Opinie o Watt S.A. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Watt S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Watt S.A. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Watt S.A. w Sosnowiec

M.M

Witam jak wygląda praca w Bitron na Watta jak z kasą ciężka praca? Mam mieć rozmowe i chciałabym się dowiedzieć co i jak:) Bo czytałam opinie o Bitronie na Jedności to nie zaciekawe są .I czy Bitron na Watta i Na jedności to robią te same rzeczy ?

@Misia
@M.M

Nie polecam Zwalniają nowych po 3 miesiącach pracy (usunięte przez administratora) Max 3 tygodnie i wylatujesz (usunięte przez administratora) cie i cie zwolnią Nie polecam iść też na whirpol ludzie (usunięte przez administratora) Po 2 tygodniach drą (usunięte przez administratora) i masz wszystko za nich robić

Izabela
@M.M

Hej, o jakim stanowisku mowa? Nawet nie widziałam, że mają jakieś rekrutacje teraz, chyba coś słabo patrzyłam. Kiedy tę rozmowę masz? Dasz znać jakie pytania?

@Izabela

Hej a o wszystkich stanowiskach:) bo nie wiadomo gdzie się trafi:). Rozmowę mam teraz we wtorek czyli 17.01 :) Oferta się pojawiła przez Agencję Gi Group dnia 9.01.2023:) i są przyjęcia na Watta i na Jedności.Ja idę na Watta na rozmowe. I również też przez inną agencje są przyjecia ale to przez tą inna agnecje tylko na Jedności i na Inwestycyjna:)

Byłam na rozmowie.I szkolenie mam 23.01#

M.M Nowy wpis
@Izabela

Hej . Rozmowa przeszła okej. . A pytanie było na rozmowie takie czy mam doświadczenie na produkcji itp. Jak tak to na jakich produkcjach pracowałam. Dostałam ta prace . Pracuje na produkcji. Nie na Wtryskarkach. Moje 2 znajome były ze mną na rozmowie i niestety nie dostały pracy. Ponieważ nie miały doświadczenia na produkcji tzn jedna miała ale za małe doświadczenie

@Misia Nowy wpis

Ok Nowy wpis

Jaki system zmianowy jest na Watta

Ma Nowy wpis

Hej jakie są stanowiska pracy w firmie Bitron na Watta montaż wtryskarki i?

Agnieszka

@anonimowa a na jakim stanowisku?

Ok

Czy posiadam doświadczenie na produkcji. Jak tak to czym się zajmowałam na produkcji

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
v

serio są szkolenia @hilkon? To super sprawa, człwoiek sie rozwija zawodowo i poszerza horyzonty [rzede wszystkim sam dla siebie. A jak sie tam pracuje?

admiral

Oj wielu ludziom jak widać zaszedł za skórę Prezes Watta.. Ciekawe czy miał po prostu pecha do ludzi, czy też odwrotnie. Czyżby tylu ludzi się myliło? Rynek kolektorów siadł całkowicie, wiele firm, które powstało tylko po to aby zarobić na dotacjach już nie istnieje. Z pewnością Watt również to odczuwa. Tam pewnie równiez jest nieciekawie> Dajcie znac czy warto tam pracować?

Bob

Przeniesie sie do Siewierza i jesli nic sie nie zmieni z polityka firmy to w Siewierzu skończy :-P

olek
@Bob

a czemu do Siewierza? Do Siemianowic chyba raczej?

+_+

Happy Boss - czyli Watt powraca do macierzy :) W garażu zaczął i w garażu skończy, nawiasem mówiąc nigdy nie powinien go opuszczać :/

happy boss

Moi drodzy. Watt nie dogorywa, Watt przenosi się do Siewierza :)

rp;;er

czemu w ostatnim czasie zwolniono mase ludzi z biur skoro jest tak dobrze?

XXL

Watt dogorywa

watt

Rekrutacja na stanowisko serwisanta została zakończona. Osoba, którą zatrudniono, może pochwalić się zarówno szeroką wiedzą, jak i doświadczeniem.

tomkel

Witam! Czy nie orientujecie się jakiego rzędu są zarobki na stanowisku serwisant?

ZZ

W tej chwili Watt nie poszukuje nikogo na takie stanowisko, tylko serwisanta...

gucio

to są punkty na podstawie których wyliczana jest premia uznaniowa

krw

watt to wykanczalnia ludzi fizyczna i psychiczna....i do tego te zalosne punkty hehe...

prezesie

Bobo

Pieniądze dzielą ludzi i odbierają im zdrowie. Jakie to smutne. A chytry dwa razy traci. Acha - zło wyrządzone innym wraca. Ludzie odchodzą od tych, którzy ich krzywdzą, oh niestety. Panie prezasie....

Bobo

Powiem krótko! Masz silne nerwy, to możesz spróbować sił w Wacie. Tzn musisz być odporny na chamstwo, czepialstwo i brak kultury ;-).

Szerym

Bardzo dziękuje za odpowiedź. Faktycznie ciągle widnieje ogłoszenie na stanowiska spawacza. Niestety nie posiadam wystarczających uprawnień na to stanowisko. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Watt S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Watt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Watt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Watt S.A.?

Kandydaci do pracy w Watt S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Watt S.A.
2.4/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Jamesa Watta 6
    41-208 Sosnowiec