F.H.U. "ADI" Adrian Ciempka

Glanów

Opinie o F.H.U. "ADI" Adrian Ciempka

M. 2015-11-26 09:46
Ja jezdze w tej firmie dluzszy czas i wyplata zawsze jest na czas nie mam problemu z braniem zaliczek , placa tygodniowki bez wzgledu na km , nie gonia . Samochody sa nowe zadbane i serwisowane wiec tez z tym nie ma problemu.
Marcin 2015-11-26 10:00
Pracuje w tej firmie od dwóch lat, kasa na czas, zaliczkę jak potrzeba za chwile na koncie, nowe samochody serwisowane. jak się komuś nie chce pracować to szuka dziury w całym. Pozdrawiam
firma 2015-11-26 10:14
Na co kierowca możne liczyć jeżeli sam decyduje ze zjeżdża na pusto 1300 km bo mu się nie chce pracować ?
ach 2016-09-03 22:25
O rany takie zarobki na poziomie 4 tysięcy złotych @plussss, są dosć dobre jak na takie stanowisko, ale może wiecie czy wypłata jest terminowa? W końcu dbanie o takie szczególne warunki pracy sprawia, że jeszcze lepiej się wypełnia zadania, zwłaszcza teraz.
bud62 2017-01-25 18:54
Zostaw swoją opinię o F.H.U. "ADI" Adrian Ciempka - Glanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. "ADI" Adrian Ciempka