logo Gabinet Kosmetyczny Galatea Spa Lidia Mazurek Centrum Dystrybucyjno Szkoleniowe

Gabinet Kosmetyczny Galatea Spa Lidia Mazurek Centrum Dystrybucyjno Szkoleniowe

Bydgoszcz

Opinie o Gabinet Kosmetyczny Galatea Spa Lidia Mazurek Centrum Dystrybucyjno Szkoleniowe

Jola 2011-08-01 23:20:39
Byłam na kursie przedłużania rzęs, był długi i bardzo profesjonalny. Polecam Panią Lidkę przekazuje bardzo dobrze wiedzę, którą dzieli się z poświęceniem. Cena kursu nie jest najtańsza ale warto było wydać te pieniądze nie żałuję już mi się zwróciły.
prosper 2011-11-05 17:19:34
pelny profesionalizm polecam z moimi nogami zrobila cuda zdecydowanie polecam pelny profezjonalizm
tak! 2016-04-28 17:58:22
zgadzam się w 100% @kyksa. Nie ma to jak osiedlowy salonik, a nie jakaś a'la sieciówka. Wiec jesli i oni są takim salonikiem osiedlowym to już mi się podoba :)
Zostaw swoją opinię o Gabinet Kosmetyczny Galatea Spa Lidia Mazurek Centrum Dystrybucyjno Szkoleniowe - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet Kosmetyczny Galatea Spa Lidia Mazurek Centrum Dystrybucyjno Szkoleniowe