INSTALBUD S.J.

Lubycza Królewska

Opinie o INSTALBUD S.J.

anonim 2009-01-27 13:27:49
firma moze nie najlepsza, ale praca zawsze jest tylko jak chce sie robic.
zarobki wzglednie dobre.wyplata zawsze na czas jak i premie, uwzglednione od nad godzin. przyzwoita atmosfera, jesli ktos nie uwaza sie za asa w kazdej pracy. sprzet niemal profesjonalny, inne firmy pracuja naprawde na zlomie. zachecam ale nie namawiam. trzeba spróbować od tego glowa nie spadnie.
anonim 2009-02-06 11:58:29
Podaj jeszcze tylko kiedy i za co zostałeś zwolniony???
2009-02-06 11:59:21
ciekawe pytanie?
anonim 2009-02-06 12:09:18
Pytanie skierowane było do osoby która ma tak złe zdanie o tej firmie.
anonim 2009-02-06 15:24:22
Ja tam jestem zadowolony, wydaje mi się że wszystko w tej firmie jest poukładane, atmosfera .. rewelacja.. a sprzęt coraz lepszy. Co do wypłat nie zdażyło się aby były problemy z wypłatą no i jeszcze premie ?? Szczerze polecam !!
anonim 2009-03-11 20:01:26
Firma jest OK
Ludzie w niej pracujący również, mają duże doświadczenie i fachowość.
Zarząd traktuje pracowników po partnersku. Wypłaty na poziomie naszego regionu, a przede wszystkim na czas.
Usprzętowienie na dość wysokim poziomie, żadnego złomu.
anonim 2010-03-18 20:21:42
firma jest lipna jeśli ktoś nie wierzy to prosze się zatrudnić i przekonać
anonim 2010-03-26 18:34:46
masz racje wiekszych (usunięte przez moderatora)i prostakow nie spotkałem w zyciu
anonim 2010-04-01 19:27:55
Pracowałem w tej firmie przez kilka lat i złego słowa nie moge powiedzieć
anonim 2011-01-16 18:12:11
za nadgodziny powinno być zapłacone, a nie uwzględnione premie za nadgodziny
były pracownik 2011-01-20 19:59:19
nie jest najgorzej
były pracownik 2012-06-28 12:34:22
Jeśli chodzi o premie to w tej chwili już ich niema, zarobki średnie kilku dobrych fachowców reszta to zbieranina, dwie lub trzy dobre maszyny reszta to kilkunastoletnie złomy ciągle się psujące. Atmosfera w pracy jak w (usunięte przez moderatora),wysyłają na urlopy bez twojej zgody gdy pada deszcz a potem gdy trzeba komuś wolne to nie ma. Robią z ludźmi co chcą. Ogólnie nie polecam chyba że ktoś naprawde nie ma wyjścia i potrzebuje pracy.
Były pracownik 2014-06-24 21:23:20
Witam,
Kiedyś tam pracowałem i zastanawiam się czy nie starać się o pracę ponownie.
Jak tam teraz jest?
Z tego co widzę to zawarte tu wypowiedzi są mieszane: i dobre i złe.
Ja pamiętam, że za moich czasów nie było najgorzej, dało się jakoś funkcjonować.
Warto tam teraz wrócić?
Da się tam pracować?
Zarobki względne?
Proszę o szczerą odpowiedź, bardzo mi na tym zależy.
pracownik 2014-10-23 13:08:23
Odszedłem, bo taka była sytuacja.
Uważam, że w każdej firmie nie wszystko jest ok, ale w konkurencji nie było gorzej, tzn. zarobki były wyższe.
taki tam 2014-12-11 15:54:01
Normalka. Przecież nikt nie jest skazany na pracę non-stop w jednej firmie.
Xen 2016-05-05 21:23:44
Czy ktoś z Was o ile jeszcze tu ktoś wchodzi słyszał może o jakiś nowych ogłoszeniach pracy? Szukam jakiś ofert ale chyba nie prowadzą teraz rekrutacji albo ja nie potrafię szukać ktoś mi pomoże? Dzięki
Zostaw swoją opinię o INSTALBUD S.J. - Lubycza Królewska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INSTALBUD S.J.