Towarzystwo Altum

Radom

Opinie o Towarzystwo Altum

ringo1 2014-03-04 22:39:07
Krótko na temat firmy.Firma "krzak"

ola 2014-03-08 09:28:25
Mocno podejrzane towarzystwo(usunięte przez administratora)
Tomek 2014-04-09 20:18:12
Towarzystwo altum to firma krzak i oszuści nie kompetentne osoby tam siedzą
ciekawe za co oni pieniądze pobierają śmierdzi tam przekrętem kończyłem tam kurs
i staż brak informacji nie polecam wręcz odradzam i trzeba ich omijać wielkim łukiem
Monika 2015-03-12 15:51:04
Nieuprzejmi i niekompetentni. Nikomu nie polecam korzystania z projektów realizowanych przez Altum. Przedstawiają wspaniałe warunki i deklarują pomoc. W rzeczywistości poziom kursu jest marny, a w szukaniu stażu jest się zdanym na samego siebie. Dla Altum liczy się zgodność w papierach, a nie sumienne wywiązywanie się z umowy. Przekonałam się na własnej skórze.
karo 2015-05-27 13:53:52
wlasnie jestem pod opieka tego towarzystwa niepolecam nikomu brak im kompetencji do tego to banda ktos wpadl na dobry pomysl zeby zalozyc cos takiego
agnieszka 2015-10-02 20:04:27
Dobrze by było by jeszcze teraz zorganizowali lub po Nowym Roku nowy projekt dla osób młodych po 25 roku zyćia lub po 30tym
ida 2016-04-13 12:46:36
Ja kończyłam tam kurs (bezpłatny) z j. angielskiego. Egzamin zdałam pozytywnie chwile potem wyjechałam za granice gdzie języka musiałam używać i zdecydowanie kurs mi się przydał. Osobiście polecam tego typu projekty tym bardziej jeśli są za darmo.
Darek 2016-05-17 17:26:33
No powiem co mogę powiedziec, sprawa jest rozwojowa to na pewno, wiaodmo, ze firma ma się coraz lepiej, nikt tego nie zaprzeczy przecież, ja polecam z różnych powodów prace tutaj, bo warto przecież no
Zostaw swoją opinię o Towarzystwo Altum - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Altum