ARMAG

Włocławek

Opinie o ARMAG

juz czas 2012-04-21 18:26
HA HA HA Armag no naprawde wspaniala firma jak sobie kupisz rekawiczki to bedziesz je mial na rekach nie wspomne o narzedziach do pracy.Zatrudniaja 4 (usunięte przez moderatora) z jednej wiochy i chca zwojowac swiat.(usunięte przez moderatora) i wogole sie nie zna na pracy ktora jego firma wykonuje no polecam goraco armag
ron 2012-06-17 22:02
Zdanie o firmie PPHU ARMAG i braciach (usunięte przez moderatora) mogę mieć tylko jedno: Nie wywiązują się z umów biznesowych, terminów płatności, a to co mówią można wsadzić między bajki. Za to w rozprawach sądowych i sprawach prawnych ich przebiegłość nie zna granic.
Przestrzegam wszystkich przed sprzedażą materiałów tej firmie lub pracą w charakterze podwykonawcy dla tej firmy!! Krętacze - tak powinna nazywać się ich spółka.
wojtek 2012-08-23 15:29
bardzo dobrze wiem o czym pan pisze (usunięte przez moderatora)i nie raz bylem swiadkiem jak materialy przyjezdzaly z różnych hurtowni poniewaz za wczesniejszy material po prostu nie zapłacili (usunięte przez moderatora)
KIA 2012-11-14 21:18
Widzę że Panowie przedmówcy inteligencją nie grzeszą, Znając życie biedni pokrzywdzeni pracownicy którzy nie wywiązali się ze swoich obowiązków i zostali zwolnieni, i na dodatek obrażają ludzi ze wsi. Puknij się w głowe jeden z drugim zanim co kolwiek naiszesz.
Da 2012-12-08 18:59
Firma armag to solidna firma a wy wszyscy te swoje opiwnie w (usunięte przez moderatora) wsadzie
ron 2013-01-15 16:33
To chyba słabo znasz życie... Nie jestem ich byłym pracownikiem tylko dostawcą towaru, który nabrali na budowę do Międzyzdroji. Przy okazji naciągali mnie jeszcze żebym im w lokalnych hurtowniach inne materiały na limit pozałatwiał. Do dzisiaj, od ponad dwóch lat, nie zapłacili mi ponad 100tysięcy złotych za materiał mimo, że za komplet prac otrzymali wynagrodzenie od generalnego wykonawcy. Skoro tak znasz życie to może mi powiesz czemu Panowie bracia założyli nową spółkę? Przed wyrokami sądowymi to potrafią uciekać. Takich ludzi powinno sie do więzienia zamykać. Ale mam nadzieje, że ich nowa spółeczka tez juz pójdzie do zamknięcia i ich wspaniali chlebodawcy typu Budus skutecznie ich utopili. Życzę im wszystkiego jak najgorszego i mam nadzieję, że żaden poważny człowiek nie będzie z tymi Panami współpracował bo mu tego nie życzę... Pozdrawiam
Piotr 2014-07-23 17:15
Obrzucać kogoś błotem jest łatwo. Znasz może takie mądre powiedzenie nie życz drugiemu co tobie nie miłe. I przepraszam ale takie opinie nie są dość wiarygodne i nie sadze żeby jakiś dostawca żalił sie na forach internetowych żałosne...
xxx 2014-08-18 17:45
jeśli chcesz pracowac za darmo to bardzo proszę
szybki 2014-08-21 14:21
jestem pracownikiem firmy Armag od 2006 r. Pracuje się dobrze czasami są różne kłopoty jak wszędzie . Te negatywne wpisy są od nygusów którym nie chce się pracować , dla takich tu niema miejsca.
KASIA 2014-09-17 22:15
najlepiej by było jakby sie wypowiedziała jakaś osoba, która obecnie pracuje, to wie co się zmieniło i czy na lepsze u nich
surmacz 2015-01-17 23:01
wiadomo , że trzeba brać pod uwagę komentarze które pojawiają się na tym forum , ale myślę , że jest też tak iż najwięcej o firmie dowiedzieć się można podczas gdy samemu się z nią obcuje. Mianowicie chodzi mi o to , że może warto jednak zaaplikować i przejść się do nich chociażby na rozmowę kwalifikacyjną
gucio 2015-03-20 04:43
No jeśli jest się bezrobotnym to najlpiej rozejrzeć się po paru firmach , a nie brać w ciemno pierwszą lepszą ofertę. Ja bym proponował złożyć CV, pójść na rozmowę kwalifikacyjną, a później zdecydować czy to dobry wybór, przed rozmową czasem można trafić na innych ludzi, którzy też aplikują i posiadają pewną wiedzę. Dobrze jest wtedy popytać co i jak.
gdw45 2015-06-09 15:25
tak potwierdzam, biorą materiał i nie płacą.sprawy lądują w sądzie i u komorników.Omijać z daleka pana K....
ron 2016-08-09 19:34
Wystarczy przejść się na policję i zapytać czy przeciwko Panom K... toczy się śledztwo o oszustwa....
Wtedy się wszystkiego dowiecie:)
Dziękuję i pozdrawiam.
erfg 2016-08-10 22:14
@oj juz nie wydziwiajcie ale na jakim stanowisku tak jest? przeciez na kazdym to wszytko moze byc inaczej teraz i tak nie maja zadnych ofert chyba prawda?
Agata 2017-08-08 18:26
Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracując w ARMAG we Włocławku jesteśmy zatrudniani na podstawie umowy o pracę czy zlecenie? To ważna kwestia dla wielu osób zainteresowanych ofertami pracy.
Zostaw swoją opinię o ARMAG - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARMAG