Kennametal

Opinie o Kennametal

tico 2010-02-15 20:17:33
Niezły [usunięte przez admina].A Adeco wygryzło wszystkich i charują za 1200zł
anonim 2010-02-22 20:46:20
Kiedyś ta firma to była Bajka. Do dnia gdy wkroczył pan P...... jako [usunięte przez admina]! Teraz to jest totalna katastrofa jeżeli chodzi o pracownika-przyjmują tylko przez Adecco. Zostali w tej firmie tylko dup...zy zwani liderami. Z dawnej ekipy nie został NIKT!!! Serdecznie odradzam!!!
anonim 2010-12-13 23:35:25
teraz to dopiero jest cyrk
anonim 2011-09-21 11:06:02
Jestem ciekaw czy we wszystkich placówkach Kennametal jest preferowane utrzymywanie kontaktów seksualnych z podwładnymi?Czy może tylko w żorskiej placówce?
I co za tym idzie wynagradzanie ich za to szybkimi awansami a nawet zatrudnieniem jej bezpośrednio w kennametal ,chociaż znalezli by się pracownicy z dłuższym stażem i większymi zasługami:))
Ciekawe czy dyrektor ma również udziały w tym przedsięwzięciu czy tylko udaje ślepego?Wydaje się to niezbyt etyczne ,ale może w Kennametal to norma?
GŁUPOTA 2012-01-21 21:32:51
kolego \"ANONIM\" pisz konkrety a nie naokoło jak stąd do Katowic przez Warszawę.Nikt nic nie rozumie. Szarańcza jest plagą, chociaż pojedynczy owad nie stanowi plagi. Podobnie jest z głupcami.Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.
uczciwy 2012-06-03 23:09:13
Hmmm . to ze jest tam żle to wiem .. ale na pewno kontaktów między ludzkich ...tam nie ma , totalna bzdura .... praca nie jest cieżka . ale co jest wkurzające staje się firmą rodzinna ... (bracia , kuzyni , kuzynki , dzieci znajomych .itp. ) ale ....jest dobrze ... przynajmiej płaca i pilnują regulaminu .Jest pare osób ktore ciężko pracują po to aby szefostwo było zadowolone ...lecz nie są doceniani ba a nawet gnebieni ...na ich miejscu juz dawno bym podał firmę o mobbing ...ale kiedyś przyjdzie i na nich czas .
Ogólnie firmę polecam jedna z lepszych w okolicy . tylko nie pod Adecco .
mikołaj 2012-12-25 14:24:26
Zdrowych i Wesolych Świąt
mobbie 2014-09-14 22:42:15
Zatrudnienie w firmie - zatrudnij sie to zobaczysz. Jest super dla jednych, a dla drugich nie/...
kasia80 2015-03-05 17:13:06
to fakt, być może nie każdy może publicznie dzielić się informacjami o swoich zarobkach, ale możen chociaż jakieś przybliżone widełki albo wspomniana wyciągnięta średnia... nie ukrywam że chcąc iść do pracy do Kennametal, a poważnie nad tym myślę, to chcę wiedzieć jakich pieniądzy się mogę spodziewać. mam swoje wymagania
kreślarz 2016-05-20 22:40:15
Szczerze mówiąc jest wiele lepszych firm i wiele osób Wam to powie. Niemniej aures z roku na rok prezentują się co raz lepiej jakościowo oraz ekonomicznie
Zostaw swoją opinię o Kennametal - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kennametal