BSS Big Star

Wrocław

Opinie o BSS Big Star

anonim 2008-12-06 11:24
Słowa kojarzące się z BSS Big Star (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niemożliwe.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są kulturalni i mili.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? Niestety nie można negocjować pensji
Najbardziej podobało mi się w BSS Big Star: atmosfera pracy
Najbardziej nie podobało mi się w BSS Big Star: przestrzeń pracownicza
lama 2012-06-26 22:51
potwierdzam, praca wyczerpująca zwłaszcza w sklepach w Galerii Dominikańskiej i w Pasażu Grunwaldzkim, gdzie właściciele kontrolują każdy krok pracownika a jeśli akurat ich nie ma to można być pewnym, że oglądają Cię na kamerach. Dzwonią za każdym razem kiedy nie podejdziesz do klienta. Zarobki śmieszne a mianowicie 1200 zł netto za cały etat. Praca bardzo stresująca, zwłaszcza na niewdzięcznym stanowisku kierownika.
ghjhkl 2016-05-22 22:33
@mukka no cos ty jak to nie wiedziałaś :) przeciez można ich spotkac w centrach handlowych, w outletach
Pracownik 2017-07-23 19:23
Najwyraźniej od 2012 roku się nic nie zmieniło. Tak jak pisze "lama" ciągła kontrola pracowników, pensja słaba a obiecane podwyżki/ premie jednego miesiąca są a drugiego już nie... Praca ogólnie przyjemna, lekka , ciągły kontakt z klientem więc nie tak bardzo się nudzi. Ale zła atmosfera w pracy, głównie przez szefostwo i kierownika która powoduje ciągła rotacje pracowników.
Pracownik 2017-07-23 19:24
Zostaw swoją opinię o BSS Big Star - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSS Big Star