Opinie o SKOK w Gdańsk Raciborskiego 1 C

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SKOK. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SKOK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOK w Gdańsk Raciborskiego 1 C

Magda Nowy wpis

Czy tam jest ciezka praca ? Biorą tylko ludzi z doświadczeniem w podobnej branży?

Jak na ten moment wygląda sytuacja w SKOK? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

Everest Nowy wpis

Bank BNP Paribas przejął SKOK. Do 30.06.2019 wszyscy pracownicy, którzy do tej pory wytrwali lub nie zostali zwolnieni otrzymają zwolnienie w ramach zwolnień grupowych. Znamienne jest, że pracownicy SKOK otrzymają dużo słabsze odprawy niż pracownicy Raiffeisen banku, który równiez został przez BNP Paribas przejęty. Myślę, że BNP Paribas powinien liczyć się z pozwami o wypłatę roszczenia wyrównującą te chore podziały. To nie do pomyślenia. Warto by Prezes Przemysław Gdański zwrócił uwagę, że ludzie tworzą jego Bank, że ludzi należy jednakowo szanować. Kto wymyślił taki podział wynagradzania z tytułu przynależności do innej instytucji finansowej powinien ponieść tego konsekwencje. Sprawa na pewno nie ucichnie i już w tej chwili sprawą zajmie się prawnik.

malenka2142 Nowy wpis
@Everest

I jak sytuacja? Czy sprawa trafiła do sądu?

Wojtek Nowy wpis

Bank przejmie SKOK Rafineria w Gdańsku w ramach ratowania oddziałów SKOK. Sprawiedliwość, to jest ratowanie.

Everest

Co to za kpiny za jakieś aaa co to za gadki o jakiś premiach. O czym wy tu piszecie i makaron na uszy ludziom nawijacie. Po 4 kwietnia 2018 do SKOK wchodzi likwidator i kończy zabawę. Prosze wejść na strone knf i poczytać komunikaty a nie wypisywać głupoty o jakiś premiach czy zatrudnieniach. Zarządca doprowadziła ten SKOK do upadku i temat jest do zamknięcia.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie SKOK? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Aneta

@Aaaa Opowiesz więcej o systemie premiowym firmy SKOK? Premia jest tylko za konkretny efekt, czy też może system premiowy jest bardziej rozwinięty? A jak wyglądają pozostałe warunki pracy, również istotne, takie jak atmosfera albo stosunek do przełożonych? No i czy firma zapewnia możliwości rozwoju przez awans albo szkolenia?

Aaa
@Aneta

Premia w tej chwili jest za depozyty i sprzedaż kredytów za depozyty ok 1tys do podziału na odział da się wyciągnąć ,kredyty idą słabiej .Ja na przełożona nie narzekam da się z nią dogadać na rejonie z dziewczynami też dobrze żyje jak czegoś nie wiem dzwonię i zawsze mi pomogaja więc ogólnie jest ok wiadomo to jest sprzedaż dzwonienie po klientach ,przypominanie o kończącej się lokacie czy uzupełnianie raportów dziennych to standard.

Everest

Wspolczuje pracownikom tym, ktorzy dotychczas wytrwali w firmie. To co wyprawia tam zarzadca to dramat. Wyrzuca ludzi z pracy, holubi donosicieli a musi zgodnie z kodeksem wszystkich traktowac jednakowo. Od kiedy tylko przyszla przygotowuje skok do likwidacji rekoma pracownikow a im wciska kit. Nie szanuje ludzi. Zniszczyla wspaniala grupe ludzi. Tacy ludzie jak ona na lancuszku knf za ogromne pieniadze niszcza polska spoldzielczosc i mlodych chetnych do pracy ludzi. Temat jest do zamkniecia.

Aaaa

2500brutto plus premia

Kuba

Czy polecacie pracę w firmie? Trudno coś się dowiedzieć ponieważ dawno nikt nie pisał.

Aneta

@ogarmożesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak SKOK szkoli swoich pracowników?

ogar

Słyszałem, że mają świetny system szkolenia pracowników, z czego korzystają nawet banki podkupiając ich pracowników.

elo

Umowa o pracę najważniejsze wiec dobrzę ze tylko a niej zatrudniają

Ali_Ali

tak w Stefczyku na każdym stanowisku zaczynasz od umowy o prace

Ali_Ali

Racja - mnie to też na początku przyciągneło do Skoku. Etat i od początku umowa :D

zico

dla nowych klientów dają 3,5% ale na 9 m-cy. Nie widziałem lepszej oferty od nowego roku

ewa

Byłam w zeszłym tygodniu i przeniosłam kredyt z Getina i prowizji nie wzięli tylko jakiś wkład i członkowskie coś już nie pamiętam w każdym razie cały interes zmieścił się w 100zł:)

zico

Fajnie się to wszystko czyta:) ile zarobię ile dostanę na rękę a jaka jest praca itd. A wiecie, że wystarczy trochę dobrej woli i człowiek wszystkiego się dowie. Lokaty w Rafinerii do negocjacji, pożyczki bez prowizji, starzy Klienci honorowani, nowi mile widziani, kasa ze sprzedaży 2500-3500brutto jest jak sprzedaż jest na poziomie statycznym, jak lepiej jest lepiej i z kasą. A pożyczki trzeba spłacać jak wszędzie. Najlepsze produkty to moim zdaniem konta z poradą prawną albo z opieką medyczną. Dla mnie to hit.

miro

Dla mnie okazalo sie ze cos jest nie tak,zglaszam reklamacje i nic,nikt nieodbiera telefonu w oddziale,zaplacilem dwie raty pod rzad a teraz dzwonia do mnie ze rata nie oplacona,nie ma zadnego kontaktu z nimi,Ostatni raz zaciagnalem tam pozyczke ktora splacam zawsze przed czasem i bez zadnych komplikacji az do dzisiaj

Maja
@miro

Jeśli nadpłaca Pan raty to zgodnie z umową w pierwszej kolejności pieniądze są księgowane na pierwszą najbliższą ratę, a pozostała kwota spłaca pożyczkę z dołu ( jesli przed spłatą nie złoży Pan w oddziale wniosku o wpłatę na poczet rat z góry) Pracownicy są dostępni pod telefonem stacjonarnym i kom.

ela

Tak to prawda. Jestem pracownicą i bez wciskania tzw. "produktów" nie przetrwam. Więc namawiam na co się da. Przede wszystkim na niepotrzebne płatne konta. No i oczywiście kredyty. Oprócz tego wciskamy lokaty udziałowe, Tzn klient dostaje 0,1% więcej na lokacie jak wpłaci udział. A potem go zwodzimy i mu tych udziałów po zamknięciu lokaty nie zwracamy. Niech sobie pobiega i w tym czasie jeszcze zapłaci za konto. Płaca marna, do 1500 zł i jeszcze trzeba się przypodobać przełożonej

biuro@a-s.com.pl
@ela

Jestem zainteresowany współpracą z pracownikami Skok Rafineria.Szczegóły na priv.

kazio

Największy problem, ze w skok rafineria trzeba mocno kołować klientów, żeby coś osiągnąć. Kto nie kołuje nie wyrabia planu. Więc obok kredytu czy lokaty trzeba wcisnąć konto i ubezpieczenie. Taka praca. Na uczciwości tutaj nie zbuduje się pozycji

pani prowizyjna

ja również zainteresowana jestem pracą w SKOK ale najpierw zainteresowanie największe jest pieniądzmi jakie mogę tam zarobić na rękę, czy ktoś z was może się podzielić takimi informacjami na forum publicznym? byłabym bardzo wdzięczna, z góry dzięki. i proszę napiszcie jak wygląda u nich sprawa z prowizjami

Zostaw merytoryczną opinię o SKOK - Gdańsk

SKOK
2.6/5 Na podstawie 42 ocen.

SKOK