COLDSERVICE SP. Z O.O.

Kraków

Opinie o COLDSERVICE SP. Z O.O.

wierzyciel 2014-01-19 00:35
Sprzedam dług firmy COLD SERVICE Sp. z o.o. z Krakowa. Szczegóły na stronie(usunięte przez administratora)
don 2014-04-09 08:45
czekam na wypłatę za listopad i grudzień 2013 -dzisiaj mamy 9.04.2014
Ryszard 2014-05-15 15:36
Ciężka praca za marne pieniądze Wodzisław śl
smutek 2016-05-20 23:13
i w sumie obowiązki nie są tragiczne @celina. :) "Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i produkcyjnej urządzeń chłodniczych, nadzorowanie dokumentacji technicznej i jej weryfikację, nnadzór nad procesem produkcyjnym urządzeń chłodniczych". sporo, ale konkretnie
animo 2017-04-18 17:33
Niestety firma Coldservice działa w oparciu o nieuczciwe praktyki. Nie wypłaca kasy ludziom, którzy dla nich pracują !!!! A po wielu próbach upomnienia się zaprzestaje odbierania telefonu i odpowiadania na wiadomości. Nie polecam takich ludzi do jakiejkolwiek współpracy.
pracownik 2017-06-02 14:59
Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia a czekam na nie od 2 miesięcy.
Po kilkunastu wiadomościach upominania się o pieniądze, przestano na nie odpisywać i odbierać telefony.
Absolutnie nie polecam tej firmy!!!!!
Zostaw swoją opinię o COLDSERVICE SP. Z O.O. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COLDSERVICE SP. Z O.O.