Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Łukasz Pęski

Włynkówko

Opinie o Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Łukasz Pęski

Były pracownik 2015-11-04 22:03:35
Ja też tam pracowałem 2 tygodnie i dopominałem się o umowę jak przyjechała inspekcja pracy to wszystkich wyganiał do domu ten szef to zwykły rudy prostak za 1zł dałby się w dupinę walić
znerwicowany 2015-11-04 22:15:36
pamiętam pracę w jednym zakładzie w którym pracowałem . Jeśli tak jest jak tu można przeczytać to ja właśnie kiedyś tak miałem podobnie.Dziś już nie mogę na to patrzeć jak w tym kraju szanuje się pracownika.Proszę ja ciebie .Moja synowa musiała wyjechać za chlebem do berlina.Taka jest dzisiejsza rzeczywistość .
staszek 2015-11-04 22:19:34
A jakie zarobki w tej firmie są panowie bo chcę tam iść do pracy
Wojtek 2015-11-04 22:22:17
Szczerze to zarobisz tam 1100 zł do Poltarexu idz zarobisz tamm 1800 do 2tys i normali ludzie zero alkoholu
do Fabiana 2015-11-05 22:27:21
nie wolno robić takich rzeczy kolego żeby pisać tak że jest tak wszędzie// W poltareksie jest inaczej.Człowiek jest szanowany i za pracę masz godną płacę .Dyrektor tej firmy to wspaniały człowiek który docenia pracownika i porozmawia z nim.Polecam tam pracę.
Jojo 2015-11-05 22:41:44
Też tam pracowałem,zdecydowanie nie polecam.
lamix 2016-05-17 22:33:32
a sumie to ciekawe czy w takich materiałach budowlanych to można jakąś większą karierę zrobić i jakoś tak więcej zarobić żeby sobie życie ustabilizować - co sądzicie, da się to konkretnie w tej firmie osiągnąć? opinię mają bardzo dobrą na rynku więc może...
Zostaw swoją opinię o Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Łukasz Pęski - Włynkówko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Łukasz Pęski