K-FLEX Polska Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o K-FLEX Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-01 14:57
Miej wpływ na rynek pracy. Już dziś dodaj komentarz o firmie K-FLEX Polska Sp. z o.o. i pomagaj innym w wyborze drogi zawodowej.
Lepki 2017-01-17 10:07
Zarobki zarobki zarobki...
ss 2017-01-23 19:40
Jakie są zarobki realne w K-fleksie? Bo w ogłoszeniu jest 2000 brutto plus premia?
Kojota 2017-01-26 21:27
Na rozmowie być odpowiedzi nie uzyskać :|
Lepki 2017-01-30 21:34
Zarobki do ręki 1500-1900zł
zszokowany 2017-02-08 15:52
2000 brutto
czarek 2017-04-24 19:57
A jak wygląda tam praca? Ciężko jest?
arek 2017-05-11 11:37
Bardzo słabo to wszystko jest zarządzane. Praca może tragiczna nie jest, ale śmierdzi... i wieczny bałagan dookoła... Pracownicy też są źle traktowani, wieczne problemy z wypłatami i premiami, dlatego tu już nie pracuje.
mermel23 2017-08-05 09:51
Gdyby ubiegający się o pracę mieli możliwość przez choćby jeden dzień przyjrzeć się jak wygląda tam praca to połowa zrezygnowałaby jeszcze tego samego dnia. Praca dość ciężka, przeważnie stojąca nawet wtedy gdy pauzujesz bo jest awaria maszyny musisz stać, nie wolno siadać. Dodatkowo nie ma klimatyzacji, gdy jest gorąco opadasz z sił bo dochodzi kurz i wyziewy z klejów i wytwarzanych tam mieszanek otulinowych.
Nawet jak wrócisz do domu i się wykąpiesz, smród który towarzyszy ci na halach produkcyjnych przez całe 8 godzin dziennie pozostaje na skórze, trudno uwierzyć że nie jest to trujące. Dodatkowo musisz pracować w jedną a czasem dwie soboty w miesiącu bez możliwości odmowy itd. Dobrze się zastanów przed podjęciem tam pracy, może nie warto?

Zostaw swoją opinię o K-FLEX Polska Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K-FLEX Polska Sp. z o.o.