Kennametal

Opinie o Kennametal

@Leszek

Witam serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie Firmą Kennametal. Rekrutacje prowadzą nasi rekruterzy. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę z aktualnymi ofertami pracy: https://jobs.kennametal.com/

Leszek

Może podpowie mi ktoś czy firma sama rekrutuje czy tylko przez agencję?

Halina

Rekrutujemy sami, prosze sie skontaktowac ze mna halina.kubik@kennametal.com

Rekruter
@Kennametal

Oprócz naszej strony można też bezpośrednio zaaplikować przez stronę aplikuj.pl. Poniżej link do strony. Powodzenia! https://www.aplikuj.pl/szukaj/?t=kennametal

Szakszukam Nowy wpis

Nie polecam. Okropna atmosfera, ludzie strasznie plotkują, obgadują, naśmiewają się i żeby było mało robią to wraz z przełożonym.. DNO . Zakłamane kierownictwo, zero wsparcia, obiecywanie awansów oraz dobrych zarobków co nie jest dotrzymywane. W realnym odczuciu jest to cofanie się w rozwoju zawodowym..

Jaka atmosfera jest między działami w Kennametal?

Nie polecam Nowy wpis

Jakie działy? Tam jest ok 35 osób i wszyscy robią prawie wszystko a na pewno to co akurat wpadnie do głowy ,,menadżerowi,, Zakres obowiązków na piśmie ? Zapomnij .

Czy Kennametal ma ściśle ustalone godziny pracy?

Paulina

Tak, praca jest zmianowa i odbywa się w godzinach: 6-14; 14-22; 22-6.

Natalia
@Paulina

I to jakoś rotacyjnie działa czy są stałe zmiany zawsze te same?

Szlifierz
@Natalia

Maszyby CNC na 3 zmiany, przyjęcie towaru i obsługa klienta 2 zamiany

Ciekawy Nowy wpis
@Szlifierz

A czy jest możliwość pracy tylko ja jedną zmianę?

X

Na jakich maszynach szlifowane sa narzedzia? Z ktorego sa one roku? Jak wyglada sprawa z wynagrodzeniem nowego operatora z około 3 letnim doświadczeniem w produkcji narzedzi węglikowych?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kennametal? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Kennametal?

Jaki jest wkład kierownictwa Kennametal w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Julek

A co to jest dobra atmosfera ? A może zapytać ilu pracowników się zwolniło przez ostatnie 5 lat ? Może właśnie przez ,,dobrą atmosferę,,

Kennametal nie jest zla, siedzilam tam przez jakis czas, ale dojazdy mnie meczyly i zminilem. w sumie sprzet nowy, przyuczenie daja, ludzie sa spoko, w tym roku zatrudnili kolo 20 nowych wiec jest z kim pogadac.

Leszek

Może podpowie mi ktoś czy firma sama rekrutuje czy tylko przez agencję?

Rekruter
@Kennametal

Halina

Rekrutujemy sami, prosze sie skontaktowac ze mna halina.kubik@kennametal.com

Łucja

Proszę wyjaśnijcie, dlaczego firma, o której wypominacie, zatrudnia pracowników dla firmy Kennametal? Jak to jest ze sobą powiązane? Pytam, ponieważ wątek dotyczy jedynie firmy Kennametal, i to na niej powinien się koncentrować.

Orr

Jak będziesz ciężko pracować to Na pewno to zauważą i docenią...większość zaczynała od Adecco...

Erwin

Słyszałem, że to firma z dobra opinią pracodawcy. Rzadko piszą pracownicy, szkoda.

Janek

Pracuję ktoś w Żorach ? Co sądzicie o pracy? Jest ciężko na produkcji ? Płacą regularnie ?

kreślarz

Szczerze mówiąc jest wiele lepszych firm i wiele osób Wam to powie. Niemniej aures z roku na rok prezentują się co raz lepiej jakościowo oraz ekonomicznie

kasia80

to fakt, być może nie każdy może publicznie dzielić się informacjami o swoich zarobkach, ale możen chociaż jakieś przybliżone widełki albo wspomniana wyciągnięta średnia... nie ukrywam że chcąc iść do pracy do Kennametal, a poważnie nad tym myślę, to chcę wiedzieć jakich pieniądzy się mogę spodziewać. mam swoje wymagania

mobbie

Zatrudnienie w firmie - zatrudnij sie to zobaczysz. Jest super dla jednych, a dla drugich nie/...

mikołaj

Zdrowych i Wesolych Świąt

uczciwy

Hmmm . to ze jest tam żle to wiem .. ale na pewno kontaktów między ludzkich ...tam nie ma , totalna bzdura .... praca nie jest cieżka . ale co jest wkurzające staje się firmą rodzinna ... (bracia , kuzyni , kuzynki , dzieci znajomych .itp. ) ale ....jest dobrze ... przynajmiej płaca i pilnują regulaminu .Jest pare osób ktore ciężko pracują po to aby szefostwo było zadowolone ...lecz nie są doceniani ba a nawet gnebieni ...na ich miejscu juz dawno bym podał firmę o mobbing ...ale kiedyś przyjdzie i na nich czas . Ogólnie firmę polecam jedna z lepszych w okolicy . tylko nie pod Adecco .

GŁUPOTA

kolego \"ANONIM\" pisz konkrety a nie naokoło jak stąd do Katowic przez Warszawę.Nikt nic nie rozumie. Szarańcza jest plagą, chociaż pojedynczy owad nie stanowi plagi. Podobnie jest z głupcami.Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Jestem ciekaw czy we wszystkich placówkach Kennametal jest preferowane utrzymywanie kontaktów seksualnych z podwładnymi?Czy może tylko w żorskiej placówce? I co za tym idzie wynagradzanie ich za to szybkimi awansami a nawet zatrudnieniem jej bezpośrednio w kennametal ,chociaż znalezli by się pracownicy z dłuższym stażem i większymi zasługami:)) Ciekawe czy dyrektor ma również udziały w tym przedsięwzięciu czy tylko udaje ślepego?Wydaje się to niezbyt etyczne ,ale może w Kennametal to norma?

teraz to dopiero jest cyrk

Zostaw merytoryczną opinię o Kennametal - Żory

• Jak się pracuje w Kennametal?

Zobacz opinie na temat firmy Kennametal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kennametal