Opinie o ARMAG w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ARMAG. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ARMAG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARMAG w Włocławek

Eryk Nowy wpis

Dobra i stabilna firma to dla pracowników bardzo istotne. Do tego atmosfera i niezłe zarobki

erfg Nowy wpis

@oj juz nie wydziwiajcie ale na jakim stanowisku tak jest? przeciez na kazdym to wszytko moze byc inaczej teraz i tak nie maja zadnych ofert chyba prawda?

ron Nowy wpis

Wystarczy przejść się na policję i zapytać czy przeciwko Panom K... toczy się śledztwo o oszustwa.... Wtedy się wszystkiego dowiecie:) Dziękuję i pozdrawiam.

gucio

No jeśli jest się bezrobotnym to najlpiej rozejrzeć się po paru firmach , a nie brać w ciemno pierwszą lepszą ofertę. Ja bym proponował złożyć CV, pójść na rozmowę kwalifikacyjną, a później zdecydować czy to dobry wybór, przed rozmową czasem można trafić na innych ludzi, którzy też aplikują i posiadają pewną wiedzę. Dobrze jest wtedy popytać co i jak.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ARMAG.

surmacz

wiadomo , że trzeba brać pod uwagę komentarze które pojawiają się na tym forum , ale myślę , że jest też tak iż najwięcej o firmie dowiedzieć się można podczas gdy samemu się z nią obcuje. Mianowicie chodzi mi o to , że może warto jednak zaaplikować i przejść się do nich chociażby na rozmowę kwalifikacyjną

KASIA

najlepiej by było jakby sie wypowiedziała jakaś osoba, która obecnie pracuje, to wie co się zmieniło i czy na lepsze u nich

Obrzucać kogoś błotem jest łatwo. Znasz może takie mądre powiedzenie nie życz drugiemu co tobie nie miłe. I przepraszam ale takie opinie nie są dość wiarygodne i nie sadze żeby jakiś dostawca żalił sie na forach internetowych żałosne...

xxx
@Piotr

jeśli chcesz pracowac za darmo to bardzo proszę

szybki

jestem pracownikiem firmy Armag od 2006 r. Pracuje się dobrze czasami są różne kłopoty jak wszędzie . Te negatywne wpisy są od nygusów którym nie chce się pracować , dla takich tu niema miejsca.

ron

To chyba słabo znasz życie... Nie jestem ich byłym pracownikiem tylko dostawcą towaru, który nabrali na budowę do Międzyzdroji. Przy okazji naciągali mnie jeszcze żebym im w lokalnych hurtowniach inne materiały na limit pozałatwiał. Do dzisiaj, od ponad dwóch lat, nie zapłacili mi ponad 100tysięcy złotych za materiał mimo, że za komplet prac otrzymali wynagrodzenie od generalnego wykonawcy. Skoro tak znasz życie to może mi powiesz czemu Panowie bracia założyli nową spółkę? Przed wyrokami sądowymi to potrafią uciekać. Takich ludzi powinno sie do więzienia zamykać. Ale mam nadzieje, że ich nowa spółeczka tez juz pójdzie do zamknięcia i ich wspaniali chlebodawcy typu Budus skutecznie ich utopili. Życzę im wszystkiego jak najgorszego i mam nadzieję, że żaden poważny człowiek nie będzie z tymi Panami współpracował bo mu tego nie życzę... Pozdrawiam

Da

Firma armag to solidna firma a wy wszyscy te swoje opiwnie w (usunięte przez moderatora) wsadzie

KIA

Widzę że Panowie przedmówcy inteligencją nie grzeszą, Znając życie biedni pokrzywdzeni pracownicy którzy nie wywiązali się ze swoich obowiązków i zostali zwolnieni, i na dodatek obrażają ludzi ze wsi. Puknij się w głowe jeden z drugim zanim co kolwiek naiszesz.

wojtek

bardzo dobrze wiem o czym pan pisze (usunięte przez moderatora)i nie raz bylem swiadkiem jak materialy przyjezdzaly z różnych hurtowni poniewaz za wczesniejszy material po prostu nie zapłacili (usunięte przez moderatora)

gdw45 Nowy wpis
@wojtek

tak potwierdzam, biorą materiał i nie płacą.sprawy lądują w sądzie i u komorników.Omijać z daleka pana K....

ron

Zdanie o firmie PPHU ARMAG i braciach (usunięte przez moderatora) mogę mieć tylko jedno: Nie wywiązują się z umów biznesowych, terminów płatności, a to co mówią można wsadzić między bajki. Za to w rozprawach sądowych i sprawach prawnych ich przebiegłość nie zna granic. Przestrzegam wszystkich przed sprzedażą materiałów tej firmie lub pracą w charakterze podwykonawcy dla tej firmy!! Krętacze - tak powinna nazywać się ich spółka.

juz czas

HA HA HA Armag no naprawde wspaniala firma jak sobie kupisz rekawiczki to bedziesz je mial na rekach nie wspomne o narzedziach do pracy.Zatrudniaja 4 (usunięte przez moderatora) z jednej wiochy i chca zwojowac swiat.(usunięte przez moderatora) i wogole sie nie zna na pracy ktora jego firma wykonuje no polecam goraco armag

Zostaw merytoryczną opinię o ARMAG - Włocławek

ARMAG