DOLFI 1920 SP. Z O.O.

Opinie o DOLFI 1920 SP. Z O.O.

admin 2015-08-01 14:44:25
Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie DOLFI 1920 SP. Z O.O., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!
Marta 2015-11-24 09:44:01
witam ja mam bardzo złe doświadczenia a firmą DOLFI 1920, w sprawie reklamcji walizki. Walizka plastikowa, z 4 obrotowymi kółkami została przez firmę zakwalifikowana do kasacji o uwaga otrzymałam talon na 200 zł abym odkupiła sobie nową walizkę. To jest jawne oszukiwanie klienta, za 200 zł to na pewno kupię ale kosmetyczkę a nie damską walizkę. Nie polecam nikomu reklamacji i usług firmy DOLFI
el 2016-04-10 10:17:15
bardzo nieprzyjemne doświadczenie, nie polecam pracy w firmie dolfi, kierownik P. nie nadaje się na swoje stanowisko, kierownik nie dotrzymuje obietnic...
również były pracownik 2016-05-01 18:47:29
nie polecam pracy w dolfi1920. beznajdziejna praca z marne pieniądze,managerowie również w szczeolnosci Contact Manager, który nie umie się wysłowić...
kasia 2016-05-30 19:17:55
tam nie ma awansu, zapomnij. Liczy się tylko kasa, ile wyrobisz. Telefony wciąż w kolejce i ciągle to samo i to samo na okrągło. Ja wymiękłam. Znalazłam pracę płatną o prawie pół razy więcej. Dają ci trzy tysiące i wmawiają ci, że to dużo. Każdy po pół roku szuka czegoś innego, bo pensji nie podnoszą, a jeśli już to symbolicznie, choć firma zarabia miliony. Pracodawca za to funduje ci tzw feedbacki i pranie mózgu przez jakąś smutną laską o mentalności przedszkolanki i przez twoich menadżerów. Cieszę się, że ten horror za mną. Szkoda, że mała firma udaje corpo.
mordor 2016-06-09 16:39:26
Byłem na rozmowie. Zestaw pytań jak nie wiadomo na jakie stanowisko, a to praca na słuchawkach.Kiedyś nazywało to się call center a teraz specjalista ds obsługi z klientem.
szukajacy pracy 2016-07-07 15:08:26
Mam pytanie do kogos kto pracowal w tej firmie a wlasciwie to na stanowisku magazynier kompletacja ?
Zostaw swoją opinię o DOLFI 1920 SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOLFI 1920 SP. Z O.O.