek Nowy wpis

Ogólnie nie polecam. Liczą się utargi, żadnego wolnego jeżeli nagle coś ci wyskoczy, liczy się tylko kasa dla szefostwa. Liczony człowiek jest od utargu więc jeżeli nie masz dobrej trasy " bogatych klientów" to mimo stawiania na rzęsach lipa. Później szukanie tych klientów - mimo że towar dwa razy droższy niż w sklepie. Jest to naciąganie klientów. Samemu trzeba jeździć po towar. To jest prowadzenie tak naprawdę bossom działalności. Starzy pracownicy mają lepsze układy niż nowi. Musisz swoją robotę wykonać mimo że np. Wcześniej auto się zepsuło i trzeba szybko się przerzucić do innego. Można poszukać tych plusów ale naprawdę jest ich mało. Co chwilę są rekrutacje więc ludzie logicznie myślący nie podejmują pracy. Ogólnie pomyśl zanim tam się będziesz chciał zatrudnić. Przyjmowane są tam osoby po wykształceniu podstawowym lub gimnazjum więc takie osoby myślą że złapały najlepszą ofertę.

Zjadacz Nowy wpis

Wszystko ok.

Stefan Nowy wpis
@Zjadacz

Mógłbyś rozwinąć swoją opinię i napisać więcej informacji o firmie? Wnioskuję, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Jaka panuje atmosfera w pracy i jaki jest zakres benefitów? Czy pracodawca na bieżąco prowadzi rekrutację? Wcześniej widziałem ogłoszenie o pracę dla kierowcy-sprzedawcy. Czy ktoś już został przyjęty na to stanowisko? Zachęcam Was do dyskusji.

karto1

Praca odpowiedzialna,ucząca samodzielności.Kierownictwo to dobrzy ludzie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w J G Partner s.c. Janusz Świst Grzegorz Damps odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Nie jesteś numerem, indywidualne i ludzkie podejście, dobry team. Ile włożysz pracy tyle zarobisz - uczciwe

Cicho jakos

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w "JG Partner" Spółka cywilna?

Najlepiej samemu sprawdzic

Stefan

@Shelda dzięki za informacje. A możesz napisać, na jakim stanowisku w "JG Partner" Spółka cywilna pracujesz? W sieci można znaleźć historyczną ofertę pracy na stanowisko Kierowca - sprzedawca. Jak wygląda dokładniej praca na tym stanowisku? Czy obecnie również powtarzają się takie rekrutacje?

Shelda

Rzetelna firma. Kasa na czas, dobry kolektyw, robota bez stresu, normalni ludzie, mizna się we wszystkim dogadać. Polecam!!!

Twister

Polecam, bardzo sympatyczny kierownik pan Paweł W.

garmin

Rzetelna i wypłacalna

elba

Firma godna zaufania, dobra atmosfera w zespole

Zostaw merytoryczną opinię o J G Partner s.c. Janusz Świst Grzegorz Damps - Jastrzębie-Zdrój

J G Partner s.c. Janusz Świst Grzegorz Damps
4.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Połomska 81a
    44-330 Jastrzębie-Zdrój