Opinie o Lodziarnia Joanna s.c. A. Siemionow K. Siemionow O. Michałowski w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lodziarnia Joanna s.c. A. Siemionow K. Siemionow O. Michałowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lodziarnia Joanna s.c. A. Siemionow K. Siemionow O. Michałowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lodziarnia Joanna s.c. A. Siemionow K. Siemionow O. Michałowski w Białystok

turysta Nowy wpis

Dziś wraz z Rodziną zakupiłem lody o kawę dla 5 osób, Pani pospieszala z odbiorem lodów choć nie było żadnej kolejki, zrobiło się zamieszanie po czym dostaję rachunek i słowo dziękuję i dowidzenia, zaznaczam że płaciłem 100 a wartość zakupu 50zl,.Upomniałem się o resztę i Panie zdziwione o co chodzi, oczywiście oddały ale właśnie to zamieszanie jest po to by wytrącić klienta z uwagi aby zapomial reszty,,UWAGA,z

Mania Nowy wpis

właścicielka nie wypłaciła całej pensji. nie polecam omijać szerokim łukiem!!!!!!

Marta Nowy wpis

Czy macie ekwiwalent za pranie?

P Nowy wpis

Chętna ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Lodziarnia Joanna s.c. A. Siemionow K. Siemionow O. Michałowski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Lody Joanna bardzo smaczne, ale więcej ich nie kupię. Powodem jest niemiła i bezczelna obsługa klienta w parku , dodatkowo 13.05.2018r pani blondynka na kasie nie umie liczyc nie wydajac mi naleznej zlotowki. Byly tam również 2 panie które nie zareagowały na sytuację. Ponadto do 4 gałek doliczają po 50 gr za dodatkowy wafelek, który szybko robi się miękki. Klienci kupujący przede mną w liczbie 5 zrezygnowali z zakupu lodów, ponieważ pani przy kasie odburknęła na pytanie z ogromnym oburzeniem że klient nie wiedział jakie są sprzedawane w tym miejscu lody. Żenujące jest to, ze w tak malutkiej budce siedzą 3 panie i wszystkie grają do tej samej bramki. Sam pracuję w handlu, ale takich cyrków to ja jeszcze nie widziałem. Wstyd.

Nickki

Napisal jakis zajob pomyliwszy portale. Deklu tu sie o prace ludzie pytaja

@Nickki

Proszę, aby swoimi komentarzami nie obrażać innych uczestników dyskusji na temat firmy LODZIARNIA "JOANNA" JOANNA MARIA HRYNIEWICKA,ALOIZA SIEMIONOW S.C. Opinie klientów są również ważne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy na rynku. Czy Ty masz doświadczenia związane z pracą w tym miejscu?

Wojciech

@Lola, dziękuję za Twoją opinię. Czy pracujesz na umowę zlecenie? Wypłatę dostajesz z codziennego utargu, czy raz w miesiącu? Rozumiem, że praca bezpośrednio z klientem nie jest łatwa, ale dużo dobrej woli i zdolności interpersonalne na pewno Ci pomogą. Jesteś zadowolona z tej pracy, czy poleciłabyś ją innym? Wiesz może, czy pracodawca będzie szukał więcej osób do pracy?

Wojciech

Witam, interesuje mnie informacja na temat pracodawcy LODZIARNIA "JOANNA". Czy w okresie letnim sezonowym są przyjmowani do pracy studenci lub uczniowie? Jakie są warunki pracy, i czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Czy nadgodziny są płatne? Może wypowie się jakiś uczestnik forum, który pracował w tej firmie.

Lola
@Wojciech

Praca sezonowa, ja zaczęłam niedawno, dobra dla studentów którzy chcą dorobić, można ustawić grafik pod siebie. Praca z klientem więc czasem bywa trudno, ale jak się jest miłym i uśmiechniętym to nie ma sprawy.

Praca łatwa i przyjemna. Jeżeli się człowiek przykłada do tego co robi to nie ma kłopotów. Praca zwłaszcza dla studentów chcących dorobić i lubiących elastyczny czas pracy. Praca również w weekendy dla jednego + dla drugiego -. Wypłata codziennie do ręki. Ogólnie polecam

Magda

Przyjazna atmostera :)

u.l

Minusy: -praca bez żadnej uowy (nawet zlecenie, nic!) -bez grafiku -szefowa wiecznie się czepia -dzwonią godzinę przed pracą że masz przyjść -nie ma prawa do wolnego -przychodzisz do pracy i nagle się okazuje, że dziś nie pracujesz Plusy: -wypłata codziennie do ręki -smaczne lody

Ann

wszystko ok

Zostaw merytoryczną opinię o Lodziarnia Joanna s.c. A. Siemionow K. Siemionow O. Michałowski - Białystok

• Jak się pracuje w Lodziarnia Joanna s.c. A. Siemionow K. Siemionow O. Michałowski?

Zobacz opinie na temat firmy Lodziarnia Joanna s.c. A. Siemionow K. Siemionow O. Michałowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Lodziarnia Joanna s.c. A. Siemionow K. Siemionow O. Michałowski
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Akademicka 3C
    15-267 Białystok